°


Czytelnicy

Gigantyczny korek na A2 w kierunku Poznania

Nasi czytelnicy informują nas o ogromnym korku, jaki utworzył się na autostradzie A2. Kierowcy stoją przed zjazdem na Grodzisk Mazowiecki.

Informacje o utrudnieniach drogowych otrzymaliśmy od Was za pośrednictwem Facebooka. – Korek na A2 od Grodziska w stronę Poznania. Stoję w tym samym miejscu od 10 minut – pisze Łukasz.

– Zator na autostradzie A2 do Łodzi. Pojechała karetka i policja, czy był jakiś wypadek? – dopytuje Natalia. 

Jak poinformowała nas Komenda Stołeczna Policji przed węzłem Wiskitki doszło do zdarzenia drogowego. Niewiadomo kiedy utrudnienia zakończą się. Warto wziąć pod uwagę, że dziś jest piątek, a to dodatkowo potęguje wzmożony ruch na drogach.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 6

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

KorpoSłoje wracają po tanie żarcie, bo na te w stolicy ich pewnie nie stać

Warszawiak

Co sie dzieje na tej drodze. Codziennie jezdze z Ususa albo Pruszkowa na Prage. To jest nienormalne. Buraki jezdza tak ze codziennie na trasie sa dwie albo trzy stluczki a korek w obie strony bo kazdy musi popatrzec i bum.... nastepna stluczka. Ludzie nauczcie sie jezdzic wreszcie i nie siedzcie sobie na zderzakach bo taka jazda handlowczykow konczy sie czesto "zdarzeniem drogowym"

Gość

@1932 zrób druta swojemu ryżemu guru.

Why-duck

Co to za durny zwrot "zdarzenie drogowe", który ostatnio jest naduzywany przez media, zwłaszcza przez was??? To tak jakbym napisał że idę teraz na zdarzenie alkoholowe!

PiS

Za te wypadki powinien być ściągnięty do Polski Tusk i powinien być skazany na karę śmierci. Jak wiadomo już niedługo Nasz Pan Naczelnik Państwa Pan Prezes Jarosław Kaczyński pracuje nad zmianą prawa żeby Tusk był pozbawiony urzędu i skazany.

Gość

Do tego służy prawy pas właśnie. tzn ten po ciągłej