30° Czwartek
21 Czerwca

Pią

Sob

NieArchiwum

Gdzie zagra WOŚP?

Chcą grać do końca świata i jeden dzień dłużej. W niedzielę, 15 stycznia, odbędzie się 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na ulicach pojawią się wolontariusze, którzy będą zbierać datki, zaś sztaby szykują liczne atrakcje.

Dzięki wsparciu WOŚP wiele szpitali zyskało nowoczesny i niezwykle potrzebny do leczenia sprzęt. Pacjenci widząc serduszko na aparaturze mają świadomość, że wspólny wysiłek tysięcy wolontariuszy i darczyńców daje szansę na powrót do zdrowia. 15 stycznia WOŚP będzie zbierał środki dla dzieci z oddziałów ogólnopediatrycznych i zapewnienia godnej opieki seniorom.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagości również w naszym regionie. Niezwykle ciekawie będzie w Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim. Początek o 10.00. W programie występy szkół tańca, pokazy sztuk walki, jasełka, a także prezentacja historycznej grupy rekonstrukcyjnej. 

Cztery sztaby pojawią się w Pruszkowie. Orkiestra zagra w Szkole Podstawowej nr 10 przy ul. Pływackiej, Zespół Szkół nr 1 przy ul. Promyka, Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Jasnej oraz Zespole Szkół Ogólnokształcących i Sportowych przy ul. Gomulińskiego. Każda placówka przygotowuje własny program, w którym nie zabraknie atrakcji.

W dzieło niesienia pomocy włącza się również Piastów. Start o 10.00 w Miejskim Ośrodku Kultury przy ul. Warszawskiej. Będzie można skorzystać z wymienialni książek, pograć w planszówki i wziąć udział w licytacji. O 18.30 ognisko z kiełbaskami dla mieszkańców. W Komorowie sztab zostanie zorganizowany w Zespole Szkół Ogólnokształcących przy al. Marii Dąbrowskiej 12/20. Start o 14.00. W programie m.in. występy klasowe, pokazy akrobatyczne i wokalne gimnazjalistów.

Orkiestry nie zabraknie również w Nadarzynie. Koncerty, licytacje, występy dzieci, pokaz tańca i baletu. To wszystko w Nadarzyńskim Ośrodku Kultury od 15.00. Sztab WOŚP pojawi się również w Zespole Szkół przy ul. Jana Pawła II w Podkowie Leśnej. Start imprez o 14.00 w Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich. W planie m.in. pokaz wozu bojowego OSP Żółwin, pokaz pierwszej pomoc oraz koncert zespołu Gorgonzolla.


Lista sztabów w naszym regionie:

Brwinów – Gminny Ośrodek Kultury, ul. Wilsona 2
Grodzisk Mazowiecki – Centrum Kultury, ul. Spółdzielcza 9
Jaktorów – Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Warszawska 88
Komorów – Zespół Szkół, al. M. Dąbrowskiej 12/20
Milanówek – Hufiec ZHP im. J. Kusocińskiego, ul. Królewska 69
Nadarzyn – Nadarzyński Ośrodek Kultury, Pl. Piłsudskiego 42
Nowa Wieś – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Główna 96
Piastów – Hufiec ZHP Piastów, Bohaterów Wolności 23
Podkowa Leśna – Zespół Szkół, ul. Jana Pawła II 20
Pruszków – Szkoła Podstawowa nr 10, Pływacka 16
Pruszków – Zespół Szkół nr 1, Promyka 24/26
Pruszków – Szkoła Podstawowa nr 2, Jasna 2
Pruszków – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Sportowych, Gomulińskiego 2


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 33

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

@tylko PiS

Zgłoś się do psychiatryka szajbusie.

Gość

Wiktor Wektor - nie bzdury tylko fakty, bo Owsiak ma 3 wyroki sądowe nakazujące mu przedstawienie faktur. I do dziś ich nie wykonał. Czy ktoś taki nie jest oszustem? To i tak łagodne słowo w tym przypadku. Zwykły Kowalski już by siedział albo zwinęliby mu tą jego fundację.

tylkoPiS

@2017.01.12 20:39 kolejny zachodni konspirant. Proszę opuścić to forum i nie prowokować bo my tu zaprowadzamy dobrą zmianę. Owsik cię w d***e zaswędział i nasłał do prowokacji już wiemy na co idą pieniądze z puszek z czerwonym serduszkiem. Kardynał Tadeusz Rydzyk rzuci na ciebie ekskomunikę a Pan Generał Jarosław Kaczyński wyda rozkaz żeby wsadzić do jednego lochu z Rzeplińskim i Szczerbą. Wtedy masz pozamiatane i nie będziesz przeszkadzał w naszej misji kryptonim "3 X TAK dla 500+"

