27° Niedziela
22 Lipca

Pon

Wt

ŚrSeweryn Dębiński

Groził matce, później sobie

Na ul. Srebrnej w Pruszkowie doszło do awantury. Mężczyzna, po groźbach skierowanych w stronę swojej matki, usiłował popełnić samobójstwo.

O sprawie poinformował nas jeden z czytelników. – Na ulicy Srebrnej w Pruszkowie na sygnale interweniowała policja i pogotowie ratunkowe. Nie wiadomo co się dzieje, słychać głośne krzyki – czytamy w wiadomości nadesłanej na adres mailowy naszej redakcji: kontakt@wpr24.pl.

Nieco więcej na ten temat powiedzieli nam pruszkowscy policjanci. – Otrzymaliśmy zgłoszenie od kobiety, że grozi jej syn. Po przybyciu na miejsce okazało się, że mężczyzna zagrażał sam sobie. Trafił do szpitala – mówi podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Trudno wyjaśnić co kierowało mężczyzną. Według naszych informacji trafił on do Szpitala Tworkowskiego.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 7

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Grozisz mi?! Grozisz mi?! Tak krzyczał do swojej lewej dłoni w której trzymał nóż rambo.

Gość

Gośćleon Nie popłacz się się leonku.

Gościu

Sobie groził ? To ciekawe. Jak to wyglądało ? Mówił do siebie w drugiej osobie ? Pewnie tak, zapewne kierował do własnej osoby obelżywe frazy. Ale można dotkliwie grozić używając kulturalnych słów i mówić per pan.

Głos

Mama daj na mefedron bo cię potne!!!!

Gośćleon

I znów kapus..

Gość

Pdw krzychu trzymaj sie

Pio

Trzeba mu było dać się zabić tak za pół roku znowu będzie terroryzowal matke