19° Czwartek
18 Października

Pią

Sob
Archiwum

Dym w Szpitalu Zachodnim. Cztery zastępy w akcji

Do niebezpiecznego incydentu doszło w poniedziałek popołudniu w Szpitalu Zachodnim w Grodzisku Mazowieckim. W toalecie na parterze zapalił się plastikowy element. Interweniowały cztery zastępy straży pożarnej.

Jak dokładnie wyglądała ta sytuacja? – Zgłoszenie o tym, że pali się w Szpitalu Zachodnim otrzymaliśmy przed godz. 18.00. Na miejsce wysłano cztery jednostki straży pożarnej. W toalecie na parterze między oddziałem kardiologii a szpitalnym oddziałem ratunkowym zapalił się element z tworzywa sztucznego. Po dotarciu na miejsce sytuacja została szybko opanowana, dużo więcej było dymu niż realnego zagrożenia. Nikomu nic się nie stało, nie było też konieczności ewakuacji – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.   


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 8

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Kif

To było zwarcie instalacji elektrycznej

Kedar

Dym bo ktos w pokoju Popka pewnie palił. Nie?

Gość

Zapalił się element z tworzywa sztucznego... Sam z siebie? Czy może mu pomógł bardzo chory pacjent palący w toalecie wobec bezradnego personelu nie potrafiącego sobie poradzić z tym śmierdzącym procederem?

Adam

Moglby caly Grodzisk dymic !!!

Gość

cztery zastępy straży do płonącego kibla nawet nie do płonącego

Rado

Pewnie ktoś cygaro odpalił? Prawda?

Gość

dymy here

Gość

a teraz zobaczymy monitoring...