19° Sobota
22 Września


grodzisk.pl

Grodzisk zaprasza na lodowisko

Z lekkim poślizgiem, ale się udało. Miłośnicy jazdy na łyżwach już w niedziele (3 grudnia) będą mogli skorzystać z lodowiska w Grodzisku Mazowieckim.

Grodziskie lodowisko miało zostać uruchomione 2 grudnia, ale plany te nieco pokrzyżowała pogoda. – Opóźnienie lodowiska spowodowane było pogodą podczas minionego tygodnia, która nie sprzyjała w budowaniu tafli lodowiska. Obecnie wszystko jest już dopracowane i obiekt ruszy, w niedzielę 3 grudnia – informuje grodziski magistrat.

Ślizgawka podobnie jak rok temu jest usytuowana na terenie Ochotniczej Straży Pożarnej przy ul. Żwirki i Wigury. Z lodowiska można korzystać od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 22.00, gdzie w godz. 8.00 – 15.00 ze ślizgawki będą mogli korzystać uczniowie z grodziskich szkół, później przewidziano godzinną przerwę techniczna, a od godz. 16.00 z lodowiska będzie mógł korzystać każdy chętny. W weekendy ślizgawka będzie funkcjonować w godz. 10.30 – 22.00.

Znamy również cennik. Bilet ulgowy będzie kosztował 3 zł, a normalny będzie o złotówkę droższy. Wypożyczenie łyżew na 35 min to koszt 5 zł. Jeśli mamy własna parę, ale wymaga małego przeglądu po sezonie na strychu to na grodziskim lodowisku będziemy mogli zaostrzyć płozy. Dla maluchów rozpoczynających przygodę z łyżwiarstwem można wypożyczyć chodzik – koszt 10 zł.

Grodziska ślizgawka ma działać do końca lutego przyszłego roku.


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 10

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Txi WGM 1234Hj

Dziadostwo w tym grodzisku jest dlatego uciekłem do Pruszkowa tam jest mnogo rozrywek mecze,imprezy ,knajpki ,i rodowici pruszkowiacy bardzo fajni.

Gość

A w Pruszkowie miało byc od 1 grudnia. I co, znow nie da sie?

Gość

W Pruszkowie jest za darmo. Pod warunkiem że jest.

ziom

Zdzierstwo w tym Grodzisku- nie skorzystam.

Gość

Zapytaj staroste o to twój kolega grabarzu z Kobyłki

Gość

Niech żyje tradycja łyżwiarska i hokejowa w Pruszkowie

Gość

U nas w Brwinowie lodowisko ma być darmowe a wypożyczenie łyżew ma kosztować 1 zł.

Gość

Szkoda że trzeba płacić,bez przesady w Brwinowie za darmo w Pruszkowie jak w styczniu otworzą do początku lutego jak zamkną też jest za darmo.

Dankuso

Kiedy Pruszków zaprasza na ślizgawkę?

Głos

W Pruszkowie mgr. sołtys zaprasza na lodowisku już na przełomie kwietnia/maja!