°


Archiwum

Dodatek Nieruchomości! Sprawdź!

Szukasz mieszkania? Zastanawiasz się czym kierować się przy wyborze dewelopera, metrażu, wykończenia i wielu innych? Sprawdź nasz Dodatek Nieruchomości! Znajdziesz w nim najważniejsze informacje o podwarszawskim (i nie tylko) rynku!

Wiele osób, zwłaszcza tych na co dzień pracujących w Warszawie, przy zakupie mieszkania staje przed dylematem: stolica czy podwarszawska miejscowość. Decyzja zależy od wielu czynników. Głównym, jak łatwo się domyślić będzie cena. Ale nie tylko koszty są ważne przy wyborze mieszkania. Liczy się również to, co znajduje się w okolicy oraz to, w jakim jesteśmy wieku.

Co jeszcze jest ważne? Sprawdźcie sami w naszym Dodatku Nieruchomości!

Można go pobrać tu.

REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Ola

Sochaczew i Zelazowa Wola to piekne miejsca i fajni ludzie !

Darek

Wypad z Pruszkowa przyjezdni spod Lublina,Lodzi czy Plocka! Nikt Was tu nie chce. A zapraszamy: Sochaczew,Żyrardow czy Łowicz !!!

Gość

Czyli: jeśli masz ochotę na codzienne korki, zmiany organizacji ruchu, objazdy, jeśli nie przeszkadza Ci wielokrotny brak wody w kranie w przeciągu roku, jeśli kolej wolisz słyszeć niż z niej korzystać, jeśli nie przeszkadza Ci brak miejsc do parkowania, imprez kulturalnych i rozrywek to Pruszków jest właśnie dla Ciebie. Gwarantujemy, codziennego survivalu na pewno Ci nie zabraknie :)