°


Archiwum

Grodziskie targi pracy tuż, tuż

6 kwietnia odbędzie się XI edycja Grodziskich Targów Pracy. Podobnie jak w latach ubiegłych, mieszkańcy gminy będą mogli zapoznać się z wieloma ofertami pracodawców.

Jak zawsze pojawią się przedstawiciele prywatnych firm oraz agencji zatrudnienia, można spodziewać się ponad 20 wystawców. Oprócz poszukiwań związanych ze znalezieniem zatrudnienia będziecie mogli również zasięgnąć porad, bowiem na targach pojawią się stoiska: Urzędu Skarbowego, Państwowej Inspekcji Pracy oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Targi są doskonałą okazją do tego, by porozmawiać z wybranym pracodawcą, dowiedzieć się znacznie więcej niż ze zwykłego ogłoszenia o pracę i ewentualnie „od ręki” złożyć swoją aplikację. Z szacunków Powiatowego Urzędu Pracy w Grodzisku Mazowieckim wynika, że każdego roku można wybierać spośród ok. 500 ofert pracy. W szczególności pracodawcy poszukują: magazynierów, pracowników ochrony, produkcji, operatorów wózków widłowych itp. 

Grodziskie Targi Pracy odbędą się 6 kwietnia i będą trwać od godz. 10 do 13. Miejsce to Zespół Szkół nr 1 w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Żwirki i Wigur 4 (sala gimnastyczna).


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

kupiec

W związku z powyższym PUP-y należy bezwzględnie zlikwidować, przegonić zatrudnionych tam darmozjadów. Jak widać "pracą" można z powodzeniem targować nawet na targowisku miejskim.

Gość

Tak Bur mistrz buduje miasto przyszłości

Gość

pieniądze w błoto