18° Wtorek
24 Kwietnia

Śr

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon
FB/Grodzisk Maz

Dziewiczy rejs po Stawach Walczewskiego

Mamy dobrą informację dla wszystkich grodziszczan. Na Stawach Walczewskiego pojawiły się żaglówki. A dokładnie jedna. To jak się pływa po stawach testował burmistrz.

Jeśli dziś spacerowaliście w rejonie Stawów Walczewskiego i waszą uwagę przyciągnęła żaglówka to informujemy że w dziewiczy rejs wybrał się Grzegorz Benedykciński, burmistrz Grodziska Mazowieckiego. Filmikiem z rejsu pochwalił się na Facebooku na fanpage'u gminy. 

To jednak nie wszystko. Oprócz filmiku pojawiała się inna ważna informacja. „Korzystając ze słonecznej pogody burmistrz Grodziska Mazowieckiego sprawdzał jak się będzie Wam pływało na Stawach Walczewskiego. Szykujcie się na weekend majowy - kajaki, rowery wodne i łódki będą na Was czekały” czytamy we wpisie. 

Wiele wskazuje więc na to, że mieszkańcy Grodziska i okolic w majówkę będą mogli wypocząć pływając po stawach. Zwłaszcza, że grodziscy włodarze zapowiadają uruchomienie wypożyczalni żaglówek... już pod koniec kwietnia. Oby jeszcze tylko pogoda dopisała.


Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 7

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

A gdzie dziewica ?

Oktaba Kendzingjaba

Na Stawach Walczewskiego pojawiły się żaglówki. A dokładnie jedna....Autorka artykułu jest szczegółowa...a dokładnie...a w zasadzie to nie jest szczegółowa...to już drugi komentarz, bo pierwszy nie przeszedł CENZURY...hehe...choć w najmniejszym stopniu nie był obrażliwy...Pozdrawiam redakcję WPR za umiejętne kreowanie rzeczywistości...A w weekend to się chyba wybiorę popływać żaglówką...a dokładnie żaglówkami

Odpowiedz.

Można swoim kajakiem pływać po stawach w Parku Potulickich w Pruszkowie.

Gość

Czas przenieść pomnik kapitana Teligi nad stawy Walczewskiego. Teraz będzie można powołać festiwal pieśni żeglarskich w Grodzisku Maz. Patrząc na zdjęcie, przypomina się sławny przebój - siedem dziewczyn z albatrosa, tyś jedyna z PGR u

brzeziński

To Benek juz stracił wianek czy staw ?

Gość

Czy można swoim kajakiem pływać po stawach w Pruszkowie czy nie można?

Maniek

Nie będzie tych obiecanych atrakcji ale dobre i to. Ciekawe jak to będzie z tym pływaniem? Czy wszyscy mogą korzystać czy tylko najważniejsi?