24° Wtorek
21 Sierpnia

Śr

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon
Facebook/Archiwum

Jest pierwszy oficjalny kandydat na prezydenta Pruszkowa

Znamy nazwisko pierwszego z kandydatów, który jesienią powalczy o fotel prezydenta Pruszkowa. Z ramienia Prawa i Sprawiedliwości będzie to Konrad Sipiera.

To spora sensacja. Do tej pory wydawało się, że lokalne struktury PiS postawią na Maksyma Gołosia, starostę powiatu pruszkowskiego i kandydata partii na prezydenta Pruszkowa w poprzedniej elekcji. Stało się jednak inaczej. W minioną środę Komitet Polityczny Prawa i Sprawiedliwości zaakceptował kolejne kandydatury na prezydentów miast. W oficjalnym komunikacie podano, że w Pruszkowie partię reprezentował będzie Konrad Sipiera.

Nazwisko pierwszego oficjalnego kandydata na włodarza miasta jest dobrze znane mieszkańcom za sprawą Zdzisława Sipiery, obecnie wojewody, a wcześniej radnego i starosty powiatu pruszkowskiego, prywatnie ojca Konrada.

Kto jeszcze jesienią powalczy o fotel prezydenta Pruszkowa? Publicznej deklaracji nie złożył jeszcze ani urzędujący włodarz, Jan Starzyński, ani pozostali spodziewani kandydaci. Czy będą kolejne zakoczenia? To się wkrótce okaże.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 130

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

eddy

No to Starzyński ma piątą kadencję prezydencką w kieszeni. Nie będzie musiał nawet wychodzić z domu w czasie kampanii.

Gość

Konrad masz mój głos! Skoro jest na Ciebie taki hejt,znaczy to że ktoś się bardzo boi stracenia wpływów i pozycji. Czas na przetasowanie i odsunięcie starego,czas teraz na nowe! A po czterech latach powiem sprawdzam! Młodzi do wyborów!!!! Pruszków musi zacząć się zmieniać!!!

Gość666

Oj Godfather Zdzislav rozwija swoją rodzinę niczym niegdyś Rodrigo Borgia, papież Aleksander VI :) Wyszło mu to bokiem, jestem ciekaw jak będzie tutaj :) Głosuję na Jana. NieDaSie jest może i kijowy ogółem, ale poza nim nie ma kandydatów z jajami. ;)

Gość

Sipiery i Wsólnota Samorządowa to stare wygi w samorządach. Układy i układziki. Czas na zmiany. Chcemy czystych nowych samorządowców.

Przejrzystości nie układów chcemy. Czas na zmianę warty.

Gość

Następny miszewicz.

Gość

Nepotyzm to pikuś - niech i syn zarobi !!!!!!

Gość

Kandydat Sipera to nie bajera

Gość

Przecież to Wardęga na zdjęciu.

Gość

Dla mnie kazdy kandydat dobry byle nie Starzynski. Nasz obecny prezydent dluzej rzadzi Pruszkowem niz Putin Rosja !!! Koniec tej anarchi.

Gość

do Beata 2018.05.26 07:37 ma szanse wygrać ale w Pierdziszewie Górnym

paca

Proponuję Gasiuk-Pihowicz na pruszkowski tron. O ile by chciała.

Jestem za PiS!

A ja jestem za tym, by w Pruszkowie panował ład i porządek, by wszystko było przejrzyste, a inwestycje były z myślą o ludziach mieszkajacych w naszym mieście. Jestem za wiekszą integracją gmin, które są w powiecie pruszkowskim, za ich gĺęboką zmianą, modernizacją związaną z ich mieszkańcami. Niech w końcu powiat dojrzy, że są mniejsze gminy, które potrzebują bardzo dużych zmian i tam potrzeba jest przekazywania środków na ich byt, polepszenie warunkow życia ich mieszkańcom, i dlatego jestem Z PRAWEM I SPRAWIEDLIWOŚCIĄ, wiem, że tylko z nimi, razem, BĘDZIE LEPIEJ!

