18° Piątek
19 Października

Sob

Czytelnik

Czy to było zabójstwo?

W miniony czwartek (19 kwietnia) w jednym z mieszkań przy ul. Działkowej znaleziono zwłoki 35-letniej kobiety. Sprawą zajmuje się prokuratura.

Informacje o zwłokach kobiety znalezionych w mieszkaniu przy ul. Działkowej 139 pruszkowscy policjanci otrzymali 19 kwietnia o godz. 19.30. – Jedyne co mogę powiedzieć to, to że faktycznie znaleźliśmy zwłoki 35-letniej kobiety – powiedziała nam podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. 

Sprawą zajmuje się prokuratura. – W dniu 20 kwietnia do prokuratury wpłynęły materiały dotyczące nieumyślnego spowodowania śmierci kobiety w dniu 19 kwietnia w Parzniewie – poinformowała nas Ilona Ilcewicz-Kołodziejczyk, Prokurator Rejonowy w Pruszkowie. – Jak wynika ze wstępnego protokołu oględzin i otwarcia zwłok, oględziny i sekcja zwłok wyżej wymienionej nie wykazały zmian urazowych wskazujących, aby jej zgon był następstwem urazu mechanicznego. Stwierdzono sekcyjne liczne równoczesne zasinienia oraz cechy niewydolności krążeniowo-oddechowej. Ostateczne wypowiedzenie się o przyczynach śmierci będzie możliwe po wykonaniu dodatkowych zadań – dodaje prokurator Ilcewicz-Kołodziejczyk.

Wielu mieszkańców uważna, że kobieta jest ofiarą zabójstwa. Krążą plotki, że w dniu jej śmierci pokłóciła się ze współlokatorem. Co ciekawe mężczyzna tego samego dnia został zatrzymany. – 24-latek był nietrzeźwy i agresywny na tyle, że był niebezpieczny sam dla siebie. Został przewieziony do szpitala – dodaje podkom. Kańka.

Jak do tych informacji odnosi się prokuratura? – Na obecnym etapie śledztwa trudno jednoznacznie odpowiedzieć na pytania czy osoba trzecia mogła przyczynić się do zgonu kobiety – ucina prokurator Ilcewicz-Kołodziejczyk.

Do sprawy wrócimy. 


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 8

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

to nie było morderstwo! na 100%

Wilku

Policja moze nie chciec ujawnic pewnych danych w sprawie, jesli sa na tropie sprawcy i ujawnienie tych informacji mogloby sploszyc sprawce, bo daloby mu sygnal ze sa na jego tropie. Przy zalozeniu, ze to faktycznie byly morderstwa.

Eliza

O matko, to osoba ze sklepu tam zginela?

Maria

Czy to któraś z osób pracujących w osiedlowym sklepie?

Gość

Śmierć tej kobiety nie ma nic wspólnego z kobietami z ul. Helenowskiej. Proszę tego nie łączyć...

Gość

3 kobieta w wieku 35 lat, ktora ginie w niewyjasnionych okolicznosciach. Co z poprzednimi 35 latkami, ktore znaleziono martwe przy ulicy Helenowskiej?

Głos

Dwie młode dziewczyny zmarłe na Helenowskiej (jedna doslownie na ulicy) teraz kolejna na Działkowej.Nie tak dawno na os.Staszica grasował zboczeniec atakujący dziewczyny...Co tam się dzieje? Szkoda że wpr24 nie drąży tematów jak przystało na prawdziwych dziennikarzy. Coś tam wiemy ,ale nie do końca...Sprawa przycichła,nikt już do niej nie wrócił.

Grodzisk

Koszmar ten Pruszkow :(