19° Czwartek
18 Października

Pią

Sob
Archiwum

Cztery ulice do przebudowy

Długa, Sosnowa, Graniczna, Kochanowskiego – te cztery milanowskie ulice czeka przebudowa. Urząd miasta szuka firmy, która wykona prace.

Trwa postępowanie przetargowe w tej sprawie. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na przebudowie ulic: Długiej, Sosnowej, Granicznej, Kochanowskiego. Każda z nich zostanie „wyposażona” w odwodnienie, zyska nową nawierzchnię i zjazdy. Do tego wykonawca będzie musiał przebudować kolidujące z inwestycją urządzenia infrastruktury trchnicznej i przygotowac czasową organizację ruchu. Bez utrudnień dla mieszkańców i kierowców nie obędzie się.

Ulice Długa, Sosnowa i Grniczna mają być gotowe do końca sierpnia tego roku, finał prac na Kochanowskiego ustalono na 28 września. Oczywiście pod warunkiem, że uda się pomyślnie rozstrzygnąć przetarg i wyłonić wykonawcę prac.

Na oferty firm zainteresowanych tym zadaniem milanowski magistrat czeka do 14 lutego.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Leon1978

Jako mieszkaniec Milanówka powiem jedno. Jak wieś może mieć prawa miejskie? Większość dróg jest gruntowa jak na wsi. Żenada a nie miasto.

Gość

A w jakim mieście te ulice?

Gość

Chyba nie tylko te ulice są planowane do przebudowy. Budżet zakłada przebudowę Lipowej, Jesionowej, Uroczej, Fiderkiewicza, Długiej, Sosnowej, Pięknej, Kochanowskiego, Granicznej. Może WPR zainteresuje się co z pozostałymi poza podaną czwórką ulic?