Gość

trolle jeżeli uważacie, że Starzyński jest tak dobrym prezydentem i wszyscy go kochają, to czego się tak bardzo obawiacie/boicie? skąd ta ciągła fala hejtu?,nie musicie chyba nikogo na siłę ciągle przekonywać, że Starzyński wielkim prezydentem jest. A może uważacie, ze tylko on ma prawo rządzenia tym miastem? To po co robić wybory, ustalcie tam sobie na kraszewskiego kult mgr i niech rządzi dożywotnio, wtedy demokracja będzie w waszym/starym stylu PO, rządzi tylko nasz a reszta gęby w kubeł/bo inaczej każdy wasz oponent będzie pisiorem a wy kochacie przecież taką narację

Wybory 2018

Słyszycie? Nadchodzi...w końcu w powiecie zapanuje PRAWO I będzie SPRAWIEDLIWOŚĆ! CZAS DOBRYCH ZMIAN DLA LUDZI NADCHODZI! KOŃCZY SIĘ, TAK JAK TO BYŁO! DOŚĆ DEWELOPERKI W PRUSZKOWIE I GMINOM OSCIENNYM!, DOŚĆ! DOŚĆ BUDOWANIA NIEZGODNEGO Z PLANAMI ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO, DOŚĆ! DOŚĆ PROWADZENIA DZIAĹALNOŚCI, FIRM, CZY PRODUKCJI NIEZGODNYCH Z PRZEZNACZENIEM NA DANYCH TERENACH, DOŚĆ! DOŚĆ NIE SŁYSZENIA PROBLEMÓW MIESZKAŃCÒW, DOŚĆ! DOŚĆ, ŚLEPOTY I GŁUCHOTY URZĘDNIKÓW, NA SPALANIE SYFÒW W PIECACH I TRUCIE ŚRODOWISKA I LUDZI, DOŚĆ! Należy PILNIE sprawdzić budowy i działalności, ktore powstaĺy niezgodne z przeznaczeniem terenu i maja oddziaływanie na działki sąsiednie, A TAKIE POZWOLENIA ZOSTAŁY WYDANE PRZEZ ORGAN W POW. PRUSZKOWSKIM NIE BACZĄC NA NIC! NALEŻY ZAMKNĄĆ TO, CO ZOSTAŁO ZBUDOWANE, CZY DZIAŁA NA TERENACH DO TEGO NIE PRZEZNACZONYCH! IDŹCIE NA WYBORY I ODDAJCIE SWÓJ GŁOS! TO OSTATECZNY CZAS, BY WŁADZA ZMIENIŁA SIĘ I PRACOWAŁA Z MYŚLĄ O MIESZKAŃCACH I DLA MIESZKAŃCÒW!

Gość

Precz z SPP, precz z 3 królami , chcemy normalnego Pruszkowa a nie dziadostwa i deweloperki

Gość

Nie ma gorszego od,, niedasie,, Starzyńskiego,

Beata

Jest głośno w Pruszkowie ,że na Starostę startuje i ma bardzo duże szanse wygrania z golaskiem już w 1 rundzie Mirosław rodowity Pruszkowianin.

Aneczka

Nie ma lepszego w Pruszkowie od Pana mgr mec Jana Starzyńskiego mówi wam Wielbicielka Pana Prezydenta Jana i Mireczka rodowitego mieszkańca Aneczka.

Kaczor

Precz z Pisem w Pruszkowie wynocha na Nowogrodzką tam jest wasze miejsce.

