°


Anna Zwolińska

Kładki zostaną otwarte?

Czy kładki, kóre od lat stoją gotowe na terenie gminy Michałowice będą w końcu udostępnione przechodniom? Wygląda na to, że tak. Informacja o wydanym pozwoleniu na ich użytkowanie pojawiła się na facebokowej stronie Michałowic.

Sprawa kładek w Michałowicach to materiał na bardzo długą telenowelę. Obiekty od lat stoją gotowe, jednak nie można było z nich korzystać. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zamknięcie tłumaczyła koniecznością dokończenia prac, potem uzyskania niezbędnych pozwoleń. Mijały kolejne miesiące i lata, a kładki były nadal niedostępne.

Jest jednak szansa, że może się to wkrótce zmienić. – Dobra wiadomość dla mieszkańców, którzy od lat czekają na możliwość użytkowania kładki wraz z windą w Michałowicach nad Al. Jerozolimskimi (łącznik z Warszawą Ursus), kładki nad ul. Targową w Opaczy Małej (łącznik z Raszynem) oraz dwóch wiaduktów w ul. Czystej i ul. Rebusowej w Opaczy-Kolonii! Już lada moment będzie można z nich korzystać! – czytamy na facebooku gminy Michałowice.

Wiadomość, jak podkreślają urzędnicy, pochodzi z samej GDDKiA. – Z informacji, jakie uzyskaliśmy od zarządcy tych obiektów, Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, wynika, że właśnie otrzymała ona pozwolenie na ich użytkowanie. Wszystkie bariery zakazujące wejścia/wjazdu powinny więc wkrótce zniknąć – napisano w komunikacie.REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 4

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

a po H... papierek jakiegoś pierdzistołka, tyle lat nie mogli podpisać, a ludzie korzystali , szkoda tylko tych którzy naprawdę musieli korzystać z tych wind, jeżeli okazuje się że można jednak oddać te kładki to tego gościa który nie chciał podpisać poproszę o pozbawienie emerytury, majątku i praw obywatelskich- jak komuna to komuna

olo

czyli jakiś prymityw urzędas blokował do tej pory ich otwarcie . Żądamy podania imienia i nazwiska tego indywiduum do publicznej wiadomości !!!

Gość

Dlaczego nad linią kolejową 447 i 1 nie zaprojektowano nowych kładek?

Gość

A to one były zamknięte? Dobrze wiedzieć xD