16° Wtorek
16 Października

Śr

Czw

Pią

Sob


Plakat

Gwiazdy muzyki disco polo wystąpią, by pomóc małej Hani

Już dziś (21 września) w Grodzisku Mazowieckim odbędzie się koncert charytatywny. Przybędą takie gwiazdy jak: Zenek Martyniuk, Łobuzy, Weekend, Camasutra, Ich Troje, Basta, Mario Bischin, Dagmara, Tropic, Nowator, Enjoy, Andre, Maczo, Ellixir, Exaited, E-mail. A wszystko zostało zorganizowane po to, by pomóc Hani, która cierpi na dziecięce porażenie mózgowe.

Hania urodziła się 29 kwietnia tego roku. Ważyła jedynie 960 gramów, a to dlatego, że w brzuszku swojej mamy „mieszkała” jedynie sześć miesięcy. Jej skóra była cienka i prawie przezroczysta – widoczna była każda żyła. Największe kłopoty rozpoczęły się w czasie jej drugiego dnia życia, gdy doznała masywnego wylewu krwi do mózgu (IV stopnia). Wcześniactwo pozostało u Hani duży ślad... Codziennie jest pod opieką szeregu lekarzy. Walka o jej powrót do zdrowia trwa.

Z myślą o małej Hani przygotowano koncert charytatywny, podczas którego wystąpi wiele gwiazd muzyki disco-polo. Ale... nie tylko! Gwiazdą wieczoru będzie Zenek Martyniuk. Na scenie m.in. zobaczymy zespoły: Ich Troje, Weekend czy Łobuzy. Podczas koncertu rozprowadzane będą cegiełki o wysokości 10 zł. Każda z nich weźmie udział w losowaniu nagród. A nagrodami głównymi są: wykonanie elewacji domu o wartości 20 tys. zł i remont mieszkania o wartości 5 tys. zł.

Impreza odbędzie się na Stadionie Miejskim w Grodzisku Mazowiecki przy al. Mokronoskich 4. Start 21 września o godz. 16.00. Wstęp wolny.

Postępy w leczeniu Hani możecie śledzić na stronie facebookowej: Hania – Nasz Wojownik.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 2

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość Wybory

Cel szczytny, ale "podpięcie się pod ten cel Bur mistrza z PGR - śmierdzi z daleka . Mieszkańcy otrzymali przeprosiny od włodarza - z jego podpisem ?. W blokach przeprosiny zawieszono na drzwiach wejściowych do bloków. Dlaczego włodarz nie przeprasza za brak obiecywanej od ok 20 lat obwodnicy ? Dlaczego nie przeprasza, że nie dotrzymuje słowa w sprawie sławnych parków rozrywki, pod które odrolnił ok 500 h gruntu ? Dlaczego kwiatki i sadzonki (ok 15 mln) są ważniejsze od ludzkiego życia - dwie karetki ratujące życie na 46 tys mieszkańców ? Dlaczego brak od tylu lat przeprosin barona PSL ?

Daro

Cos strasznego ten Martyniuk. Grodzisk sie kompromituje. Lubudubu bedzie. Wstyd straszny