°


Archiwum/Maciej Bochnowski

Cztery komitety wyborcze zarejestrowane w Nadarzynie

O stanowisko wójta Nadarzyna w przedterminowych wyborach, które odbędą się marcu, walczyć będzie czworo kandydatów. Informację o zarejestrowanych komitetach podało Krajowe Biuro Wyborcze.

Komitety, które wyraziły chęć zgłoszenia swoich kandydatów w wyborach wójta gminy to: KWW Mieszkańców Gminy Nadarzyn, KWW „Lepsze jutro”, KWW Dariusza Zwolińskiego, KWW Dariusza Nowaka. Komitety te mają czas do 16 lutego, aby wksazać kto imiennie będzie się z ich ramienia ubiegał o funkcję włodarza Nadarzyna.

Pewne kandydatury to na razie Dariusz Zwoliński, dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i były prezes GLKS Nadarzyn oraz Dariusz Nowak, pełniący obecnie funkcję komisarza w gminie. Wcześniej Nowak zasiadał w zarządzie powiatu pruszkowskiego. Jest członkiem partii Prawo i Sprawiedliwość.

Przypomnijmy, przyspieszone wybory włodarza gminy zaplanowano na 4 marca. Rozpisano je po nagłej śmierci wieloletniego wójta gminy, Janusza Grzyba. Ich zwycięzca będzie miał przed sobą wyjątkowo krótką, kilkumiesięczną kadencję. Wybory samorządowe w całym kraju odbędą się jesienią tego roku. Zwycięstwo w tych marcowych da jednak niemal pewną reelekcję na stanowisko wójta Nadarzyna.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 18

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Nowak niczym do tej pory nie zarządzała. Decyzje Pana tymczasowego Komisarza będą mieć dla Gminy fatalne następstwa. Ktoś kto w oświadczeniu majątkowym wykazuje, że nic nie ma kpi sobie z potencjalnych wyborców.

Wójt Nowak

Nowak jest w Samorządzie Terytorialnym prawie 4 lata więc to już spore doświadczenie w stosunku do wfisty który jest miłym starszym gościem z sąsiedztwa ale nic nie umie.Tu potrzebny jest dobry menadzer

Gośćrolnik

Kiedy Gmina Nadarzyn sprawdzi mieszkających ludzi w nie odebranych przez Starostwo domów. Mieszkają i nie płacą podatku od nieruchomości.

Gość

dobra zmiana w Nadarzynie nie da rady

do Gość

Akurat Nadarzyn TV trudno uznać za wzór obiektywizmu. Odwiedzający poznają punk widzenia tylko jednej strony, a kto myśli inaczej jest "grzybiarzem".

Gość

dla wszystkich niezorientowanych i "naiwnych" wejdzcie na strone Nadarzyn TV , to nie reklama, ale może zorienujecie sie w tym bagnie co było przez 20 lat w Nadarzynie

Zapora

Tobie odwróciło się pod sufitem chłopski filozowie umoczony przez głupiego grześia w nowoczesj lubnaer!

@Zapora

Prawda. Bóg z PiSem nie ma nic wspólnego. PiS odwrócił się od wiary i katolicyzmu.

Zapora

Boga do wyborów nie wciągajcie bo może was ukarać gościowie za dyche,zaf..dani demokraci z prymitywnej wioski!!!

Gość

W Zarzadzie Powiat Nowak "zasiadał" od października 2017 czyli 3 miesiace - co robil wczesniej? Gdzie pracował za 2400 / miesiąc? Jaki z niego fachowiec? Ochroniarz = specjalista od bezpieczeństwa publicznego? Dobre,

Gość

PiS poczuło możliwość wygrania wyborów, więc rezygnuje z Komisarza, na rzecz Wójta. Szkoda tylko, że znowu za pieniądze podatników toczą się polityczne rozgrywki.

Gość

Do Gość 2018.02.05 19:21 Śmieszy mnie jak chłopki z PSL-u ukryci pod innymi nazwami Europejczyków udają. Czas wrócić na swój teren i zacząć uprawiać ziemię po rodzicach może wówczas dorośniesz do demokracji i własności ?

Gość

Boże uchowaj nas przed ekipą Grzyba na czele z Dariuszem Zwolińskim

Gość

Boże, uchowaj nas przed PiSem i podłą zmianą. Zmiłuj się nad nami i nie zabieraj nam demokracji oraz państwa prawa. Chcemy być częścią zjednoczonej Europy.

Gość

Nowak niech wraca z golaskiem do kobyłki.

Gość

Nadarzyn nie chce Nowaka spadochroniarzy gołaska z PiSu kumpla .

Gość

Koszty wyborów na ten krótki okres powinni ponieść kandydaci startujący w bezsensownych wyborach oraz radni.

Gość

i po co marnować pieniądze skoro nowe wybory będą na jesieni?