17° Poniedziałek
15 Października

Wt

Śr

Czw

Pią

Sob

archiwum

Czy ktoś podłożył bombę w szpitalu?

Policjanci zablokowali ul. Warsztatową w Pruszkowie. Policja otrzymała zgłoszenie, że w szpitalu ktoś prawdopodobnie podłożył bombę.

Informacje otrzymaliśmy od naszych czytelników. – W szpitalu kolejowym ktoś podobno położył bombę, cała ulica Warsztatowa została zablokowana – napisała do nas Ola. – Zostaliśmy ewakuowani ze szpitala, przyjechała straż i policja – dodała. 

Policjanci potwierdzają, że otrzymali zgłoszenie o bombie. – Potwierdzam, otrzymaliśmy takie zgłoszenie. W tej chwili tylko tyle mogę powiedzieć – usłyszeliśmy w biurze prasowym Komendy Stołecznej Policji.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925. 


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 7

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Darek

Minister Zdrowia podlozyl bombe. Oblesny Pisior

Kamil

I cos wiadomo z tą bombą czy znowu ktos zrobił żart ukarac huja

Adam

co raz wiecej osob i policji sie zbiera

Szeryf

Mam nadzieję, że żartowniś zostanie srogo ukarany

Brwinowianin

Się nie dziwię...tą umieranie to tylko zburzyć

Super tak

Tak jak widziałem to Wałęsa

Gość

Jak to zwykle bywa zgłoszenie okaże się idiotycznym żartem, a kretyński sprawca zostanie szybko namierzony. Tak, namierzony bo nie sądzę by wiedział jak obejść wielkiego brata. Jedyny pożytek z tej inwigilacji.