Gość

O widzę, że lokalne struktury PiS zasiadly do komputerów i bronią nikomu nie znanego syna znanego ojca wbrew logice, rozsadkowi i pewnie własnej woli... Smutne to, bo nawet u was znalazł by się kandydat mogący chociaż powalczyć, ale partyjne układy, ukladziki, konszachty, układanki sprawiły, że musicie na siłę wspierać młokosa z zerowym doświadczeniem w samorządzie. Dlatego samorząd powinien być wolny od partii politycznych

Gość

Ktokolwiek widział,ktokolwiek wie czym ten człowiek się wykazał. Napiszcie gdzie tę postać widzieliście.

Gość

Nie chcemy Sipiera. Tatuś pokazał jak się zwłaszcza Warszawę

Wybory 2018

Do 16:40, śmiej się śmiej, do wyborów już nie daleko, pakuj walizeczki, bo idzie zmiana, DOBRA ZMIANA, słyszysz...

Uradowany

Ul. Kraszewskiego zamienimy na Kaczyńskiego?

Gość

Do Wybory 2018: Wójcik to Ty? Hahaha

Gość

kochani ,jak mówiła pewna znana reżyserka, walczymy o to, żeby było tak jak kiedyś, chcemy dalej kręcić lody, by żyło się lepiej-kolesiom,

Gość

I on ma wybrać ze Starzyńskim? ....rozbawiona.

Gość

a jaki macie wybor? MJS - czas mija za wiele sie nie robi, maja w tylku mieszkancow, 100 baniek wydali na cos...co stoi puste. budowa pelnej szkoly to wydatek 20 baniek. Co roku brak miejsc w przedszkolach (nie dla ekipy z kraszewskiego i ich rodzin), szkoly przeladowane. Na sipiere i golosia tez bylo polucie - okazuje sie ze poszli do przodu. 20 lat ...ktos musi ich sprawdzic, ktos nowy. beda sie bac tylko ci ktorzy maja cos za kolnierzem.

Gość

rozumiem, że wszyscy krzykacze wolą pruszków, w kształcie slamsów spółdzielczych, rządzonego przez spadochroniarza z jarosławca, który uciekł do nowej wsi do grabki?

Gość

Wiązanie Pani Czerwińskiej do wyboru nieudanego kandydata na prezydenta jest nie na miejscu. Nie ma z tym nic wspólnego.

ach

CZY NAS WYBORCÓW UWAŻA SIĘ ZA GŁUPCÓW? Starzyński już pije szampana, stary układ pozostanie, pełne usmiechy bananów na kraszewskiego.Po co wywlać na te wybory kase jak i tak już wszystko jest pozamiatane. Decydencji z PiS mają totalny odlot- az chce sie powiedzieć że ,,MIAŁO BYĆ INACZEJ,,

Gość

Widzę, że od wczoraj urzędasy z Kraszewskiego oraz ich rodziny/znajomi nie opuszczają tego forum nawet na chwilę. Do pracy skorumpowane NIEROBY bo od Listopada młody Sipiera zrobi z Wami porządek :) hahaha Dobra rada... zamknijcie stronę WPR24, otwórzcie pracuj.pl hahahaha

Wybory 2018

Już się trzęsiecie? Czego tak szczekacie? Wiem... boicie się, że z nadejściem Prawa i Sprawiedliwości, w gminach należącym do pow. Pruszkowskiego w końcu będzie jak należy! S K O Ń C Z Y S I Ę !!! I JESZCZE NALEŻY SPRAWDZIĆ TE WSZYSTKIE INWESTYCJE, BUDOWY NIEZGODNE Z PLANAMI ZAGOSPODAROWANIA, SPRAWDZIĆ I POZAMYKAĆ PROWDZONE DZIAŁALNOSCI, KTÓRE POWSTAŁY NIE NA TYCH TERENACH DO TEGO PRZEZNACZONYCH, A MAJĄ WPŁYW I ODDZIAŁYWANIE NA SĄSIEDNIE DZIAŁKI-NIERUCHOMOŚCI, KTO NAS I CZYM TRUJE PRZEZ KOMINY! Niech w końcu nadejdzie w powiecie pruszkowskim i w jej gminach i niech w końcu bedzie respektowane PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ!!! TRZYMAM KCIUKI!!!

