24° Wtorek
21 Sierpnia

Śr

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon
pixabay.com

Dziś Dzień Mamy

Wszystkim zapominalskim przypominamy, że dziś wszystkie Mamy maja swoje święto. Nie zapomnijcie złożyć im życzeń i wręczyć, nawet drobnych prezentów.

Mama to najcenniejszy skarb jaki możemy sobie wymarzyć. To ona naklejała plaster na palec, gdy się skaleczyliśmy, opiekowała się,gdy mieliśmy gorączkę i do dziś służy nam radą, gdy potrzebujemy pomocy. 

26 maja wszystkie Mamy obchodzą swoje święto. Wiec nie ważne czy masz 15, 25 czy 40 lat odwiedź swoją mamę z prezentem. Nawet najmniejszy podarunek i drobny kwiatek sprawią, że na jej twarzy pojawi się uśmiech. Znajdź więc czas na wizytę i wspólną herbatę.

Jeśli szukacie prezentów dla mamy to podrzucamy kilka pomysłów. Mama jak każda kobieta zapewne ucieszy się z kwiatów, apaszki czy dobrego kosmetyku (o ile ich używa).


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia,pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Edyta

Żadnych wrażeń nie ma Wpr24 po Święcie Mamy i po obchodach XX Dni Pruszkowa ? A na tych dniach było coś z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości ? Jakieś pieśni patriotyczne, szwoleżerskie ? Czy tylko: Tra la la, tra la la, bum cyk cyk, cyk... :-)

Jasio

Zdrowia i szczescia dla wszystkch Mam !!!

codar

Pani redaktor Anna Zwolińska słusznie napisała, że dzisiaj 26 maja (sobota) wszystkie Mamy obchodzą swoje święto. Dzień Matki – Święto obchodzone jest corocznie, jako wyraz szacunku, miłości i podziękowania dla wszystkich matek, za trud włożony w wychowanie. I o TAKIM Święcie CISZA w skąpych, lakonicznych i mikroskopijnych informacjach na plakatach z okazji XX Dni Pruszkowa !??? Przecież w trakcie imprezy można coś uroczystego zadedykować, skoro życzeń nie ma na plakacie. A tu aż się prosi, aby nasze pruszkowskie maluszki coś zaśpiewały lub zarecytowały na estradzie, nie tylko dla swoich... mam. Ktoś to programuje, ktoś zatwierdza ???