Gość

Piszcie więcej PiSomatoły !! Dobra reklama przyda się, a my jeszcze więcej damy Owsiakowi puki jeszcze jakiś "Misiewicz" nie zacznie Mu przeszkadzać. Jak wam się WOŚP nie podoba to nie korzystajcie z aparatury w przychodniach i szpitalach

Q

Wiktor pamiętaj że pajace są wśród nas. W końcu trochę ludzi głosowało na neo komune a teraz plują sobie w brodę, dług już przekroczył BILION złotych, podatki idą w górę jak i ceny ( nabiał o 20%) kupcie masło a się przekonacie. Ale hieny muszą każdego zbesztać z błotem - Wałęse, Bartoszewskiego, Owsiaka, czy bohatera gen. Ścibor-Rylskiego a nawet papieża bo są nieprzychylni tej bandzie złodziei. A głupki znajdą się którzy w to uwierzą. Śmieszne ale prawdziwe

Gość

Wiktor Wektor - chamstwo to jest z waszej strony zwolennicy oszustów i złodziei. Nie dociera do waszych makówek, że Jerzy O. jest oszustem bo nie wykonuje 3 wyroków sądów?? NIE DOCIERA?? K.. wasza mać!!! Was się powinno walić po d... i patrzeć czy równo puchnie ścierwa!!

Gość

Owsiak już ma 3 wyroki sądowe nakazujące pokazanie faktur. Kiedy skończy się bezkarność tej świętej krowy? http://www.kontrowersje.net/jerzy_o_dosta_trzeci_wyrok_od_wsa_zobowi_zuj_cy_do_pokazania_faktur_i_um_w I co teraz powiesz panie Wiktor Wektor? Czy niewykonywanie 3 (!!!) wyroków sądów nie jest oszustwem i skandalem?? No tak dla powskich hejterów to przecież normalne.

Wiktor Wektor

A co może Q źle napisał że pisowskie aparatczyki dojnej zmiany ujadają? Bardzo dobrze ujęte! Piszą że "Owsiak to oszust" jak można zareagować na te bzdury!? Nic dziwnego że myślącym ludziom puszczaja nerwy

Wiktor Wektor

Na chamstwo i podłość odpowiada się chamstwem brudne pisowskie psy dojnej zmiany. Dobrze Q pisze czapa wredne świnie opluwające Owsiaka. Won na Białoruś bezmózgi, tam wasze miejsce! Razem z resztą waszego pislamistycznego szamba

Gość

do Q 12.01 12:17 - Uważaj kanalio jedna żebyś sam pod ścianą nie wylądował!

@tylkoPiS

Spadaj nędzny prowokatorze. WON!!

Mirosław

Moderator to własniepopiera te chamstwa i opluwania .

x

jest tu jakiś moderator? Rynsztok to mało powiedziane, co tu się dzieje.

tylkoPiS

Panie Sekretarzu Kaczyński. Bądźmy czujni wobec wroga Ludu. Co on zrobił dla Odbudowy? To zapluty karzeł reakcji którego trzeba przegonić wysiłkiem całego Narodu.

Gość

szkoda że wszyscy co jadą na Owsiaka nie domagają się rozliczeń z wydawanych NASZYCH pieniędzy przez rząd,który szasta gotówką na lewo i prawo dla swoich a emeryci dostają 2,70 podwyżki i społeczeństwo nie ma możliwości decydowania komu i ile i na co i to super ,to jest dobre.3

Majk

WOŚP to już nie jest ta sama WOŚP co jeszcze kilka, kilkanaście lat temu. Ktoś od jakiegoś czasu zauważył, że można na tym nieźle zarobić. Dlatego w tym roku wolę dać pieniądze na Caritas. Tam nikt nie ucieka od wykazu wydanych pieniędzy. WOŚP musi się oczyścić z kolesiostwa i układów bo niedługo wszyscy się od niej odwrócą. Nie może być tak, że ludzie nie wiedzą gdzie podziało się ponad 100 mln zł. Tak trudno umieścić link z dokładnym rozliczeniem się z każdej zł? Przykładowo: Osoby które starają się o dofinansowanie z funduszy Europejskich wiedzą, że we wniosku musi być rozliczenie co do 1 grosza. Nikt nie da pieniędzy, jeżeli coś będzie wzbudzało jakiekolwiek wątpliwości co do finansów