Gość

ZS: - synu, będziesz prezydentem Pruszkowa, KS: - tato, ale ja się na tym nie znam. Nie dam rady! ZS: - bez gadania! Wyniki już prezes zaakceptował!

Gość

Jaka fala hejtu

Gość

Dynastia Sipierów

J23

A pomnik smolenski jrst pilnowany przez policje przez 24 godziny na dobe. To jest ewenement na cały świat. Tak wlasnie źundzi PIS z naczelnikiem małym szarym posłem. Rodacy juź czas to skończyć. Nigdy więcej PIS u

kolo

nigdy nie zagłosuje na tych PISIORÓW WON WON z Pruszkowa i ciekawe ile pomników by nastawiał i ulic pozmieniał

leo

A ja sobie patrzę z boku i mam serdeczny ubaw. Miałem rację powtarzając wielokrotnie od szeregu lat, że "Pruszków to miasto specjalnej troski". Nie martwcie się. Po prostu z każdym rokiem bagno będzie coraz głębsze, ale to już się dzieje i powinniśmy przywyknąć.

Gość

Hmm... Kolejny pruszkowski układ?

Głos

Ocho,obłąkana sekta KOD w ofensywie :) Obrońcy komuchów i układu tzw. okrągłego stołu. Nie ważne że młody,nie ważne że z ojcem na takim stanowisku Pruszków w końcu miałby szansę na bycie miastem 21wieku...Co mnie to obchodzi że z PiSu,patrzcie na korzyści jakie może Pruszków zyskać na takiej prezydenturze! Propaganda,zacofanie,cebulactwo...Weźcie na prezydenta sąsiada zza miedzy (z podkowy leśnej) kijowskiego :) Deeeemokracjaaaaa, koooonstytucjaaaaa i żeby było tak jak było!!!! :)

Gość

Inwestycje drogowe powiatu to bez wątpienia seria medialnych wpadek. Na forum pojawiło się też sporo uwag odnośnie sposobu prowadzenia szpitala powiatowego. Starosta Gołoś nie powinien być Prezydentem miasta Pruszków. I przynajmniej jest jedna dobra wiadomość. Na pewno nie będzie.

Gość

A ja dam młodemu szansę, posłucham jaki ma pomysł na miasto, niezależnie od nazwiska.

Edyta

Film "Miasto Prywatne": https://www.cda.pl/video/242411cf

Ech...

Jak dla mnie ślepa wiara że pan Gołoś zrobiłby linię ZTM do Warszawy to zwykła fantasmagoria. Jako starosta nie usprawnił nawet komunikacji powiatowej w ramach posiadanych kompetencji. Nowe autobusy kupić, coś zbudować, zlecić pierdyliard opracowań i projektów, aaa to zapewne tak. Nakręcanie koniunktury jest wysoko punktowane przy nominacji na najlepszy powiat, czy miasto. Niestety świadcząca o poziomie życia eksploatacja (czyli kursy autobusów czy liczba usług medycznych w szpitalu) leży tylko w interesie obywateli, a ci niestety tytułów nie przyznają. Obecności reprezentantów zwykłych ludzi w samorządach zdominowanych na moje oko przez lobbystów betonu czy elektrosamochodzików, też nie widzę. Daj Boże żeby pan Gołoś nie został również starostą.

Gość

Obwodnica przez Piastów też nie każdemu się podoba.... Ludzie pobudowali domy, wydali pieniądze.... Ktoś mógł i w tej sprawie złożyć zażalenie. Gdzieś wyżej...

