27° Sobota
21 Lipca

Nie

Pon

Wt

Śr


brwinow.pl

Gmina wyremontuje drogi

Gmina Brwinów postanowiła poprawić stan swoich dróg. Do remontu zakwalifikuje się 16 ulic zlokalizowanych w Brwinowie, Falęcinie, Kaniach, Milęcinie i Otrębusach.

– Gmina Brwinów ogłosiła przetarg na naprawę kolejnych 19,5 tys. m² ulic w technologii odtworzenia nawierzchni drogi destruktem i podwójnego utrwalenia powierzchniowego grysami i emulsją asfaltową na podbudowie z tłucznia betonowego – czytamy na stronie gminy Brwinów.

Które ulice przeznaczono do remontu? W Brwinowie: Batorego, Klonowa (od Kampinoskiej do Chopina), Miodowa (od Pszczelińskiej do końca nr 23), Nowoprojektowana, Partyzantów (od Otrębuskiej do końca nr 12A), w Falęcinie: dz. 101/2 (od drogi powiatowej do nr 22), w Kaniach: Zdrojowa (od Topolowej do Chopina), Wiosenna (od Piłsudskiego do nr 35), Jaśminowa (od ronda do Wrzosowej), Wrzosowa (od Jaśminowej do Azaliowej), Maciejkowa, w Milęcinie: dz. 52/1 i 52/3, w Otrębusach: Wiosenna (od Nadarzyńskiej do Franciszkańskiej), Łąkowa (do przepompowni) oraz w Żółwinie: Łąkowa (od nr 34 do nr 42), Zachodnia (od Nadarzyńskiej do nr 4).

Zakres prac obejmie korytowanie, wykonanie podbudowy i nawierzchnię z destruktu. Oprócz tego wyregulowane zostaną elementy urządzeń podziemnych – zasuwy, hydranty czy studnie. 


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 7

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

none

Wow, niewiarygodne... Uwierzę w te remonty, jak zobaczę naprawione ulice.

Żorż

@Gość skoro nie płacisz podatków to i ulicy mieć szybko zrobionej nie będziesz. oprócz Brwinowa i Pruszkowa tam w grze jest również Agroman i to raczej jemy trzeba zawdzięczać takie opóźnienie. swoją drogą przebudowa tego kawałka to będzie spory wydatek i miasta wolą trochę opóźnić wydawanie tych pieniędzy. nadzieją będzie budowa tunelu pod torami - wtedy będą musieli się dogadać i coś z tą drogą zrobić

Gość

Dzialkowa to ulica graniczna pomiedzy Brwinowem i Pruszkowem. Wystarczajacy powód, zeby jedni i drudzy umyli rece. A ja, dzięki tej nieudolnosci, nie place juz piaty rok z rzedu podatków ani tu, ani tu. Podobnie kilkoro moich znajomych. Na pohybel.

Gość

Brwinów niech pousuwa te cholerne spowalniacze. No i strefę parkowania również bo zakupów w Rynku już się nie robi.

Gość

Działkowa to totalna kaszana, zero oświetlenia, odwodnienia, po deszczu błoto i kałuże, brak porządnych chodników. Kto za to odpowiada? To jakaś farsa i średniowiecze, to samo ten kawałek ul Solidarności przed Biedronka. Już naprawdę w zapadłych dziurach sa lepsze drogi niż tutaj. Żenada i wstyd

Gość

DZIALKOWA TO JEST ULICA PRUSZKOWA

Gość

Przy Dzialkowej, panie Kosinski, mieszka kilka tys panskich owieczek. Kiedy wezmiecie sie za Działkową? A moze uważa Pan, ze wszystko jest ok??