13° Poniedziałek
25 Czerwca

Wt

Śr

Czw

Pią


KSW Facebook

Gala KSW 38 w Sękocinie

Gratka dla miłośników mieszanych sztuk walki. Gala KSW 38: Live in Studio odbędzie się 7 kwietnia w Studiu Apricor w Sękocinie Nowym.

Właściciele organizacji nie boją się kolejnych wyzwań i zaskakują kibiców. 31 października 2015 roku KSW gościło na piłkarskim stadionie Wembley w Londynie. Futbolowy klimat przypadł do gustu Martinowi Lewandowskiemu i Maciejowi Kawulskiemu. 27 maja na warszawskim stadionie PGE Narodowy odbędzie się gala KSW 39: Coloseum. Jednak wcześniej wojownicy zawitają do Sękocina.

Datę gali KSW 38: Live in Studio podano już dość dawno, jednak lokalizacja owiana była tajemnicą. W końcu na portalu eBilet wprowadzono do sprzedaży wejściówki na wydarzenie i okazało się, że wojownicy będą rywalizować w Studiu APRICOR w Sękocinie Nowym przy al. Krakowska 22B. Tym razem właściciele polskiej organizacji postawili na kameralny klimat. Apricor to profesjonalna hala filmowa o wymiarach 14mX25mX30m.

W walce wieczoru gali KSW 38 zaprezentują się były mistrz wagi piórkowej Artur Sowiński i Łukasz Chlewicki. Po półtorarocznej przerwie do rywalizacji powróci Anzor Azhiev, który zmierzy się z Kamilem Selwą. Ponadto w Sękocinie zaprezentują się: Roman Szymański, Denilson Neves de Oliveira, Łukasz Bieńkowski, Kamil Szymuszowski, Grzegorz Szulakowski, Marif Piraev, Renato Gomes Gabriel, Łukasz Rajewski, Sebastian Romanowski, Maciej Kazieczko i Tomasz Matusewicz.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 2

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

rozrywka patoli

Gość

Ani Wembley ani Narodowy nie są to stadiony stricte futbolowe, a wielofunkcyjne.