Gość

Dawaj młody niech przewietrzy um i wpuści tam trochę świeżego powietrza, dajesz, jest ogień

Gość

Plan chłopaków z PiSu jest bardzo prosty. Wystawiają młodego Sipierę, bo a nuż mu się uda, skoro 4 lata temu nieznany Gołoś powalczył jak równy z równym ze Starzyńskim. Sipera nie dość, że z Pruszkowa, to jeszcze ma znane nazwisko, niektórym mało ogarniętym wyborcom może się nawet pomylić ze Zdzisławem :) Jak się mu nie uda, a na pewno się nie uda, to za 4 lata Starzyński już nie wystartuje, bo będzie miał 67 lat. Młody Sipiera przez ten czas pokaże się jako radny, a może i jako starosta, i zawalczy po raz drugi, już z większym doświadczeniem i z większymi szansami. Teoretycznie, ponieważ za 4 lata konkurentem jego nie będzie Starzyński, ale Landowski. I tu plan Sipiery może się nie powieść, bo Landowski jest naprawdę groźnym konkurentem, dużo groźniejszym niż Starzyński. Gołosiowi krzywdy nie zrobią, wprost przeciwnie, Gołoś wystartuje do parlamentu z dobrego miejsca. W PiSie brakuje takich ludzi jak Gołoś. Jak mu się nie uda, to nadal będzie starostą, a młody Sipiera będzie szlifował doświadczenie jako radny. Ja kibicuję Landowskiemu, mam nadzieję, że jak odejdzie Starzyński, to Landowski zrobi swoje porządki, szczególnie w tematach, które teraz ogarnia teraz Kurzela, ze szczególnym uwzględnieniem dzikiej deweloperki

Mister W

Starzyński raczej nie wystatrtuje z racji że nie może pełnić urzędu przez kolejna kadencję _ wyjazd za na Haiti albo na Kamczatke

Gość

jak nic dla obywateli Pruszkowa?A kaszanka ,kiełbasa ;skrzydełka dla emerytów na Żbikowie u pajaca co go w koszyku przywieżli do Pruszkowa

Gość

Gołoś miał realne szanse powalczyć ze Starzyńskim. W imię rodzinnych interesów Starzyński dostaje kolejną kadencja na tacy. Na Kraszewskiego już odpalono szampana. Było słychać na całą ulicę :)

X

Gratulacje dla komitetu politycznego PIS. Na Kraszewskiego szampan pewnie leje się strumieniami po ogłoszeniu ich kandydata. To już nawet pani z kasy w Owadzie byłaby lepsza. Raz, że wielu Pruszkowiaków z przyczyn ekonomicznych się tam zaopatruje to i choć z twarzy ją ludzie by kojarzyli. O samorządzie pewnie też ma wiedzę porównywalną do tego "syna swojego ojca". Jeszcze jest chwila do oficjalnego ogłoszenia wyborów. Oby znalazł się właściwy człowiek, który wreszcie przerwie ten skostniały układ tetryków. Aparatczyków i deweloperów już nam i naszemu miastu wystarczy

Gość

Pękam. Plan pisu jest taki: 1. zaglosuje partyjny beton, który zaglosowalby nawet na kosz na śmieci gdyby mu pisowskie logo nakleili 2. Zmyleni nazwiskiem przekonani, że głosują na starego Sipiere 3. Ci którzy zaglosuja na byle kogo tylko nie Starzynskiego. Sumę głosów oceniam na 23%. Panie Starzynski gratuluję 5. kadencji

Gość

Czy to prawda że do Starostwa i do Miasta ma wejść CBA i zając sie decyzjami na budowę? Czy to czasem nie ruch wyprzedzający z tym kandydatem ? Syf który wyjdzie móglby oblepić Miasto i Starostwo. Oj bedzie sie działo! A kto w starostwie zajmuje sie architekturą i kto w mieście developerką? Oj czuje że ktoś „zagiął parol” na chłopaków z pruszkowskiej ferajny samorządowej.

Max tu rozrabia

No Maksiu niezłe sobie poczynasz na tym forum. NieDaSie to człowiek innego pokolenia, nie nadąża za twoim postami pisanymi kilka pod rzad. Z reszta pisowscy etatowi propagandyści, którymi w obecnej sytuacji nieraz się tu zetrzesz, tez chyba nie są az tak aktywni. Zwolnij chłopie, wiem ze jesteś w sile wieku i ambicji, ale tego forum nie czytają sami idioci żeby taka propagandowka, jak nam tu właśnie zaprezentowałeś na rzecz siebie, przeszła na porządku dziennym.

Gość

Nareszcie ktoś młody może zrobi porządek w Pruszkowie. Starzyński niech idzie siedzieć już w fotelu w bamboszach przed telewizorem. On i jego ekipa, a szczególnie "dżentelmen, co nie mówi o państwowych pieniądzach".

Marta

Jestem ciekawska, więc szybciutko na profil fb szanownego kandydata zaglądam. I cóż widzę? Pan K. w okularach, bez, profil lewy, profil prawy, za kierownicą.... I tyle. Nie mam pytań.

ach

Może ktoś napisze kim jest Konrad Sipiera oraz co on zrobił dla mieszkańców Pruszkowa ? Jaki jest jego dorobek spoleczny dla nas mieszkańców Pruszkowa? Ciśnie mi sie tylko jedno słowo co do tej kandydatury ,,NEPOTYZM,,- może sie mylę, ale bardzo małe szanse jego widzę , w starciu ze Starzyńskim. Na Kraszewskiego już strzelają korki od szampana. Jak się patrzy na ten syf wyborczy to aż ręce opadają, że nas wyborców uwarza sie za głupców.

Gość

To na Kraszewskiego otwierają szampana. Nie ma miejsca dla ludzi ideowych , tylko kasa i nepotyzm. Pani Czerwińska i spółka pokazali swoją malostkowosc. To jest granda. "KOSZYKOWO" obudź się.

ABC

Kto z prawdziwych Pruszkowskich pamięta film "Miasto Prywatne". Czyżby powrót do korzeni?!

Mariusz

Jeszcze wnuka niech Pan wystawi...Syna widać już Pan ustawia. To słup jakiś, czy co...

Wybory 2018

A ile tu jadu... Ależ się boją PRawa i Sprawiedliwości, czyżby nie czysto było w powiecie? KWIK! KWIK! KWIK! KWIK! Bójta się, w końcu nadchodzi w powiecie, i będzie PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ! Trzymam kciuki, by przejrzystosć i uczciwość zagościła w całym powiecie i gminom jej podległym. JESTEM ZA!

Gość

Taki podobny do misiewica.

Gość

Wiecie jak bedzie wyglądać druga tura w Pruszkowie? Sipiera kontra Makuch Starzyński ma już pozamiatane i ten cały SPP. Trzeba wypizdzic tych całych Kurzelow Clebinskich i innych cwaniaków. Stawiamy na zmiany i to ostre!!!

Gość

Super, super, a najbardziej super, że nie Gołoś. Czyżby o rondach i sygnalizacji wiedzał już cały PiS? :-)

Zdziwiony

W wyniku walk frakcyjnych w PiS uwalono Gołosia, który wydaje się miał szanse powalczyć ze Starzyńskim. Gołosia, który mimo tego, że jest w PiS to naprawdę dobrze radził sobie jako starosta - w porównaniu do poprzedniej pani starosty i jej ekipy zmiana na lepsze była na wielu polach ogromna. A przy okazji postawa katolicko - narodowa, choć była widoczna, to nie przesadna. Szkoda, bo była szansa na zmiany, a tą decyzją PiS oddał prezydenturę w Pruszkowie walkowerem Starzyńskiemu.

Zez

W imię ojca i syna ksiundz spowiedz zaczyna i ducha świetego polejcie ksiundzu jednego. Formalnie ekstremalnie tego na trzezwo nie idzie przełknąć. Nawy pomysł PiS +. Dajcie ino jeszcze syna nieslubnego Generała Macierawicza poczetego z in vitro i urodzonego przez pulchnego kurdupla prezesina Kaczora

eddy

No to Starzyński ma piątą kadencję w kieszeni.

