°


Pixabay

Jesteś po porodzie? Nie wiesz co dalej? Zapisz się na bezpłatne szkolenie!

W pruszkowskim szpitalu na Wrzesinie przy al. Armii Krajowej 2/4 odbędą się darmowe warsztaty dla młodych mam. Będzie to pięć spotkań, a pierwsze z nich wystartuje 22 marca. Obowiązują zapisy.

Dwie kreski na teście ciążowym mogą uszczęśliwić. Ba! Nawet uskrzydlić! Bywa jednak i tak, że ten wynik potrafi naprawdę zaskoczyć i wprawić w osłupienie: Jak to? Tuż po porodzie i już kolejna ciąża? A jednak i to się zdarza. Podczas warsztatów dowiecie się jak tego uniknąć.

– Na pewno jest to propozycja dla kobiet, które chcą żyć zdrowo i ekologicznie. Chcą się dowiedzieć czegoś więcej na temat swojego organizmu, tego co się w nich dzieje. Nauczyć się współpracy z własną fizjologią i naturą – mówi Justyna Witkowska, prezes zarządu fundacji Pod Wspólnym Dachem. – Zajęcia będą prowadzone w formie wykładów i warsztatów, tak by panie mogły się czegoś konkretnego nauczyć. Będzie się można na przykład dowiedzieć jak na możliwość zajścia w kolejną ciąże wpływa karmienie piersią i co zmienia wprowadzenie do jadłospisu dziecka dodatkowych pokarmów czy napojów – dodaje.

Warsztaty pod nazwą „Powrót płodności po porodzie” ruszą 22 marca w Szpitalu Powiatowym w Pruszkowie. Wykłady poprowadzą lekarze, położne i instruktorzy. – Kładziemy nacisk na to, by kobiety na konkretnych przykładach mogły przećwiczyć różne warianty, tak żeby po tym szkoleniu wyszły z dużą wiedzą na temat swojego organizmu. Zależy nam na tym, by znały swoje ciało i żeby potrafiły ze swoim ciałem współpracować – podkreśla szefowa fundacji Pod Wspólnym Dachem.

Wstęp bezpłatny! Ale... liczba miejsc ograniczona. Zapisy pod numerem telefonu 697 218 088 Informacje i szczegóły na stronie www.podwspolnymdachem.org.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Ania oś. Staszica

Poznam tatusia z warszawskim obywatelstwem, jestem rodowitą pruszkowianką w 9 miesiącu ciąży. Chcę dla swojego dziecka lepszej przyszłości. Pozdrawiam kandydatów.

Gość

Fundacja z Pruszkowa, powstała dziwnym zbiegiem okoliczności jesienią ubiegłego roku. Dostała zlecenie od Zarządu Powiatu Pruszkowskiego bez konkursu. Jakie ma doświadczenie w prowadzeniu takich akcji?! Oj, panowie Starostowie... prywata zamiast dbałości o mieszkańców! Wstyd!!!

Gin Solec

Znam takie co przyjeżdżają z pruszkowa i innych wiosek żeby za kasą rodzić w Warszawie. Tak się kupuje dziecku pochodzenie.