17° Poniedziałek
15 Października

Wt

Śr

Czw

Pią

Sob

KSP

Jechał pod prąd i spowodował kolizję

53-letni mężczyzna wjechał pod prąd w ul. Drzymały w Pruszkowie, uderzył w renault i odjechał. Był pod wpływem alkoholu.

Przy każdej nadarzącej się okazji policjanci jak mantrę powtarzają „apelujemy, aby nie wsiadać za kierownicę po alkoholu”. Tych, którzy chcą podjąć ryzyko nie brakuje... Takie postępowanie może mieć jednak poważne skutki. Przekonał się o tym 53-latek.

Mężczyzna kierujący audi wjechał pod prąd w ul. Drzymały w Pruszkowie. Nagle na jego drodze pojawiło się renault, 53-latek uderzył w pojazd i ani myślał się zatrzymać. Odjechał w kierunku al. Wojska Polskiego. Całą sytuację obserwował świadek, który szybko podjął interwencję. Wraz z poszkodowaną ruszył za 53-latkiem, aby uniemożliwić dalszą jazdę mężczyźnie. Sprawą zajęła się policja. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca audi miał blisko 2,5 promila alkoholu we krwi. W związku z tym został zatrzymany i stracił prawo jazdy.

53-latkowi za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi do dwóch lat więzienia. Mężczyzna musi się także liczyć z konsekwencjami związanymi ze spowodowaniem kolizji.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 10

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Miejsce przy Corrado jest jakieś przeklęte. W ogóle przejść nie można bo z jednej strony są zaparkowane samochody, a z drugiej stoją jakieś pierdółki wystawione przez pizzerię.

Gość

A skąd wiadomo, że to goście Ucieranie Treści? I że robią to świadomie? Może to mieszkańcy z ul obrońców?

Gość

ale nie kazdy zlodziej to pijak

Gość

bo SM jada pizze w corrado

Gość

Dlaczego Straż Miejska nie reaguje na pojazdy parkujące na chodniku przy CORRADO ?

Gośćolo

Bo każdy pijak to złodziej.

agnik kazclaib

Restauracja na obrońców? Masz na myśli ucieranie treści? Ci są jeszcze grzeczni, najgorzej się zachowują ci z Corrado, jeżdżą szybko, wymuszają pierwszeństwo i zajmują większość miejsc przy wieżowcu obok knajpy...

Gość

Nagroda dla tych dwojga ludzi którzy go zatrzymali

Gość

I powinna być kara bezwzględnego więzienia, a nie grozić do 2 lat

Gość

Na Obrońców Pokoju też jeżdżą często pod prąd i zazwyczaj są to goście z mieszczącej się tam restauracji. Większość robi to świadomie bo jak jedzie coś z przeciwka i ich nie puszcza to trąbią i się denerwują.