Piątek
15 Grudnia

Sob





Anna Sołtysiak

Gdzie zabraknie prądu?

Zakład energetyczny PGE Dystrybucja informuje o planowanych na najbliższy tydzień wyłączeniach prądu. Przerwy w dostawie energii spowodowane są koniecznością wykonania prac modernizacyjnych na urządzeniach elektrycznych.

PONIEDZIAŁEK 4 WRZEŚNIA

Milanówek – godz. 8-15 – ul.: Czubińska, Klonowa, Wlot, Słowików, Sadowa, Sołecka, Ruczaj. 

Brwinów – godz. 8-15 – ul.: Sochaczewska 30, 35, 35A.

Kozery – godz. 8-11 – ul.: Krajobrazowa.

Piastów – godz. 8-10 – ul.: Tuwima, Leśmiana, Niecała, Podstawowa, Asnyka, Krasińskiego, Pola, Wiśniowa. 

Reguły – godz. 11-13 – ul.: Wiejska od nr 3 i 6 do 15 i 16, Al. Jerozolimskie 333.

Reguły – godz. 14-16 – ul.: Przytorowa, Calineczki, Baśniowa, Małego Księcia, Złotej Rybki.

Kozery Nowe – godz. 14-16.

WTOREK 5 WRZEŚNIA

Piastów – godz. 8-15 – ul.: Kołłątaja od nr 2 i 3 do nr 22 i 17, Mazurska od nr 1 i 2 do nr 21 i 20,  Orła Białego nr 2a i 5 do nr 12 i 13, Stanisława Małachowskiego od nr 1 i 2 do nr 17 i 20, Joachima Lelewela od nr 1 i 2 do nr 19 i 22, Warszawska od nr 9 i 9a do nr 19 oraz 8 i 8A, Mikołaja Kopernika od nr 2 do nr 16, Toruńska nr 1,  Jana Matejki od Malczewskiego do Warszawskiej.

Piastów – godz. 8-10 – ul.: ks. Jerzego Popiełuszki Popiełuszki od Orzeszkowej do 11-go Listopada
ul. Harcerska od nr 2 do nr 10, 11 Listopada od Dworcowej do Harcerskiej, Aleksandra Fredry i przyległe.

Piastów – godz. 11-13 – Wybickiego 1.

Pruszków – godz. 8-15 – ul.: Pułaskiego 2, 4, 6, Brwinowska 8 i 15 oraz Poligrafia. 

Brwinów – godz. 8-18 – ul.: Fryderyka Chopina ul Chopina od numeru 11 i 18 do numeru 21,  Żukowska 1, 2, 3 i 4,  Kampinoska od numeru 1 i 4 do numeru 21 i 12 C, Juliusza Słowackiego od numeru 30 i 35 do numeru 40 i 47, Konspiracji od numeru 3 do 20.

Izdebno Nowe – godz. 8-11.

Chrzanów Mały – godz. 10-13.

Grodzisk Mazowiecki – godz. 12-16 – ul.: J. Słowackiego od nr 10 do nr 18 i od nr 17 do 19, 19A,  Willowa od nr 2 do nr 28 oraz nr 5 i 15, Rozkoszna nr 2, 4, 4A, 6, Skarbka nr 1, 1a, 3, 4, 5, 11.

Opacz-Kolonia – godz. 14-16 – ul. Klonowa od 58A do 67.

Opacz-Mała – godz. 15-16 – ul. Targowa od 43 do 55. 

ŚRODA 6 WRZEŚNIA

Czarny Las – godz. 8-15 – ul.: Miłorzębu, Forsycji, Olchowa. 

Janinów – godz. 8-15 – ul.: Argentyńska, Irlandzka, Meksykańska.

Pęcice Małe – godz. 8-15 – ul.: Leśna od 1 do 11, Brzozowa od Leśnej do Konopnickiej.

Milanówek – godz. 8-11 – ul.: Moniuszki, Bratnia, Dowcip, Wojska Polskiego od Moniuszki do Rolnej, Mickiewicza od Zachodniej do Wojska Polskiego, Ledóchowskiej. 

Piastów – godz. 8-11 – ul.: Bohaterów Wolności 46, 48, 50, Stanisława Barcewicza od nr 2 do 16, Michała Kleofasa Ogińskiego od nr 1 do 13 i od nr 2 do 10, Cypriana Kamila Norwida od nr 1 do 13 i od nr 2 do 12, Tuwima od nr 10 do 14.

Milanówek – godz. 10-13 – ul.: Średnia od nr 8 do 10 i od 12 do torów WKD. 

Piastów – godz. 13-15 – ul.: Żbikowska 26, 28, 30, Tuwima 36, 39, 41, Ogińskiego 14 i 41. 

Pruszków – godz. 13-15 – ul.: Kwiatów Polskich 6 i 10, Chabrowa 19, 21 i 30, Kwitnąca od nr 1 i 2 do 5 i 34, Bąki od nr 1 i 2 do 21 i 28.

CZWARTEK 7 WRZEŚNIA

Piastów – godz. 8-15 – ul.: Brzozowa od nr 1 i 2 do 8a i 33, ks. Jerzego Popiełuszki od 1 i 26 do 21 i 30, Orzeszkowej od nr 36 i 43 do 46 i 59, Harcerska 1 i 16 oraz od 18 do 30,  Akacjowa 1, Sosnowa od 1 i 2 do 15 i 16, Jaśminowa od 1 i 2 do 9 i 14, Różana od 1 do 14, Klonowa od 1 i 2 do 6 i 17, Chabrowa od 1 i 2 do 5 i 6, Lipowa od 1 do 7, Plac Słoneczny 9/1 do 9/9, Kwiatowa od 1 do 9.

Podkowa Leśna – godz. 8-11 – ul.: Wrzosowa i Parkowa. 

Podkowa Leśna – godz. 11-13 – ul.: Szczygła, Ptasia, Sójek, Kukułek. 

Piastów – godz. 12-15 – ul.: Łukasińskiego 27, 33, 35, Ogińskiego 20. 

PIĄTEK 8 WRZEŚNIA

Duchnice – godz. 8-15 – ul.: Ożarowska od 44 do 48 i od 59 do 75. 

Grodzisk Mazowiecki – godz. 8-15 – ul.: Wolniewicz 2 i 4, Kołłątaja 7, Orkana, Bema, Zakątek, Mokronoskich, Daleka. 

Pruszków – godz. 8-11 – ul.: Prusa 60, 60A, 66 i 68. 

Podkowa Leśna – godz. 8-11 – ul.: Błońska, Myśliwska, Helenowska, Bobrowa, Sarnia, Rysia. 

Podkowa Leśna – godz. 10-13 – ul.: Podleśna od 9 do 47, Graniczna 8 do 28, Różana od 9 i 14 do 29 i 30, Czeremchowa, Wrzosowa. 

Otrębusy – godz. 10-13 – ul.: Jeżynowa, Poziomki. 

Kanie – godz. 12-16 – ul.: Sadowa 15 i 20, Warszawska 2, 3, 4, 4A, 6.

Książenice – godz. 12-16 – ul. Serenady. 

Pruszków – godz. 12-15 – ul.: Łączniczek, Narodowa, Polskiej Organizacji Wojskowej, 3 Maja od nr 31 do 43 i od nr 18A do 32. 


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz