16° Wtorek
16 Października

Śr

Czw

Pią

Sob


wizualizacja

Grodzisk otwiera pumptrack

W sobotę szykuje się wielkie otwarcie toru rowerowego w Grodzisku Mazowieckim. Oprócz oddania nowej inwestycji do użytku przewidziano wiele ciekawych atrakcji i niespodzianek.

Grodziski pumptrack jest jednym z elementów nowego terenu rekreacyjno-sportowego, który powstał na terenie przy ul. Sportowej na tyłach Szkoły Podstawowej nr 6. Czym jest pumprtack? To tor z różnymi stopniami pochyłości, na których będą mogli jeździć użytkownicy rowerów, hulajnóg, deskorolek i rolek. Warto zaznaczyć, że konstrukcja, która powstała w Grodzisku Mazowieckim to najdłuższy modułowy pumptrack w Polsce.

To jednak nie wszystko. Obok toru rowerowego mieszańcy znajdą boiska sportowe do siatkówki i badminitona oraz plac zabaw, a wszystko otoczone nową zielenią. 

Otwarcie pumptracka oraz parku zaplanowano na sobotę 13 października na godz. 11.00. Na mieszkańców będzie czekać wiele atrakcji m.in. pokaz rowerowy w wykonaniu TrialTeam Grodzisk, spotkanie z gwiazdami sportu: Luizą Złotkowską oraz Sławomirem Chmurą. To nie wszystko. Na dzieci będą czekać ciekawe animacje i malowanie buziek, a miłośnicy sportowej rywalizacji będą mogli kibicować zawodnikom grającym w turnieju minisiatkówki o puchar  burmistrza Grodziska Mazowieckiego. 


Anna Zwoliska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 6

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Idę na wybory!

ZMIANY! ZMIANY! ZMIANY! KONIECZNIE!!!

Gość

>a może coś dla matek z dziećmi eutanazja razem z ich patologicznymi pomiotami

Gościu

a może tak coś dla matek z wózkami? w koło tylko drogi rowerowe i jakieś "pumptracki", a place zabaw ledwo co 500m. skandal.

Gość

Drodzy Państwo, juz za poltora tygodnia wielka szansa. Czas odsunąć wreszcie w grodzisku postkomunistów, cwaniaków, nieudaczników i wszechobecny nepotyzm (pol rodziny wspomnianej radnej śliwińskiej jest zatrudnionych w jednostkach samorzadowych w grodzisku, podobnie z okurowskimi) od żłoba. 20 pare lat wystarczy. Co to ma być?!!! Prywatny folwark benedykcinskiego, okurowskich, sliwinskich?!!! A my na to placimy - chicby najwysze w regionie podatki gruntowe i od nieruchmosci?!! Notabene, szefowa referatu podatkow gruntow i od nieruchomosci w urzedzie jest kto ? :))) rodzina radnej śliwinskiej :))) ludzie optrzytomnijcie! Nie dajcie oglupic przecinaniem wstęg w ostatnich 2 tygodniach przed wyborami. A co dzialo sie przez cala kadencje? Tanie sztuczki - no ale w koncu kto jest ich autorem :) komu sa potrzebne pumptracki, parki, kwiatuszki?! Owszem sa potrzebne, ale najpierw infrastruktura!!! A na tą nie ma kasy - kasa gminy jest wydrenowana do cna. W grodzisku panuje klasyczna sitwa. Z wladzami na pożal sie Boże poziomie zwiazanych jest mnostwo pidrzednych przedsiebiorcow, mnostwo zatrudnionych osob w jednostkach smorzadowych. To coraz silniejsza grupa interesu ktora za nic ma juz nawet prawo, a na pewno elementarne zasady. Rodzina burmistrza jest zatrudniona np w centrum kultury, ta sama firma wygrywa wszystkie przetargi na budowe swietlic, wiceburmistra zwalnia sie zatrudnia na kilka dni tylko po to zeby wyplacic mu wyzsza odprawe....:) wiecej o tym tutaj np https://www.google.pl/amp/s/finanse.wp.pl/jak-dostac-wyzsza-odprawe-instrukcja-prosto-od-samorzadowcow-z-grodziska-mazowieckiego-6269022588541057a%3famp=1 pisal o tym takze Fakt, Super Ekspress. Grodzisk sie za nich rozsinsl? Tak, oni sami jako grodziszczanie, ich rodziny, znajomi, kolesie, grupy interesu. Wybierajcie mądrze drodzy Państwo. Moze ziemi grodziskiej i benedykcinskienu juz starczy.

Gość

Rewelacja WYBORY WYBORY WYBORY A potem długi długi długi do spłacania. Bawcie się a podatki rosną.

Gość

Wybory i sypią się otwarcia - za pieniądze mieszkańców. DLACZEGO przez ok 20 lat ziemia grodziska nie potrafi doprowadzić do otwarcia OBWODNICY ? Koszty jej braku ponoszą codziennie mieszkańcy, skoro nie potrafią to dlaczego nie odchodzą ? Ale jak można się dziwić przecież większość radnych to nauczyciele, poziom gospodarności nadaje wieloletnia radna (PZPR) emerytowana nauczycielka jęz. rosyjskiego z podstawówki. Jest też nauczyciel ekonomista który nie pracował w tym zawodzie. Teraz rozumiecie dlaczego podatki z najwyższej półki ?