Gość

Grzeją się kompy na Kraszewskiego. Hihihi.

Mucha

Karakal

Gość

Dobra zmiana stawia na gospodarstwa rodzinne i syn tatusia przejmie "łojcowiznę"? Suuuper. A jakieś kwalifikacje tego młodego człowieka?

Gość

Pruszków na psy schodzi! Kolejny Sipiera-karierowicz... Bez doświadczenia, polityk od siedmiu boleści... I gdzie zasady Sipka co wpajał nam na WOSie... Kariera za wszelka cene... bo wszystko jest na sprzedaz. BUUU... Wstyd!

Gość

I w ten oto prosty sposób Jan Niedasię będzie panował aż do śmierci...

Ziper

Liliput won!

Mirek

A dlaczego nie postawiono na Gołosia, który w przeciwieństwie do Jasia sprawdza się na swoim urzędzie? Czy chodzi o to by Jasia jednak nie pokonać i w Pruszkowie było jak jest czyli beznadziejnie.

mieszkaniec

Wielka szkoda, że o urząd nie powalczy Gołoś. Sprawdził się jako starosta, działał aktywnie na rzecz mieszkańców. A nasz Jaś buduje pomniki, stawia centra, tylko potrzeby mieszkańców go nie interesują. Stan ulic miejskich jest dramatyczny, wodociągi i kanalizacja w rozsypce, oferta komunikacja jest dramatyczna, nie ma nawet stałej linii autobusowej do stolicy. W innych miastach obowiązuje już 1 strefa ZTM, u nas za to o takich ,,luksusach" nie ma co marzyć. Osoby starsze, czy matki z dziećmi nie są w stanie dostać się do Warszawy i poradzić sobie ze schodami na stacji, przy wiecznie nieczynnej windzie. Ale niestety pruszkowski lud jak zwykle wybierze stagnację i czekają nas kolejne lata bez większych szans rozwojowych. Gdyby nie bliskość Warszawy, przy braku umiejętności pozyskiwania funduszy z UE, bylibyśmy zapyziałą dziurą. Ale najważniejsze, że deweloperzy czują się u nas jak u siebie w domu:).

Głos

Ogłupione propagandą cebulaczki...Ojca ma rządzie to może by w końcu coś w tym zatęchłym Pruszkowie zmienił ,nie pomyślał nikt w ten sposób? Młody z koneksjami ,nie ważne z jakiej partii ,oby robił coś dobrego w mieście bo to co tu się wyprawia od 20lat to istna tragikomedia...

Gość

Nie pisiorom i sipierom. Juz zrobili i zarobili swoje.

Gość

George Bush i jego syn..... hhahaahahahahha weź się nie ośmieszaj. Sipiera i jego zasługi liczone są w służalczości wobec Kaczyńskiego (patrz pomnik). Zasługi młodego Sipiery? Znasz jego poglądy? Nie wszyscy są idiotami. Teraz z perspektywy czasu Gołoś wydaje się kandydatem najlepszym. Młody, energiczny, pokazał dużo jak starosta. Ale nieeeee PIS wie najlepiej i Sipiera musiał go zniszczyć żeby mu na jego podwórku nie urósł za bardzo. O to chodzi w tym wszystkim. Sipiera chce byc najważniejszym Pisiorem w Pruszkowie i basta.

Gość

nie znam gosca i nie wiem co nam zaproponuje. Ale znam obecnych i wiem co mi zaproponuja. jak bedzie MJS i KS, wybor bedzie emocjonalny i bazujacy na dokonaniach obecnej wladzy. 20 lat marazmu i bylejakosci. Dajmy szanse innym.

