16° Wtorek
16 Października

Śr

Czw

Pią

Sob


Bolo Skoczylas

Drogowe konsultacje w Milanówku

W Milanówku ruszyły konsultacje w sprawie modernizacji trzech ulic – Wąskiej, Kraszewskiego i Górnoleśnej. Urząd przedstawił koncepcje, do których mogą odnieść się mieszkańcy.

Trwa opracowywanie dokumentacji technicznych wyżej wspomnianych ulic. W związku z tym miasto-ogród postanowiło wyłożyć do wglądu mieszkańcom kilka wariantów modernizacji każdej z dróg.

Uwagi i opinie na ten temat można zgłaszać do 10 sierpnia, drogą elektroniczną (pod adresem: dorota.niedzielska@milanowek.pl) lub pisemnie w milanowskim urzędzie. Należy wykorzystać do tego formularz uwag, który pobierzecie klikając tutaj.

Ale żeby zgłosić jakąkolwiek uwagę należy wcześniej zapoznać się z wariantami modernizacji dróg. Dlatego warto zajrzeć tutaj. Znajdziecie tam po trzy warianty modernizacji ul. Wąskiej i Kraszewskiego oraz dwa warianty dla ul. Górnoleśnej. Dokładnie się przyjrzyjcie tym projektom i jeśli ważne są dla Was sprawy lokalne oraz chcecie mieć wpływa na to co Was otacza, to zaopiniujcie przedłożone warianty.

Dodatkowe informacje na temat koncepcji modernizacji ulic można uzyskać w Referacie Technicznej Obsługi Miasta Urzędu Miasta Milanówka, ul. Spacerowa 4 w godzinach pracy urzędu.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 1

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Tymoteusz

Szczyt głupoty! Piramida debilizmu! Po co te konsultacje?! Zdaję sobie sprawę, że urzędnicy każde kretyństwo wymyślą, aby coś robić; że burmistrz musi swoich dopieścić, żeby zarobili przy rysowaniu , malowaniu, tworzeniu tzw "wariantów" , ale bez przesady!!!. Jestem dobity totalnie tym, na jaką idiotyczną politykę gospodarczą tego urzędu idą nie niskie przecież płacone przez mnie podatki. To powinno być karalne!!!