Wars

Wydaje mi się widząc niektóre komentarze że pisowcy żyją w innej rzeczywistości. Dla nich Owsiak który tyle dobrego zdziałał to zły człowiek bo tak mówią ich władcy umysłów z prezesem na czele. Dla mnie osobiście to żenada i trochę śmieszne, bo ci ludzie nie widzą jak w prosty sposób są im prane mózgi

op

O jejku jejku. Sprawozdania sprzed dwóch lat niejasne, ciągłe domysły... A Owsiak na wolności. Przy takiej władzy PiS i wiadomo jakich relacji pomiędzy O. a Pis, ten człowiek (jeżeli byłyby dowody a nie "dowody" haki, haczki itp. ) już dawno by siedział. Można z Trybunałem, można z budżetem (nie wnikajmy czy słusznie czy niesłusznie bo to nie istotne). Opinia publiczna? I tak byłaby podzielona. A kontrolę US może zrobić.

Gość

Q idź się lecz. Może jeszcze nie jest za późno panie "oświecony" haha. Owsiak robi przekręty, ale w TVNie mówią, że jest wspaniały i jaki to z niego bohater a ty to łykasz jak pelikan. Fakty do Ciebie nie docierają. Masz tak wyprany mózg że szkoda z tobą dyskutować. Mam nadzieję, że inni bardziej inteligentni i myślący od Ciebie zainteresują się linkiem jaki podałem do blogera Matka Kurka i tym co napisał i jakie argumenty i dowody przedstawił. A Ty sobie możesz nawet i 1000 zł temu oszustowi dawać co roku jak chcesz. Jak lubisz być dymany to twoja sprawa. P.S. Twoje San Escobar nijak ma się ma np. do "święta sześciu króli" hahahahaha.

Gość

W Piastowie kiełbasa wybiórcza częściowo nieświeża. Codziennie "książkę za książkę" można wymienić w Bistro Degustacja na stacji PKP w Piastowie nie czekając na owsiakowy festiwal szaleństwa, gdzie przekracza się już wszelkie granice kłamstw i zidiocenia.

Ola

Nie wiem jak można cokolwiek złego powiedzieć na WOŚP. Nie rozumiem tych komentarzy. Gdyby nie pan Owsiak to nie było by mnie na świecie. Zostałam uratowana jako wcześniak dzięki inkubatorowi kupionemu przez WOŚP

Q

Jedź do San Escobar tam takie myślenie jest na porządku dziennym hahahaha

Q

W twojej dupi.. są te pieniadze chory na łeb debilu. Przy korycie to ty cwelu jesteś razem z innymi misiewiczami. Podobają ci się rządy komuchów co? Zacofany łajdak. Głupiego szuka z takimi rewelacjami, ale spokojnie idź na miesięcznice smoleńska i podziel się tymi kłamstwami, tam wszystko łykną hahahaha

Gość

do Q - kwik, kwik, kwik oderwanych od koryta. Przeczytaj sobie sprawozdania finansowe pana Jerzego O. (bloger Matka Kurka udostępnił linki do nich) a potem zabieraj głos. Gdzie są 104 mln zł zebrane przez WOŚP w 2015 i 2016 r.

Q

Wasza perfidia złodzieje DOJNEJ ZMIANY jest porażająca. Na orkiestre najeżdżają a rydzykowi wysyłają połowę renty, nieroby!

Q

Was wszystkich pisowskie śmiecie tylko pod ściane i ...

Q

A pisowskie aparatczyki dojnej zmiany ujadają, frajerstwo, mam nadzieje że kiedyś wasze dzieci będą potrzebowały pomocy i wtedy pamiętajcie NIE KORZYSTAĆ ZE SPRZĘTU OD ORKIESTRY. Banda jeb.. debili

Gość

Owsiak to oszust. Nie dam złamanego grosza na tą jego orkiestrę. Przez ostatnie 2 lata WOŚP zebrał 125 mln zł, a rozliczył tylko 21 mln zł. Gdzie się podziała reszta czyli ponad 100 mln zł?! http://www.kontrowersje.net /wo_p_przez_2_lata_ze_125_mln_z_rozliczy_a_21_mln_za_kt_re_kupi_a_kup_ek

Gość

owsiaczek to drugi kijowski precz z tvn-em.

Gość

Za czyje pieniądze to jest organizowane?

piastowiak

Kiedy pan Owsiak wykona wyrok sądu sprzed bodaj 2 lat i pokaże księgi rachunkowe?

Q

Stówke daje jak co roku, bo widze na co te pieniądze są wydawane. Wystarczy wejść do pierwszego z brzegu szpitala dziecięcego. Piękne i łączące wydarzenie unikalne na skale światową. JESTEM DUMNY Z ORKIESTRY

Lola

Dziadostwo promujecie