Gość

a gdzie był 30 parę lat , co zrobił mądrego jakim projektem kierował?

Gość

Do Mirosław Ty już więcej nie pijesz

Załamany

Pruszkowski program ,,Rodzina na swoim” ? Albo ,,rodzina+”

Gość

taki młody, a już mu przeszła ochota do sprawdzania się w biznesie? przecież politycy tak mało zarabiają, a taaaaaka odpowiedzialność, że bez premii ani rusz....

Gość

czyli zostaje Starzyński, bo PO to może co najwyżej parę kamienic sprywatyzować

Gość

zaczyna się to co w Grecji - państwo dziedziczne

Gość

Każdy dobry, byle nie starzyński. Nie chciałeś jasiu lini ztm to mojego glosu nie dostaniesz. Sam sobie gon piechota do pekapu

Gość

To była plotka w którą nie mogłam uwierzyć . Czas na synów . Płażyński Tchórzewski Sipiera . Gratuluję panu wojewodzie ale dlaczego od razu prezydent , może na początek radny. Trochę umiaru by się przydało.

Gość

Spoko zamknie targowisko miejskie ze względów obronności i postawi pomnik. Tym sposobem proble z parkowaniem na drodze powiatowej ul.Komorowskiej zniknie :-))))

Gość

Do Zana dostał się do najlepszej klasy mając 3,7 przyjmowano do niej najlepszych ze średnią powyżej 4 . Tyle w temacie.

Gość

Jest znany z tego, że to syn wojewody Zdzisława Sipiery... a i jeszcze z tego, że dostał z liścia od radnego PO.

Gość

George Bush i jego syn to był nepotyzm? Nie słyszałem aby w USA ktoś robił z tego problem. Polactwo szuka dziury w całym zamiast szukać meritum spraw.

Gość

takie "leszcze" wpuszcza się do jeziora dla pożarcia przez "szczupaki" .............. a poza tym wychodzi zza kołnierza wojewody jego pisiorska mentalność, PiS to hańba narodu, zgraja krętaczy i nieudaczników życiowych wychowanych przez kaczora do szczucia pozbawionych własnego rozumu i potajemnie kolaborujących z sowietami przeciwko Polsce.

Gość

O matko kochana!!!! To jakiś żart!!!!

Gość

A to już są oficjalni kandydaci? To już ogłoszono że można? Państwo z WPR czy to nie jest łamanie prawa? Haloooo.....

Gość

Taaa... na pewno nic nie ma wspólnego z deweloperami ;) https://panoramafirm.pl/mazowieckie,pruszkowski,pruszk%C3%B3w,obro%C5%84c%C3%B3w_pokoju,31/sipiera_konrad_nieruchomosci-aieona_nlr.html

MIROSŁAW

NIE MA LEPSZEGO W PRUSZKOWIE OD PANA MGR MEC JANA STARZYŃSKIEGO.MÓWI WAM PRAWDZIWY RODOWITY PRUSZKOWIAK MIROSŁAW. PS. DLACZEGO REDAKCJA WPR 24 WPROWADZA BŁĄD ,ŻE PAN PREZYDENT JESZCZE NIE PODJĄŁ DECYZJI ,ŻE BĘDZIE PONOWNIE STARTOWAŁ W WYBORACH NA TAK ZASZCZYTNĄ FUNKCJĘ / JEST TO KŁAMSTWO PODANE W ARTYKULE/.

Gość

każdy inny kandydat będzie lepszy od Starzyńskiego ,,niedasie,, i jego nieudolnej ekipy

Gość

Panie Konradzie współczuję Panu...po co Panu to było? Nie trzeba było poprosić tatę żeby po cichutko do dowolnej spółki z udziałem skarbu państwa wsadził, na posadę dyrektora od niczego. A tak medialny szał się zrobił. Wycofaj się Pan póki jest szansa, nowogrodzka jakoś odkreci. Serio


« poprzednie 1 2