24° Niedziela
27 Maja


Czytelnik

Dachowanie busa na katowickiej [AKTUALIZACJA]

Około godz 6.10 na trasie katowickiej (na wysokości Centrum Mody) dachował bus wiozący osiem osób. Poszkodowani rozwożeni są do okolicznych szpitali, na miejscu wciąż trwa akcja ratunkowa.

Informacji jak doszło do wypadku na razie policja nie ujawnia. Wiadomo tylko tyle, że bus nie zderzył się z żadnym innym pojazdem. – Prawdopodobnie kierowca busa chciał uniknąć zderzenia z pojazdami jadącymi przed nim, odbił i przeleciał przez rów. Skończyło się dachowaniem – mówi asp. Karolina Kańka z Komendy Powuatowej Policji w Pruszkowie.

Pozostali kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w rejonie wypadku. – Jeden pas w kierunku Warszawy jest zablokowany, na miejscu pracują jeszcze policjanci – dodaje asp. Kańka.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że poszkodowanych zostało osiem osób, czyli wszyscy podróżujący busem. Pogotowie ratunkowe transportuje ich do szpitali w Warszawie i okolicach.

Więcej informacji wkrótce.

AKTUALIZACJA godz. 7.50:

– Dwie osoby nie wyraziły zgody na transport do szpitala, sześć zostało przewiezionych. Ich stan ogólny jest dobry. Pacjenci doznali urazów kręgosłupa i klatki piersiowej, jedna osoba z powierzchownym urazem twarzoczaszki – mówi nam Wojciech Diadia z pruszkowskiej bazy Falck Medycyna.

AKTUALIZACJA godz. 8.10:

Akcja ratunkowa zakończyła się. – Ruch na obu pasach powoli wraca do normy. Część jezdni odgrodzona jest pachołkami w miejscu, gdzie pracują policjanci – wyjaśnia asp. Kańka. – Kierowca busa jest trzeźwy – dodaje.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


Ewelina Latosek
ewelina.latosek@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 4

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość_150

W tamtym rejonie w kierunku warszawy jest po prostu ślisko. Jeżdzę tamtędy codziennie do pracy i cała trasa jest ok a akurat tam czuć że trochę nosi.

driver

No Woldzwagen to to przecież łatwo wyklepać. Za 2 miesiące będzie kolejna igła z przebiegiem 180 tysięcy pod Radomiem bo to zakonnice raz w tygodniu wyjeżdżały z zakonu na rynek. Pójdzie jeszcze na przewóz osób u Janusza, gwarantuję wam

Gość

@9:44 Kiedyś było lepiej - idioci po prostu nie potrafili czytac, ani pisać...

x2

vw i wszystko jasne