28° Czwartek
20 Września

Pią

Sob
czytelniczka Danuta

Dramatyczne sceny na ul. Dobrej

Na ul. Dobrej w Pruszkowie ratownicy medyczni reanimowali starszego mężczyznę. Niestety nie udało się go uratować.

Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelników. – Witam, przy sklepie Dragon leży nieprzytomny starszy pan. Wiek ok. 80 lat. Jednostka policji na miejscu. Prawdopodobnie mężczyzna nie żyje – napisał do nas Marcin. 

Policjanci potwierdzają te doniesienia. – Do zdarzenia doszło około godz. 9.15. 79-latek jechał rowerem i nagle upadł. Przechodnie udzielili mu pomocy i zaczęli go reanimować. Na miejsce zostały wezwane dwie karetki pogotowia, w tym jedna specjalistyczna. Mimo reanimacji mężczyzna zmarł – mówi nam podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. 

Nie wiadomo co było przyczyną śmierci mężczyzny. Sprawą zajmie się prokuratura.  


Anna Zwolinska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 7

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

rower zabija

Xiao7

Gość... 2018.04.07 14:18... Jeśli nie wiesz nic w temacie to lepiej się nie odzywaj. Jak widać na fotografii tuż pod przodem karetki jest próg zwalniający, ale to też nie oznacza że to on był przyczyną upadku. I ty chyba nigdy nie szedłeś tym chodnikiem który jest na zdjęciu, to jeden z równych chodników na całym osiedlu.

Gość

Wieczny odpoczynek racz Ma dać Panie. Nie znam tego Pana nawet. Ale to zapewne ktoś, kto mógłby opowiedzieć setki ciekawych historii.

Gość

Pewno wywrócił się na nierównym chodniku. Nie on pierwszy i nie ostatni, to zaniedbana okolica bieda bloków gdzie co drugi mieszkaniec ma problem z alkoholem.

Gość

Nie dragon tylko Stach.

Daro

Panie swiec nad Jego dusza!

Gośćpitek

I po co te donosy płacą wam za to???