27° Niedziela
15 Lipca


Archiwum

Jak spędzić Sylwestra 2018?

Miejskie zabawy sylwestrowe odbędą się m.in. w Grodzisku Mazowieckim i Pruszkowie. Alternatywą dla lokalnych imprez będzie ta zorganizowana w stolicy.

Wiele osób z niecierpliwościączeka na zabawę sylwestrową. Jak co roku Grodzisk i Pruszków organizują na terenie swoich gmin huczne powitanie nowego roku. Sprawdźcie gdzie warto spędzić tę wyjątkową  noc.

W Pruszkowie sylwestrowa impreza zostanie zorganizowana tradycyjnie na pl. Jana Pawła II. Zabrzmią znane utwory, będzie pokaz fajerwerków i dobra zabawa. – Sylwester będzie odbywał się na placu Jana Pawła II, nie zabraknie coverów, znany przebojów w wykonaniu jednej z grup artystycznych. Oczywiście po północy pokaz fajerwerków. Czyli wszystko to, o co zabiegali mieszkańcy, którzy chcieli żeby kontynuować imprezy w plenerze. Dodatkowo 1 stycznia organizujemy koncert noworoczny w kościele św. Kazimierza – mówi Michał Landowski, wiceprezydent Pruszkowa.

Podczas nocy sylwestrowej odbędzie się najdłuższy pokaz fajerwerków w dziejach Pruszkowa – będzie trwał aż 10 minut!

W Grodzisku nie zabraknie niespodzianek i to dosłownie. Zgodnie z obietnicami burmistrza w willi Niespodzianka odbędzie się prawdziwy ślub. – Zgłosiła się para, zatem będzie ślub w willi Niespodzianka. Zaczynamy o godz. 23.00 tak, żeby po północy para mogła wyjść na scenę, żebyśmy mogli wypić ich zdrowie i zaśpiewać im sto lat – mówi Grzegorz Benedykciński, burmistrz Grodziska Maz. – Będziemy mieli pierwszą parę w Polsce zaślubioną w 2018 r. – dodaje. Sama impreza będzie odbywać się pomiędzy willą Niespodzianką (ul. Kościuszki) a Centrum Kultury (ul. Spółdzielcza). Burmistrz zapewnia, że nie zabraknie znakomitej muzyki. Jednak zabraknie pokazu fajerwerków. – W tym roku nie będzie fajerwerków ze względu na zwierzęta, natomiast przygotowaliśmy pokaz laserowy i światła – zaznacza Benedykciński.

Piastów jak co roku zaprasza na pac przy Ochotniczej Straży Pożarnej. Tam zostanie zaprezentowany pokaz fajerwerków.

Alternatywą będzie największa impreza w okolicy, czyli ta zorganizowana w Warszawie. Nowy rok zostanie powitany na pl. Bankowym. Start imprezy punktualnie o godz. 19.00. W sylwestrowy wieczór na scenie wystąpią: Bajm, Kayah, Agnieszka Chylińska, Bracia, Ira, Blue Cafe, Kombii, Pectus, Ewelina Lisowska, Kasia Kowalska i Grzegorz Hyży. Pojawi się również jamajski artysta OMI, twórca światowego hitu „Cheerleader”.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 9

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Milo

Korzystając z Tematu, Dla Wszystkich Milanowian Zdrowia, Spełnienia Marzeń oraz Samych Sukcesów, a pani burmistrz serdeczniey palec w d.. e

Gość

Z dala od sołtysa Jasia

Gość

2018 jeszcze nie wiadomo?

Wiki

A to nie przy cdk miał być w tym roku sylwester w Pruszkowie .. czyżby strabag nie dał rady zawsze tak przed czasem kończy u nas inwestycje.. Ale co tam podobno nie ważne gdzie ważne z kim więc udanej zabawy tym którzy mają tak dobrze i bawią się z kim chcą a tym którzy nie mają tego szczęścia żyszę by przyszły rok okazał się lepszy ..sobie też

Rado

Pruszkow to miasto nr1

Gość

w domu jak człowiek a nie z nawalonym najtańszą wódką bydłem

Gość

Od 1 stycznia Łomianki i fragment gminy Izabelin zostaną włączone do pierwszej strefy biletowej. Pasażerowie nie będą już jeździli liniami "Ł" czy "BIS", tylko 150, 250 i 750. Zapłacą też mniej za bilety. Dziś za bilet 30-dniowy normalny, ważny w Warszawie i Łomiankach, mieszkańcy tego miasta płacą 180 złotych. Od nowego roku ten sam bilet będzie kosztował 110 złotych

Gość

Na obiecanym otwarciu CDK?

Gość

Sylwester 2018 to za rok?