19° Czwartek
18 Października

Pią

Sob
Straż Miejska Milanówek

Kobieta na czele straży miejskiej w Milanówku

Milanowska jednostka ma nowego komendanta, a właściwie panią komendant. Strażą miejską w mieście-ogrodzie pokieruje Izabela Koźbiał.

Nowa komendant do tej pory pełniła funkcję zastępcy. Kim jest Izabela Koźbiał? – Z wykształcenia pedagog (studia dzienne, magisterskie w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie na kierunku pedagogika resocjalizacyjna). Ze Strażą Miejską związana od 2006 roku. Swoją przygodę z formacją mundurową rozpoczęła w Straży Miejskiej m. st. Warszawy w III Oddziale Terenowym. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Referacie Patrolowo – Interwencyjnym, Referacie Szkolnym, gdzie ściśle współpracowała z Policyjnym Wydziałem do Spraw Nieletnich – czytamy w notce biograficznej na straży miejskiej w Milanówku.

Z jednosktą w mieście-ogrodzie komendant Koźbiał związana jest od października 2015 r. –  Aktywny koordynator ds. profilaktyki, inicjator szerokiej gamy działań promocyjnych, organizator pracy strażników, umiejętnie wyznacza priorytety, które są ściśle związane z potrzebami i problemami mieszkańców Milanówka – zaznacza w komunikacie jednostka.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 5

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Taka rodzinna atmosfera bo partner życiowy komendantowej to zastępca komendanta a taki układ ni jak się ma do przepisów prawa

Gość

>baby w służbach Największy rak, nawet większy niż typowy "beton" w tych strukturach Ile można forsować tę bzdurę w postaci równości płci, zresztą jakoś nie widać tabunów facetów garnących się do kobiecych zawodów typu przedszkolanka czy kosmetyczka, to dlaczego baby się pchają tam gdzie nie trzeba?

TED

Kiedy będzie informacja o strażniku miejskim z Milanówka który podczas interwencji ukradł telefon komórkowy ? Jak został ukarany ?

Adas

To Szef bedzie w spodnicy :))))

Adas

Kabaret !