19° Czwartek
18 Października

Pią

Sob
wpr24

Karambol na A2. Zderzyło się pięć aut

Na autostradzie A2 w rejonie węzła Grodzisk Mazowiecki doszło do wypadku. Zderzyło się pięć aut. Ruch w kierunku Warszawy jest zablokowany.

Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy na skrzynkę mailową kontakt@wpr24.pl. – Na A2 w kierunku Warszawy na węźle Grodzisk Mazowiecki doszło do karambolu pięciu samochodów – czytamy w wiadomości. 

Co dokładnie wydarzyło się na autostradzie? Więcej o zdarzeniu mówi nam rzeczniczka grodziskiej policji. – Mamy informacje o zderzenie pięciu pojazdów na autostradzie A2 w rejonie węzła Grodzisk. Na miejscu pracują policjanci i straż pożarna. Wezwano również karetkę – poinformowała na st. asp. Katarzyna Zych z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. – Zablokowana jest jezdnia w kierunku Warszawy. Ruch odbywa się pasem awaryjnym. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin – dodaje. 

AKTUALIZACJA [godz 20:30]

Mimo groźnie wyglądającego wypadku okazało się, że nikomu nic się nie stało. Udrożoniony został jeden pas ruchu w kierunku stolicy. Korek powoli się rozładowuje.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.   


Redkacja
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 6

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Jeżdżą idioci jeden na drugim. Nic dziwnego, żaden news

none

Polscy kibice rozczarowanie postawą naszej reprezentacji na Mistrzostwach Świata w piłce nożnej non-stop jeżdżą po Lewym...

Gość

Tak się kończy jazda na zderzaku... Drogi coraz lepsze, a w głowach ciągle pusto.

The world is yours

LLU ,Śkoda kombi w TeDiku służbowa ,wynajęte po taniości śmierdzące mieszkanie i mama jestem panem świataaaaaa

Marta

Słoiki wracają.

Gość

LLU wracało do domu.