28° Wtorek
19 Czerwca

Śr

wikipedia.org

KFC otworzy restaurację w Pruszkowie

Wielu mieszkańców Pruszkowa od wielu lat czeka na uruchomienie restauracji KFC w Pruszkowie. KFC swój lokal otworzy w galerii handlowej Nowa Stacja, która ma powstać przy ul. Sienkiewicza.

Wiadomo już, że KFC w Nowej Stacji będzie zajmował powierzchnię 135 mkw. Lokal zostanie usytuowany na pierwszym piętrze galerii w pobliżu strefy rekreacyjnej, gdzie znajdzie się m.in. Multikino. Obecnie inwestor Nowej Stacji rozmawia z kolejnymi najemcami strefy foodcourt. Póki co wiadomo, że w galerii obok KFCznajdziemy restauracje Olimp, serwującą posiłki w samoobsługowym systemie sprzedaży na wagę.

– Ze względu na brak oferty gastronomicznej, w Pruszkowie istnieje duże zapotrzebowanie na najbardziej znane restauracje, dlatego zdecydowaliśmy o powiększeniu strefy food courtu. Zainteresowanie operatorów największych popularnych sieci potwierdziło trafność tego wyboru. Prowadzimy szereg zaawansowanych rozmów i wkrótce będziemy mogli poinformować o kolejnych wyczekiwanych najemcach w strefie gastronomicznej Nowej Stacji – powiedział portalowi retailnet.pl Maciej Krzewiński, COO ECC Real Estate, dewelopera Nowej Stacji.

Budowa Nowej stacji wystartowała w kwietniu bieżącego roku. W galerii znajdą się takie sklepy i punkty usługowe jak H&M, CCC, Carrefour, RTV Euro AGD, biura podróży Itaka i Rainbow oraz Super-Pharm. Termin otwarcia Nowej Stacji zaplanowano na czwarty kwartał 2018 r. 


Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 37

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Głos

Kejefci je we wiosce!!!-Wojna będzie, przed wojno tysz był!!!

Janosik

@gość 04:09 zrób więc selekcję i tych, którzy odstają od twojego wzorca obywatela wywieź w Bieszczady. W Pruszkowie zostaniesz sam i postawisz sobie Eleven Madison Park.

Gość

@Janosik 2017.05.22 12:49 Świadczy to tylko o tym że mieszkasz we wsi, więc jesteś zwykłym wieś...kiem !

Janosik

ale durne komentarze. Po co to? po co tamto? a no po to, że ludzie tego chcą! Disco polo też podobno nikt nie słucha a gdy Zenek przyjechał, to w życiu tylu ludzi w Pruszkowie nie widziałem. O czym to świadczy? wg mnie, o tym, że kilku pisowskich trolli do wszystkiego dorobi ideologię anty Starzyńską i choćby Starzyński do Pruszkowa metro doprowadził to też będzie źle. Nie zapominajcie, że Pruszków to zróżnicowane społeczeństwo. Jeden chce kultury na wysokim poziomie a drugi disco polo. To samo dotyczy żarcia, sklepów i wszystkich innych aspektów życia.

Gość

Elektorat Szczerbosława musi mieć tanią jatkę. To jeden z punktów programowych Partii, co zawsze z suwerenem.

Gość

KFC to dziadostwo, które normalna władza nie dopuściłaby na rynek, ale u nas niestety rządzi ekipa rodem z PSM

Gość

Mój brat pracuje na fermie w Austrii i do KFC pakują zdechnięte kurczaki bo do ubojni i tak ich kilka zdycha w trakcie przewozu... (Zdychają łatwo bo maja przerośnięte serca, czasem z kumplem robią sobie żarty i wystarczy mocno tupnąć a zawsze jakiś padnie na zawał serca.. masakra. Smacznego

Gość

Do wszystkich którzy nie widzą sensu otwierania galerii: ciekawa bratem gdzie wasi synowie i córki będę pracować po nieudanej maturze albo socjologii

Gość

Galeria handlowa, psia mać. Potrzebne to jak... Ile razy jeden z drugim pójdziesz do tego kfc? Albo do kina? A podnieta jak nie wiemco...

Gość

Czym wy się fascynujecie???? Żarciem z KFC??? Jedno g##no jak i drugie pod nazwą McDonald i skazywanie swojego organizmu na przymusowe męki. Mój kumpel pracował w KFC i opowiedział mi co nie co, co by się nie zmarnowało.... Od tamtej pory jak widzę te logo, to zbiera mi się na pawia.

Gość

@KFC, święte słowa. W normalnym mieście taka wiadomość nie ujrzałaby światła dziennego bo kogo to obchodzi, niestety u nas byle pierdnięcie urasta do lokalnego wydarzenia, czego dowodem jest powyższy artykuł. Nie zdziwiłbym się gdyby nasz lokalny kacyk budowę tego centrum handlowego wpisał jako kluczowy punkt obok "Titanika" w swojej kampanii wyborczej.

