30° Czwartek
21 Czerwca

Pią

Sob

NieArchiwum

Dramat na budowie, nie żyje 61-latek

Tragedia w Pruszkowie. Na budowie przy ul. Lipowej mężczyzna spadł z wysokości pierwszego piętra. Zmarł mimo reanimacji.

W sprawie prowadzone będzie śledztwo. – Około południa otrzymaliśmy zgłoszenie o zdarzeniu przy ul. Lipowej w Pruszkowie. Na budowie 61-letni mężczyzna spadł z pierwszego piętra. Mimo reanimacji, nie udało się go uratować. Na miejscu pojawił się prokurator i Państwowa Inspekcja Pracy. Okoliczności zdarzenia wyjaśni śledztwo – podaje podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 7

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Michał

Gdzie pracownik miał szelki zabezpieczające a czy wogule firma posiadała takie szelki! Po 2 jeżeli kierownik budowy ma nad żur nad pracownikiem to dlaczego dopuszczil pracownika do pracy i wejścia na pierwsze piętro bez szelek zabezpieczających za śmierć pracownika powinien odpowiadać kierownik zakładu który miał na tym pracownikiem nad żur ?

Marian

Chyba tam w okolicach tych domków bo wczoraj byłem na spacerku to budowa stała a tak ogulnie to współczuje mieszkańcom tych domków jednorodzinnych taka ładna tam była okolica a teraz bloki z jednej strony domki blok z drugiej strony przy szkole nie chciał bym tam mieszkać

Gośćpo po

A miał tyrać do 67.Leser.

Gość

Czy to nie ten teren gdzie miasto wydało bardzo korzystne warunki zabudowy dla okolicznych deweloperów w sąsiedztwie domków jednorodzinnych?

Gość

To musiało być bardzo bardzo bardzo wysokie te pierwsze piętro że doszło do takiej tragedii ciekawe kto za to odpowie za tako tragedie na budowie

Gość

Boże ludzie tragedia sie stala a wy jak zawsze dodajecie swoje dwa grosze... pamiętajcie"nie smiej sie dziadku z cZyjegoś wypadku "

PiS

Najlepszym wyjściem z sytuacji jest aby wszystkie budowy były państwowe i zarządzane przez Naszego Naczelnika Państwa Pana Jarosława Kaczyńskiego. Wtedy będzie można dostać mieszkanie od państwa za darmo.