°






Archiwum

Czteroosobowa rodzina zatruta tlenkiem węgla

W nocy z niedzieli na poniedziałek cztery osoby zatruły się tlenkiem węgla w mieszkaniu przy ul. Kijowskiej w Grodzisku Mazowieckim. Małżeństwo z dwójką dzieci trafiło do szpitala.

Do zdarzenia doszło około północy. – Zgłoszenie otrzymaliśmy pięć minut po godz. 24.00. Wynikało z niego, że w budynku jednorodzinnym wydobywa się gaz. Został tam wysłany jeden zastęp straży pożarnej. Po dojechaniu na miejsce cztery osoby zamieszkujące budynek stały na zewnątrz, na podwórku – mówi nam bryg. Krzysztof Tryniszewski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

– Nasze działania  polegały na zmierzeniu stężenia tlenku węgla. Pomimo, że pootwierane były już okna i pomieszczenia zostały przewietrzone, to stężenie było duże. Poszkodowane zostały cztery osoby, kobieta i mężczyzna w wieku około 34 lat oraz ich dwóch synów w wieku 3 i 12 lat. Wszyscy przytomni zostali przewiezieni do szpitala przez pogotowie ratunkowe – wyjaśnia bryg. Tryniszewski.

To kolejne niebezpieczne zdarzenie w ciągu ostatnich godzin w naszym regionie. Również w nocy doszło do pożaru magazynu. Dwie osoby zginęły. Więcej informacji TU.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


Ewelina Latosek
ewelina.latosek@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 6

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

bo jego się nie da oglądac i sluchac nawet po pijaku a co dopiero na trzeżwo

Gość_wgm

do Jola : Przecież nikt Ci nie karze słuchać Kijowskiego , przynajmniej nie ma takiego obowiązku , tak samo jak nie ma obowiązku ( na razie ) oglądać TVPis . Od roku nie oglądam i żyję , powoli zapominam że kiedyś taka istniała , pamiętam czasy stanu wojennego , wtedy jakoś łatwiej dało się oglądać Dawkę Trucizny ( Dziennik Telewizyjny ) może dlatego że nie było konkurencji , tylko jedynka i dwójka .

Gość

Czyżby nie istniały czujniki ? Może miasta powinny ubogim dotować zakup takich czujników ?

Gość

@jola to się na kaczą przeprowadź, mimozo

Gość

To co sie w koncu ulatnialo gaz czy tlenek wegla, bo to dwie rozne sprawy

jola

nawet mieszkanie przy KIJOWSKIEJ na dobre nie wychodzi a co dopiero słuchanie tego błazna