27° Sobota
21 Lipca

Nie

Pon

Wt

Śr


Seweryn Dębiński

Grodzisk promuje się w teledysku

Grodzisk Mazowiecki to medialna gmina. Promuje się w ogólnopolskich telewizjach, a ostatnio gmina „zagrała” w teledysku.

Jaki zespół zdecydował się na promowanie nie tylko swojej muzyki? To grupa T.T Band oczywiście z Grodziska Mazowieckiego! Założycielem zespołu jest Tomasz Tarczyński. Grodzisk możemy ujrzeć w teledysku do utworu „Country Boy”. Piękne dziewczęta, klasyk motoryzacji i malowniczy Grodzisk idealnie komponują się z instrumentalnym utworem w stylu bluesa, jazzu i funky. 

W teledysku widzimy m.in. dworzec kolejowy, dworek Chełmońskich oraz deptak. Zresztą zobaczcie sami:


Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 5

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Grodzisk to żydowskie miasto i do tego ciemniaki tam mieszkają

Jola

Nic dodać w tym grodzisku maz jest wielkie dziadostwo nie tak jak w Pruszkowie.

Gość

Ciekawe co na to policja w jakim stylu poruszają się pasażerowie tego auta bez pasów przekroczana ilość osób

Gość na ludowo ?

Czy ktoś zna niższy tunel niż w Grodzisku Maz ? Czy ktoś wie jak dojechać do sławnej obwodnicy (zachwalana od 22 lat) Jak dojechać do sławnych bajkowych parków Jaksona w Książenicach i AWW w Kłudnie ? Kiedy zaczął rządzić rolnik z PGR Książenice- to na ziemiach ornych wyrosły domy zamiast zbóż ? Czy jest drugie takie miasto z tyloma gazetowymi tytułami. Czy jest drugie takie miasto przyszłości gdzie przyszłość jest dziś ? Tyko Grodzisku Maz uczył sławny kompozytor muzyki ludowej Dzierżanowski, ale na dożynkach ludowych zagra cygan - choć sławne Mazowsze jest tuż tuż. Czy Grodzisk stanie się sławny z tego, że hale magazynowe teraz wyrastają niczym grzyby po deszczu ? Będzie też sławny z linii KV 400 którą radni z Burmistrzem nam zafundowali ? Będzie też najlepszym samorządowym miastem w którym radni odrzucili wniosek mieszkańców o referendum w sprawie KV 400.

Śmieszny czort

Fajna nuta, przyjemnie się słucha, słychać też, że dobrzy muzycy (brawo gitarzysta!). Na pewno fajnie na żywo posłuchać, wieczorem przy piwku:) niestety, to co smuci to, że takiej muzyki teraz się nie promuje, media w co innego inwestują. Dziś aby być artysta muzykiem trza się nauczyć obsługiwać komputer, programy, sample, efekty, na dobrą sprawę nie trzeba umieć grać na żadnym instrumencie czy śpiewać, tak jest wychowywana dzisiejsza młodzież. A jak jeszcze w tekscie się przeklnie to już w ogóle cool... Zostawmy jednak te refleksje, życzę powodzenia kapeli!