27° Niedziela
15 Lipca


Archiwum

Jak spędzić Sylwestra 2018?

Miejskie zabawy sylwestrowe odbędą się m.in. w Grodzisku Mazowieckim i Pruszkowie. Alternatywą dla lokalnych imprez będzie ta zorganizowana w stolicy.

Wiele osób z niecierpliwościączeka na zabawę sylwestrową. Jak co roku Grodzisk i Pruszków organizują na terenie swoich gmin huczne powitanie nowego roku. Sprawdźcie gdzie warto spędzić tę wyjątkową  noc.

W Pruszkowie sylwestrowa impreza zostanie zorganizowana tradycyjnie na pl. Jana Pawła II. Zabrzmią znane utwory, będzie pokaz fajerwerków i dobra zabawa. – Sylwester będzie odbywał się na placu Jana Pawła II, nie zabraknie coverów, znany przebojów w wykonaniu jednej z grup artystycznych. Oczywiście po północy pokaz fajerwerków. Czyli wszystko to, o co zabiegali mieszkańcy, którzy chcieli żeby kontynuować imprezy w plenerze. Dodatkowo 1 stycznia organizujemy koncert noworoczny w kościele św. Kazimierza – mówi Michał Landowski, wiceprezydent Pruszkowa.

Podczas nocy sylwestrowej odbędzie się najdłuższy pokaz fajerwerków w dziejach Pruszkowa – będzie trwał aż 10 minut!

W Grodzisku nie zabraknie niespodzianek i to dosłownie. Zgodnie z obietnicami burmistrza w willi Niespodzianka odbędzie się prawdziwy ślub. – Zgłosiła się para, zatem będzie ślub w willi Niespodzianka. Zaczynamy o godz. 23.00 tak, żeby po północy para mogła wyjść na scenę, żebyśmy mogli wypić ich zdrowie i zaśpiewać im sto lat – mówi Grzegorz Benedykciński, burmistrz Grodziska Maz. – Będziemy mieli pierwszą parę w Polsce zaślubioną w 2018 r. – dodaje. Sama impreza będzie odbywać się pomiędzy willą Niespodzianką (ul. Kościuszki) a Centrum Kultury (ul. Spółdzielcza). Burmistrz zapewnia, że nie zabraknie znakomitej muzyki. Jednak zabraknie pokazu fajerwerków. – W tym roku nie będzie fajerwerków ze względu na zwierzęta, natomiast przygotowaliśmy pokaz laserowy i światła – zaznacza Benedykciński.

Alternatywą będzie największa impreza w okolicy, czyli ta zorganizowana w Warszawie. Nowy rok zostanie powitany na pl. Bankowym. Start imprezy punktualnie o godz. 19.00. W sylwestrowy wieczór na scenie wystąpią: Bajm, Kayah, Agnieszka Chylińska, Bracia, Ira, Blue Cafe, Kombii, Pectus, Ewelina Lisowska, Kasia Kowalska i Grzegorz Hyży. Pojawi się również jamajski artysta OMI, twórca światowego hitu „Cheerleader”.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 11

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

W

Coś kiedyś mówili że w Pruszkowie sylwestwe miał być w nowo otwartym cdk .. czyżby się nie dało?

Piotrek

Drogi redaktorze. Sylwestra jest 31,12. Sylwester 2018 będzie za rok. Może powinno być "Jak spędzić Mieczysława 2018"?

Andrzej

A ludzie to tylko narzekać potrafią. Miasto zrobi atrakcję na „sylwestra” - źle, nie zrobi - jeszcze gorzej... ciężko wszystkim dogodzić :)

Marcin

A co bedzie w Sochaczewie? Bym sie pobawil

Grodziszczanin

W grodzisku atrakcją będzie niespodzianka w Niespodziance - publiczny ślub na pokaz, i tyle, aż tyle. Dziękuję za "pokaz", czuję się zaproszony do Pruszkowa.

Gość

No gdzieś Seba z Dzesiką szampana wypić muszą.

Adas L

Co Was to obchodzi? Glupie komentarze!

Gość

Rekordowo dlugi pokaz fajerwerków? Czy Starzyński zapłaci z wlasnej kieszeni za ten pokaz? W przyszłym roku wybory więc Starzyński pompuje publiczną kasę by się promować. Budżet na 2018 także rekordowy o dług 65 mln. Zl, a w budżecie masa projektów z realizacją w 2019 i 2020 roku. Pytanie czy zostaną zrealizowane? Jak zawsze przed wyborami obiecają wszystko

Flop

Oprócz fajerwerków można będzie tradycyjnie już dostać w łeb pustą butelką od szampana, rzuconą przez jakiegoś gimbusa, lub szarpać się z pijanymi ziomkami, bo krzywo spojrzałeś się na jego damę. Dziękuje za takie rozrywki.

Gość 15

Panie Prezydencie. Proszę oszczędzić domy pokryte papą przy ul. Kościuszki i Prusa.

szymek

Pokaz fajerwerków-to jest właśnie to czego Pruszków potrzebuje, widać że jesteśmy najszybciej rozwijającym się miastem na Mazowszu.