°


Facebook: Arkadiusz Kosiński

Jutro otwarcie kilku lodowisk w regionie

Trzy gminy 6 grudnia inaugurują sezon na łyżwy! Sprawdźcie gdzie będzie można poszaleć na taflach lodowisk.

W środę lodowisko zostanie otwarte w Piastowie. Zasady funkcjonowania obiektu będą podobne jak w latach ubiegłych. Otwarcie ślizgawki połaczone będzie z mikołajkową imprezą. Start już o godz. 16.00. W programie m.in. Ozdabianie bombek choinkowych, przygotowanie łańcuchów i innych ozdób choinkowych, a także wspólne ubieranie choinki. Piastowski magistrat gwarantuje moc atrakcji i słodkie nagrody dla uczestników. To wszystko na terenie przy al. Tysiąclecia 1.

Kolejną gminą jest Milanówek. Jutro o godz. 16.30 przy ul. Sportowej 70B odbędzie się impreza „Mikołajki na lodzie”. W programie odwiedziny świętego Mikołaja, konkursy, zabawy i animacje dla dzieci, fotobudka. Tutaj również niemal nic się nie zmieni w porównaniu z minionym rokiem. Wymiary tafli lodowiska będą takie same (20 m x 40 m), biletowanie w godz. 16-22, będzie nagłośnienie i dobre oświetlenie.

Również Brwinów nie zostanie w tyle. 6 grudnia oficjalne otwarcie Lodowisko będzie bezpłatne dla wszystkich. Dodatkowo pojawi się możliwość wypożyczenia łyżew – 120 sztuk łyżew dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz 20 kasków dla dzieci – za niewielką kwotę, bo cena wypożyczenia wyniesie symboliczną złotówkę (obejmuje także wypożyczenie kasku). Nie zabraknie oczywiście miejsca do zmiany obuwia na łyżwy, pojawi się metalowa lub drewniana wiata z ławkami i wieszakami.

Przypominamy, że lodowisko w Grodzisku Mazowieckim już działa, więcej informacji tutaj.

Natomiast Lodowisko w Pruszkowie ma zostać uruchomione w połowie grudnia, o czym pisaliśmy tu.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 13

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Do Gościa:2017.12.05 09:05. Coś Ci się chyba porąbało od tych luf. Co Włodzio G ma do lodowiska?

Gość

na jakiej ulicy jest w Brwinowie?

Gość2

A kiedy Michałowice?

ach

Pruszków? ,,NIE DA Się,,

Rodzic

To wogóle jest jakaś kpina z mieszkańców, płacę podatki w Pruszkowie co mam w zamian? Lodowisko Piastów albo Brwinów SOR dla dziecka Warszawa albo Grodzisk Kino Janki albo Warszawa Żłobek -Przedszkole tylko prywatne bo od lat nie powstało żadne (po przedszkolu na oś Staszica chyba 10 lat temu), a reszta obłożenie 500% Ile bloków za to powstało , to się nazywa dzika rozbudowa miasta A potem się dziwią że Pruszków uważany jest za noclegownię.

leo

Pruszków chyba dochowa tradycji czyli w połowie marca.

Mgr.Sołtys

Kochani mnieszkańcy!Ja kciołek jak najlypiej ,jusz nawed po rozmowach ze Sztrbagiem kestem w sprawie wybudowania lodowiska ale chyba nie wybioro na kolejne lata wienc lodowiska wam nie postawie,nie da siem!Wszystko pszes ten wstrentny PiS!

stones

Spokojnie, idzie ocieplenie, otwarcie w Pruszkowie może się opóźnić ;)

Gość

A gdzie Pruszków?

czytelnik

W łomiankach jest kryte lodowisko na ICDS ie już od listopada, tylko w tym SUPER zarządzanym Pruszkowie nic się nie da zrobić dla dzieci, Dodam że Łomianki są o wiele mniejsze niż pruszków, http://www.icds.pl/index.php/aktualnosci/96-wielkie-otwarcie-lodowiska-przy-icds

Gość

Lodowisko w Piastowie super a czy bedzie można walnąć lufę u Włodzia G na rozgrzanie?

głost

W tyle za to Pruszków

Gość

Kurka wodna, kaczuszki gdzie jEst Pruszków??? NIE DA SIĘ :)