24° Wtorek
21 Sierpnia

Śr

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon
mat. organizatora

Impreza charytatywna dla Kacpra z Brwinowa

21 października (nadchodząca sobota!) w Brwinowie odbędzie się charytatywna gala disco polo, ale nie ważne czy jesteście fanami tego rodzaju muzyki czy też nie. Dzięki temu, że weźmiecie udział w tym wydarzeniu dołożycie swoją cegiełkę, by pomóc Kacprowi – dziecku choremu na autyzm. Obudźcie ciepło w swoich sercach!

Będzie to niezwykłe wydarzenie. I to nie ze względu na moc atrakcji. Niezwykłe, bo możemy pomóc Kacprowi w walce o lepsze jutro. To chłopiec mieszkający w gminie Brwinów, który zmaga się z autyzmem. Niestety jak każde leczenie wiąże się z kosztami, tak i tutaj potrzebne są fundusze na rehabilitację. W ramach publicznej zbiórki pieniędzy postanowiono zorganizować szereg koncertów gwiazd z polskiej sceny disco polo, ale... muzyka nie jest tutaj najważniejsza. To Kacper znajduje się na pierwszym miejscu i liczy na pomoc ludzi o dobrych sercach.

– Wszystkie gwiazdy, które wystąpią nie pobierają opłat. Całość imprezy organizowana jest przy użyciu własnych zasobów i środków. Dzięki uprzejmości dyrektora Zespołu Szkół nr 1 w Brwinowie impreza odbędzie się właśnie w tym miejscu. Wszystkie zebrane pieniądze zostaną przekazane na konto Fundacji Dzieciom „Zdążyć Z Pomocą” – mówi organizator wydarzenia Albert Zdzieszyński.Impreza zatytułowana „Brwinów dla Kacpra” odbędzie się 21 października, w sobotę. Na scenie wystąpią gwiazdy znane z „dużej” sceny muzycznej disco polo, takie jak: Deep Dance, Cosmo, TheLovers, E-Maill, InVoX, Claudi, Isabella, MPower, Eratox. – Wydarzenie zaczyna się o godzinie 15, na początku imprezy na rozgrzewkę publiczności zagra didżej. Na razie na licytacje dajemy koszulki z podpisami zespołów, które będą wystąpią tego dnia, będzie też prowadzona kwesta do puszek. Jako najważniejszy przedmiot licytacji będzie fiat 126 przekazany przez fundację „HARRYtatywną”. Patronat nad imprezą objął burmistrz Brwinowa Arkadiusz Kosiński – podkreśla Albert Zdzieszyński.

Obecnie organizatorzy poszukują jeszcze wystawców. Należy kontaktować się pod nr telefonu: 510 927 950.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 1

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Dla zainteresowanych aukcja Maluszka już trwa http://charytatywni.allegro.pl/fiat-126p-maluch-fundacja-harrytatywna-i5215318