19° Sobota
22 Września


Czytelnik

Jest wykonawca dla Sękocińskiej!

Wracamy do tematu. Starostwo Powiatowe w Pruszkowie rozstrzygnęło przetarg na przebudowę ul. Sękocińskiej w Sękocinie Starym. Wykonawcą została firma P.P.U.H Efekt.

Za trzecim podejściem powiatowi udało się rozstrzygnąć postępowanie przetargowe w sprawie Sękocińskiej. Przypomnijmy, że dwa pierwszy zakończyły się fiaskiem z powodu zbyt wysokich ofert. W trzecim przetargu zmieniono zakres prac, a tym sammym obniżono szacunkową wartość zamówienia. 

W ostatnim przetargu pojawiły się dwie oferty. Mabau zaproponował ponad 1,2 mln zł, a P.P.U.H Efekt 977 tys. zł. Jak już w napisaliśmy w zajawce wygrała druga z firm. 

W zakres przebudowy ul. Sękocińskiej wchodzi: ustawienie krawężników betonowych wtopionych (strona południowa), regulację wysokości krawężników z częściową wymianą zniszczonych (strona północna), wykonanie podbudowy bitumicznej, asfaltowej warstwy wiążącej i zjazdów z kostki brukowej. Zamówienie ma zostać wykonane w ciągu 30 dni od wprowadzenia wykonawcy na budowę.  


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 1

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

agnik kazclaib

Po co trwonić pieniądze na takie zadupia, lepiej zainwestować w coś w samym centrum. Zakupie zawsze zostanie zadupiem. Jak ktoś się decydował tam mieszkać to niech se tam siedzi i ogarnia błoto!!!