24° Wtorek
21 Sierpnia

Śr

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon
brwinow.pl

Hala w Brwinowie z wyróżnieniem

Niedawno powstała, a już zachwyca. Hala sportowa przy ul. Piłsudskiego w Brwinowie otrzymała tytuł Sportowy Obiekt Roku.

Blisko dwa lata trwała budowa obiektu, który kosztował ponad 9 mln zł. Gmina zadbała o każdy detal. – Wysokiej jakości wykładzina oraz cały system posiada wiele dopuszczeń związków sportowych do rozgrywania zawodów. Budynek wykonany w technologii pasywnej, czyli wykorzystuje odnawialne źródła energii. Ale są też wysokiej jakości okna odznaczające się bardzo dobrą termiką. Ponadto odpowiednia izolacja termiczna. Na zewnątrz możemy mieć ponad 30 stopni, a w hali czujemy komfort – mówił nam Rafał Zygmunt, który był kierownikiem budowy hali.

Powierzchnia użytkowa obiektu to 1958 m kw. Boisko z podziałem na trzy części o wymiarach 45x23 m, szatnie, pokoje trenerów, sala fitness, magazyny – tak prezentuje się hala. Ale to nie wszystko. Obiekt został wyposażony w widownię na 224 miejsca siedzące. Budynek wykonano w technologii pasywnej. Jego energooszczędność gwarantują: okna skierowane na połudynie, system wentylacji, ogrzewanie podłogowe, ocieplenie ścian i dachu grubą warstwą styropianu. 

Brwinowska hala została dostrzeżona i wyróżniona tytułem Sportowy Obiekt Roku 2017. To nagroda, która przypada obiektom sportowym i rekreacyjnym za walory, wyposażenie, zastosowane technologie czy architekturę. Wyróżnienie podczas uroczystej gali odebrał zastępca burmistrza Brwinowa Sławomir Walendowski.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Brwinowska hala została dostrzeżona i wyróżniona tytułem Sportowy Obiekt Roku 2017. To nagroda, która przypada obiektom sportowym i rekreacyjnym za walory, wyposażenie, zastosowane technologie czy architekturę. Wyróżnienie podczas uroczystej gali odebrał zastępca burmistrza Brwinowa Sławomir Walendowski. Oraz pasjonat sportu trener rolkarzy Arkadiusz Janiszek.

lennox

1. Kto nadał hali tytuł i co ten tytuł tak naprawdę oznacza ? 2. Kim są ci panowie na zdjęciu ?

Gość

KŁAMSTWO ! Najlepsze hale są w Grodzisku Maz, dzięki najlepszemu w Polsce Burmistrzowi, i jego Ziemi Grodziskiej. Tylko Grodzisk Maz jest miastem przyszłości w całej Polsce.