°


Czytelnik Piotr

Dachowanie na ul. Piłsudskiego

W centrum Milanówka doszło do zderzenia samochodu osobowego z koparką, w wyniku czego pierwszy z wymienionych pojazdów dachował. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

– O godz. 8.30 otrzymaliśmy zgłoszenie, że na ul. Piłsudskiego w Milanówku zderzył się opel z koparką. Po tym zderzeniu opel dachował. Kierowcy nic się nie stało, nie ma żadnych obrażeń ciała – wyjaśnia asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. 

Jak poinformowała nas policjantka w tej chwili trwają utrudnienia w ruchu. 

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 9

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Akurat widziałem cała akcje. Prędkość przepisowa. Osobówka chciała wyprzedzić. Gość nie zauważył ze jest wyprzedzany i skręcił i uderzył osobówkę. Tyle.

Mieszkaniec

Milanówek, kiedyś miasto ciszy i spokoju. Dzisiaj strach wyjść na ulicę, napady, kradzieże, pobicia, szykanowanie i obmawianie, narkotyki i ludność napływowa sprawiły że to miasto straciło na swej reputacji.

Hhh

"Koparka zbliżała się bardzo szybko. Nie mogąc uniknąć zderzenia wjechałem w nią...." Pewnie tak kierowca będzie się tłumaczył policji/ubezpieczycielowi.

Daro

Milanowek to porazka. Tam mieszkac to koszmar

Wpr

To ile piwek ten kierowca wykonal przed jazda? Wiadomo?

Gość

@Gość 2017.11.14 12:29, Paradoksalnie nie trzeba, żeby było szybko. Wystarczy najechać skręconymi kołami na coś podbijające auto, albo w czasie skrętu zostać lekko uderzonym od wewnętrznej. Karoseria wygląda na całą, więc tu podejrzewam właśnie taką prozaiczną przyczynę, a nie prędkość.

Mariola

Teraz w Milanówku mieszka prawie same buractwo, spokojna enklawa to może była jeszcze z 10 lat temu.

Gość

To ile on cisnął ta osobówką , że dachował ?

Starszy Pan

Milanowek kiedyś spokojna enklawa dziś jak nie przemoc rodzinna to wypadki wyprowadzam się nie chce boje się mam już dość ....