28° Czwartek
20 Września

Pią

Sob
Pixabay

Fabryka Czekolady w Centrum Janki

Gratka dla miłośników słodkości. Od soboty Centrum Janki zmieni się w Fabrykę Czekolady. Będzie to okazja aby od kuchni przyjrzeć się jak powstają łakocie.

Atrakcji nie zabraknie zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Maluchy będą mogły wziąć udział w warsztatach edukacyjnych, animacjach z czekoladą w roli głównej, zwiedzić Fabrykę od środka. Ich rodzice i opiekunowie będą mogli wygrać kartę podarunkową o wartości 100 złotych na dodatkowe zakupy w Centrum Janki.

– Fabrykę Czekolady w Centrum Janki będzie można odwiedzić od 28 maja do 5 czerwca w godzinach 10.00-18.00. Pod okiem animatorów przebranych za pracowników fabryki dzieci będą mogły wyprodukować własne czekoladki, ozdobić je kolorowymi posypkami i zjeść lub zabrać do domu. Podczas specjalnych warsztatów edukacyjnych maluchy poznają tajniki wytwarzania czekolady, od procesu zastygania aż po moment jej dekorowania, a także dowiedzą się, z czego powstaje czekolada. Przed wejściem do Manufaktury Czekolady na najmłodszych będą czekać liczne czekoladowe animacje – informują organizatorzy.

A jak zdobyć kartę na zakupy? Przez dwa weekendy (28, 28 maja i 4, 5 czerwca) pierwszych 500 klientów, którzy okażą paragony za zakupy o wartości minimum 100 złotych dokonane na terenie galerii handlowej i odpowiedzą na pytanie dotyczące czekolady, otrzyma w prezencie czekoladowy smakołyk. W 20 czekoladach zostanie ukryty „Złoty Bilet” uprawniający do odbioru karty podarunkowej.


Ewelina Latosek
ewelina.latosek@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

GośćMami

Jak to nie czyta? ja się dowiedziałam własnie stąd, zrobienie samodzielnie słodkości to dla dzieci wielka frajda, z jedzenia też :)

GośćMami

Świetny event dla dzieci, do tej pory jeszcze na takim nie byliśmy, a dzieci kochają czekoladę :)

Gość

Dlaczego nie ma informacji o lokowaniu produktu albo po prostu opublikować to w dziale ogłoszenia drobne. Sami wiecie że waszych ogłoszeń nikt nie czyta