Gość

Sam jestes ze wsi kierowniku

KFC

Do Gość 2017.05.17 07:39 W miastach to faktycznie trudno moją sieć nazwać restauracją, ale w takiej wsi jak Wasz pruszków to będziecie ten super lokal wychwalać pod niebiosa bo konkurencji żadnej. Kierownik KFC.

Xiao7

Od czasów kiedy podnieśli ceny i zmniejszyli porcje to KFC jest najdroższym fast food-em. W tej cenie znacznie większą, smaczniejszą i zdrowszą porcje można sobie skompletować przez kupno każdego produktu oddzielnie choćby na stacji WKD... polecam tamtejsze kurczaki, wprost delicje w porównaniu do tego z KFC.

Gość

Gościu to sam usiądz na 3 kasie i pokaż jak Ty szybko pracujesz.Kiedyś sam będziesz emerytem śmieszny Jesteś. Wszyscy gadają na ten Carrefour a lezą do niego nawet jak zamknięty.Szkoda gadać

Gość

Carfurr to najgorszy sklep jaki może być. Obsługa mega wolna bo zatrudnieni sami emeryci, 1 lub 2 kasy otwarte, ceny chore i bardzo mało produktów. Pisze oczywiście o Carfurze w Pruszkowie

jasio jasio

na starcie 6 - 8 miesiecy poślizgu z centrum h.....he..he..he....czyli otwarcie za 2 lata 2019 r.

Łuki

Podobno przy jakomiesie w alejach ma powstac stacja szela z kejefsi też.

Gość

Nazywanie KFC (podobnie jak McDonalda) restauracją jest śmieszne i nie na miejscu. To zwykły fast food i nic poza tym.

Gość

Po pierwsze jeśli się rozejrzymy to w Pruszkowie powstaje coraz więcej małych lokali oferujących dobre produkty i to właśnie ich wciąż najbardziej brakuje. Po drugie fast food to nie restauracja, nawet wtedy gdy przyjmie tak dumną nazwę. Nawet małe knajpki nazywają się barami więc czemu w przypadku sieciówek mamy do czynienia z restauracjami? Po trzecie skąd założenie że mieszkańcy czekają na tego typu lokale? Fakt że gimby chcą poszpanować przed znajomymi po lekcjach zupełnie nie świadczy jeszcze o faktycznych potrzebach społeczności, to trochę tak jakby mieszkać w mieście i żywić się wyłącznie w przydrożnych barach. Efekty łatwo przewidywalne.

pii

Czemu brak mojego komentarza? Czy napisanie o wyzysku tych firm jest dla was nie wygodne ? Czy napisanie że polska firma nie ma szans w walce z ulgami i pomocami dla zagranicznych firm ?

Gość

To może i na costa caffe znajdzie się miejsce

mnich

No w koncu KFC w Pruszkowie !!!

Gośćuuu

Carrefour, po co ten kolejny smietnik w pruszkowie

koneser taniego zarc

Restauracja?? Hahaha

Gość

Ale szał. We wsi otwierają sieciowej z kurczakamy. Łał. Gacie drę ze szczęścia.

xyz

Jedyna chyba o tej powierzchni galeria w Polsce do której prowadzi można rzec osiedlowa droga. Na Kraszewskiego sądzą, że ludzie tu PKP będą przyjeżdżać więc nic nie robią w temacie infrastruktury a prawda jest taka, że 90% będzie dojeżdżać autem. Bo łatwiej i przyjemniej. Już dziś jest hardcore korkowy na Sienkiewicza a za rok to w ogóle z tego miasta nie wyjedziemy. Brak fantazji u naszych włodarzy jest porażający.

smakosz

No i gitara :)

bb

No i fajno

Jacenty

Tiaaa już jedno Centrum Handlowe działa na rogu Wojska Polskiego i Kopernika koło Biedronki od lat odłogiem leży teren po małym Manhattanie Tak samo będzie i z tą Nową stacją w trzecim kwartale 2018 hahaha A co z terenem przy WP gdzie kiedyś miał być nowy ZUS? Do dziś zza blaszanego płota sterczą jakieś słupy jak jakas postmodernistyczna instalacja artystyczna

Rasull allah

Hurrrrrra!!!!!

olo

Za promocję polskiej firmy to trzeba płacić a tu za free reklama wyzyskiwaczy. Napiszcie ile maja dofinansowania zwrotów podatków i ulg.

Gość

Jaki dziwny zbieg okoliczności że otwarcie nastąpi w trakcie kampanii wyborczej....

pio

Na olx jest propozycja pracy w kfc przy zachodnim 1200-1600 brutto za miesiąc na pelen etat. Gratuluję pomysłu i promowania wyzyskiwaczy "niewolników "

z

Mmm.. To już znamy 10 najemców, z czego wszyscy są w okolicy kilku kilometrów (czy to w Galerii Podkowa jak H&M czy CCC) czy w Jankach. A sklepów ile miało być? 100? :D Szałowo.

Mariano

Elegancko :-) KFC chodzi za mna od dawna haha

Gość

Czyżby Nowa Stacja stawała się realna? oby tak było... w Pruszkowie-sypialni nie ma niczego, poza drobnymi byle jakimi sklepikami czynnymi do 18.00 jak za PRL-u