19° Sobota
22 Września


KPP Grodzisk Maz.

Czy rozpoznajesz tę kobietę?

Policjanci publikują kolejne zdjęcia kobiety, która mogła brać udział w zdarzeniu lub może mieć istotne informacje na temat tragicznego wypadku w którym zginął 59-letni mężczyzna.

Przypomnijmy. Grodziscy policjanci pod nadzorem prokuratury rejonowej w Żyrardowie poszukują sprawców wypadku do którego doszło 14 października w Żabie Woli. Około godz. 18.30 na drodze krajowej nr 8 doszło do zdarzenia drogowego, w którym zginął 59-letni mężczyzna. Jego zwłoki funkcjonariusze znaleźli w rejonie przejścia dla pieszych.

Policjanci poszukują osoby, która jest widoczna na monitoringu. – Poszukujemy osoby widocznej na monitoringu nagranym tego samego dnia przed 20.00 na stacji metra Racławicka w Warszawie. Osoba ta mogła brać udział w zdarzeniu lub może mieć istotne informacje na temat tego wypadku – podkreśla rzeczniczka.

Policjanci dotarli do kolejnych nagrań monitoringu, na którym widać kobietę, która mogła brać udział w zdarzeniu lub posiada informacje na temat wypadku. Kobietę ubraną w szary bezrękawnik, biała bluzę, szare spodnie i sportowe buty około godz. 19.40 tego samego dnia zarejestrowały kamery monitoringu na stacji metra Wierzbno.

Każdy, kto rozpoznaje wskazaną na nagraniu kobietę, posiada informacje na temat wypadku lub poruszał się drogą K-8 w miejscu i czasie zdarzenia pojazdem wyposażonym w rejestrator video, proszony jest o kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. ul. Bartniaka 19, tel. 22   755 60 10 (11,12,13) lub 997, e-mail: dyżurny.grodzisk-maz@ksp.policja.gov.pl.


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Głos

Ej wy tak na serio z tymi zdjęciami?

Gość

Xd

Gość

Ona jest tak zakryta że nawet w przybliżeniu patrząc na foto nie można określić wieku a co dopiero rozpoznać