16° Wtorek
16 Października

Śr

Czw

Pią

Sob


Anna Zwolińska

Kładka nadal w remoncie

Wydłuża się remont kładki nad torami PKP w ciągu ul. Żabie Oczko w Milanówku. Prace mają zakończyć się 31 lipca.

Piesza przeprawa przez tory PKP w Milanówku zamknięta została na początku miesiąca. Według pierwotnego planu, powinna być już czynna. Okazuje się jednak, że prace potrwają dłużej. Ponownie z kładki będzie można korzystać w sierpniu.

Takiego obrotu sprawy można było się spodziewać. O tym, jak zły jest stan techniczny obiektu w ciągu ul. Żabie Oczko, mówiła nam niedawno Wiesława Kwiatkowska, burmstrz Milanówka. – – Remontujemy tę kładkę od dawna. Mieliśmy zamiar poprawić ją tylko trochę, ale jak się do niej dobraliśmy, okazało się że jest w opłakanym stanie, trzeba było się nią zająć bardzo dokładnie – zaznaczała.

Władzom miasta-ogrodu zależy, aby wszelkie problemy z użytkowaniem przeprawy zniknęły przed rozpoczęciem roku szkolnego. Z kładki korzystają bowiem uczniowie pobliskich szkół. Ale póki co wszystko wskazuje, że tą drogą na drugą stronę torów PKP będzie można przedostać się już za kilka dni.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 4

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

wilku

Ludzie beda zawsze wieszać psy jak władza nieudolna i nie ma co porównywać. Jak można taki banal jak remont kładki przeciągać i w końcu zamykać na rok? ??!!!

Wilku Starszy

Moze dlatego nie wieszaja psow, bo wladza zaplanowala wczesniej remont, a nie bedzie teraz zamykac jej na rok, zeby w ogole wybrac wykonawce projektu remontu, nie mowiac juz o samym remoncie.

Czwartek

Nikt psów nie wiesza, różnica jest taka, że w Milanówku za kładkę się zabrano, a w Pruszkowie udawano, że jest ok. A niestety nie było i nie jest.

Gość

I nikt jakoś psów na władzy nie wiesza jak w Pruszkowie