18° Wtorek
24 Kwietnia

Śr

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon
czyt. Anna

Kolejna interwencja straży przy rozbudowie wąskiego gardła

Minionej nocy straż pożarna po raz kolejny interweniowała na terenie placu budowy al. Jerozolimskich w Pruszkowie. Tym razem chodziło o kabel pod napięciem.

O zdarzeniu poinformowała nas jedna z czytelniczek. – Z tego co podsłuchałam spalił się jakiś kabel od pompy, która przepompowuje wodę z tej rzeczki ściekowej przy Jerozolimskich. Interwencja była, więc przesyłam fotkę – napisała do nas Anna.

Okazuje się, że problem z kablem był, ale nie chodziło o przewód z agregatu zasilającego pompy. – Potwierdzamy to zdarzenie. Na terenie budowy znajdował się przewód pod napięciem, który zaczął się tlić i palić. Osoba nadzorująca teren budowy nie wiedziała od czego jest wspomniany przewód. Kabel wystawał z ziemi, być może w trakcie prac został uszkodzony – mówi nam kpt. Karol Kroć, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie. – Miejsce zostało zabezpieczone i wezwano pogotowie energetyczne – dodaje.

To już druga interwencja straży pożarnej na terenie rozbudowy wąskiego gardła. Tuż po majówce strażacy usuwali wodę, która z rowu odwadniającego drogę, wylała się na okoliczne posesje. Więcej na ten temat znajdziecie tutaj.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 10

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

witam cenzurę

Gość

Na grudzień ale ktorego roku pytanie ?!

Gość

Czyli na grudzień oddanie

Gość

Teraz kolejny miesiąc na doszukiwanie się na planach co to za kabel. No bo przecie go nie było.. i nagle jest. Cuda już widać na tej budowie się pojawiają.

Gość

tempem pracy prześcigneli japończyków

PanDemonium

Kabel to mały pikuś, koparkowemu Mietkowi przypaliła się na przerwie jajecznica. To była dopiero draka.

Gość

HAHA beka z tej budowy. xD Banda Januszy budownictwa.

pio

Robią rozgłos żeby bylo wiadomo ze coś robią a nie robią nic. Poziom tego portalu pozostawia wiele do życzenia

Gość

To co, obstawiamy ile się opóźni inwestycja? Ja tak daję z rok opóźnienia, jak PKP będzie zaczynać swój remont po pół roku nic nie robienia, to może wąskie gardło sie otworzy

Gość

Kabel w ziemi?! Kolejny tydzień obsuwy murowany.