27° Środa
19 Września


KPP Grodzisk Maz.

Diler wpadł wraz z klientami

Sebastian Ż. na swojej posesji w Jaktorowie przyjął dwóch klientów, którym zamierzał sprzedać narkotyki. Nie wiedział jednak, że obserwuje go policja...

Kilka dni temu policjanci z grodziskiej komendy policji ustalili miejsce, gdzie może dochodzić do handlu środkami odurzającymi. Zatem podjęli obserwację jednej z posesji w Jaktorowie. Diler wpadł na gorącym uczynku wraz ze swoimi klientami. – Policjanci sprawdzili kierowców dwóch samochodów, które wjechały tam na krótką chwilę. Szybko okazało się, że 33-latek ma przy sobie trzy torebki z amfetaminą, a 37-latek jedno opakowanie z tym samym narkotykiem. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani, a miejsce kontroli potwierdziło podejrzenia funkcjonariuszy – podaje asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego weszli do obserwowanego domu i podczas przeszukania znaleźli 5 gramów amfetaminy, 2 gramy marihuany i porcję haszyszu. Kolejne pięć torebek z amfetaminą znaleziono w ubraniu 36-letniego mieszkańca posesji. Nie jest więc dziwne, ze mężczyzna został zatrzymany.

Sebastian Ż. usłyszał zarzuty udzielania i posiadania narkotyków. Natomiast Grzegorz S. i Łukasz C., czyli mężczyźni zatrzymani z zakupionymi narkotykami, odpowiedzą za posiadanie środków odurzających.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 5

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Mefju

Wszystkich ćpunów uzależnionych od alkoholu trzeba by do Meksyku wysłać. I żyjących aptekarzy, którzy sprzedawali amfetaminę jak była legalna. Za tą ilość marihuany w normalnych państwach, które ją sprzedają w sklepach nie grozi nawet mandat, więc palaczom trawki (którą przepisują lekarze) można chyba darować.

Gość

Daro cofaj skórę alkomacie.

Gość

wysłać go do więzienia w Kolumbii , nie mam zamiaru utrzymywać takiego pajaca z moich podatków

Gość

Policzmy. 5 gramów amfetaminy na czarnym rynku kosztuje 100 PLN. Dwa gramy marihuany 80-100 PLN. Porcja haszyszu jakieś 10 PLN maksymalnie. Mamy trzech zatrzymanych i narkotyki warte jeden dwustuzłotowy banknot. To jest sukces.

Daro

Dozywocie teraz dla Pajaca!!!