°


Bolo Skoczylas

Ekshibicjonista zaczepia dzieci w Grodzisku?

W miniony czwartek w pobliżu jednej z grodziskich szkół widziano mężczyznę, który obnażał się i próbował zaczepiać dzieci. Sprawą zajmuje się policja.

Informacja o tym incydencie zelektryzowała rodziców, którzy w mediach spolecznościowych ostrzegają przed niebezpiecznym mężczyzną. – Uwaga! Do wszystkich rodziców, którzy mają małe dzieci i nastoletnie, po Grodzisku od kilku dni porusza się ciemnoniebieskie auto. Kierowca, mężczyzna ciemnej karnacji, grube ciemne brwi, włosy przyliza, wiek 30-40 lat zaczepia dzieci i proponuje..., próbuje wciągnąć dziecko do auta!!! Drodzy rodzice miejcie oczy szeroko otwarte!!! Pilnujcie swoje pociechy!!! Jeśli takie zdarzenie będzie miało miejsce lub coś zauważcie zgłoś to na naszą komendę !!! To ważne!!! – alarmuje pani Monika.

Co na ten temat wie policja? – W piątek otrzymaliśmy sygnał od jednej ze szkół, że dzień wcześniej dzieci w drodze na lekcje zostały zaczepione przez mężczyznę w ciemnym samochodzie, który na ich widok zaczął się obnażać i wykonywać inne czynności. W piątek pojawiliśmy się w okolicach szkół, ale nikogo takiego nie napotkaliśmy. Jeszcze dziś będziemy rozmawiać z osobami, które informowały nas o tej sytuacji – tłumaczy asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku.

Grodziscy funkcjonariusze także dziś patrolują okolice szkół. O czujność apelują także do rodziców. – Przede wszystkim należy jak najszybciej o takich sytuacjach informować policjantów. W piątek otrzymaliśmy zgłoszenie o tym, że coś działo się w czwartek, więc nie mieliśmy możliwości, aby pokazać się na miejscu. Potrzebujemy szybkiej, bieżącej informacji. Jeśli jest taka możliwość podejrzany pojazd można nagrać lub sfotografować. Oczywiście byłoby także dobrze, aby rodzice zapewnili opiekę swoim dzieciom w drodze do i ze szkoły – zaznacza asp. stab. Zych.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 5

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Moze nie arab ale pewnie ukrainiec

Gość

Tyle kamer w Gro. i rozpłynął się w powietrzu.??!!

Gość Pogiełło

"...który na ich widok zaczął się obnażać i wykonywać inne czynności." Hmmm....jakie?

Babcia Genowefa

To z całą pewnością cyklista albo i nawet taki co skuterem jeździ.

aaaaaaaaaaa

ciemna karnacja- zaraz znowu będzie, że to pewnie arab uchodźca