27° Środa
19 Września


Archiwum

Kiermasz dla pogorzelców z ul. Narodowej już dziś

A właściwie będzie to impreza charytatywna poświęcona rodzinom ze spalonej kamienicy przy ul. Narodowej. Nie zabraknie licytacji, animacji dla dzieci, a nawet grilla! Szczegóły w tekście.

Podczas kiermaszu będzie można zakupić rzeczy podarowane przez mieszkańców Pruszkowa m.in. Odzież, zabawki, książki, biżuterię, czy artykuły do domu. Ale to nie wszystko...

– Przeprowadzać będziemy także licytacje, podczas których będą wystawione: koszulka z autografem Radka Majewskiego, karnet na zajęcia z tenisa ziemnego „Śliwiński Sport”, kolacja dla dwojga, zaproszenie na kawę i ciastko do miejscowej cukierni, przesyłka zagraniczna od firmy DPD, ubrania dla dzieci i dorosłych od lokalnych sklepów oraz inne – Klaudia Nowicka, jedna z organizatorek charytatywnego kiermaszu.

Podczas imprezy odbędzie się tez zbiórka żywności, preferowane są produkty o długim terminie spożycia, środki czystości, kosmetyki itp. Organizatorzy zadbali też o kwestie kulinarne. Dostępny będzie grill, gdyż jedna z firm przekazała spory zapas kiełbasek. Nie zabraknie animacji dla dzieci, kawy, herbaty, ciast.

– Liczymy, że znajda się jeszcze lokalne firmy, instytucje, organizacje czy osoby prywatne, które zechcą się dołączyć. Dochód z kiermaszu będzie przeznaczony za zakup potrzebnych rzeczy dla rodzin z pożaru kamienicy na ul. Narodowej – zaznacza Nowicka.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Pruszków city

Czy są prowadzone jakieś zbiórki na pogorzelców, jakiś nr konta został dla nich otwarty?

GośćWPR

To po to była zbiórka? Zbierane rzeczy dla potrzebujących pogorzelców zostaną sprzedane, żeby kupić potrzebne rzeczy pogorzelcom? Czy mógłby to ktoś dokładniej wyjaśnić...

Gość

przestańcie z tą poprawnością , nawet nie wiecie co oznacza sąsiedztwo takich sąsiadów