18° Piątek
19 Października

Sob

czytelnik

Kolejna stłuczka, tym razem w Al. Jerozolimskich

Kilkanaście minut przed godz. 12.00 w Al. Jerozolimskich doszło do kolizji. Jeśli jedziecie w kierunku Warszawy to ostrzegamy przed utrudnieniami.

Do zdarzenia doszło w Al. Jerozolimskich na wysokości przejścia dla pieszych, tuż przed wjazdem na trasę S2 (Południowa Obwodnica Warszawy). – Kierowca skody nie zdążył wyhamować i uderzył w volkswagena, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Pasażerka z volkswagena została przewieziona do szpitala na badania – mówi nam podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. 

Kierowcy jadący w kierunku Warszawy muszą przygotować się na utrudnienia. – Zablokowany jest jeden pas w kierunku stolicy. Utrudnienia mogą potrwać około godziny – dodaje podkom. Kańka.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.   


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 14

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Hans

Wszyscy ci, którzy banują i nie rozumieją mojego poprzedniego komentarza to zwykli debile i potencjalni niedzielni kierowcy. Później mają samochód bez tyłu albo co gorsza rozjeżdżają pieszego dla którego byli tak uprzejmi. Kto tam ma na liczniku 50km/h? Pomyślcie barany zanim się zatrzymacie!!!

Gość

A gdzie wy biedaki tak tą trasą codziennie jeździcie ? POdatek we wsi a robota w Stolicy ?

Gość WU

Panie Redaktorze, "Stolicy" piszemy z wielkiej litery, Tylko dzięki Niej macie na chleb i "CDK".

Gość

Zgodzę się tu z niektórymi jazda na zderzaku i są efekty jak mnie wku... Taka jazda na trasie nie ma czasami jak puścić jadąc lewym bo akurat kogoś wyprzedzam jadąc stówką a za mną już mi prawie w tył wjeżdża niech ktoś zajedzie przychamuje i porażka ale to jest jazda bez wyobraźni

Miś

Bardzo kolizjogenne miejsce. Przynajmniej raz w tygdniu. Tak przynajmniej w tym miesiacu byloPrzydałby się swiatla dla pieszych na żądanie. Ale zarzadca drogi czeka chyba na trupa. Po kolizji z przed kilku lat oswietlono przejście.

Gość

Hans - jełopie tam jest ograniczenie do 50km/h. Dla ciebie droga dwujezdniowa (a nie dwupasmowa bo jedno jezdniowa też ma dwa pasy) to już co najmniej droga ekspresowa na której można cisnąć ile fabryka dała.

silver

Kolejna kolizja w tym miejscu. Pomijając fakt, że kierowcy nie jadą tam zgodnie z przepisami, to to przejście dla pieszych umieszczone jest w tak niefortunnym terenie, że wcześniej czy później ktoś tam straci życie.

Gość

Skodziarz spieszył się do Biedry bo kończyła się promocja na czteropaki

Hans

Karałbym srogo takich uprzejmych kierowców, którzy zatrzymują się na drodze dwupasmowej w celu puszczenia pieszego. Sprowadzają takim zachowaniem poważne zagrożenie dla tego pieszego, dla siebie i innych kierujących.

Gość1234

Kierowca Skody to już nie powinien poruszać się pojazdem mechanicznym. Po za tym, że w wielu emerytalnym to jeszcze poruszający się o dwóch kulach - widziałem jak wychodził po kolizji z auta

mak

Tam jest ograniczenie 50 km/h, a wcześniej 70 km/h. Widział tam ktoś kogoś kto jedzie zgodnie przepisami? A jak ktoś zwalnia, to trąbią, błyskają światłami i najeżdżają na zderzak. Potem są tego skutki.

none

Kolejny dzień, kolejna stłuczka w tym samym miejscu w ten sam sposób... Czy ja dobrze widzę, że obydwa samochody jechały lewym pasem a prawy jest pusty?

Gość Superktoś

To jest tak jak się nie potrafi zachować odpowiedniej odległości od poprzedzającego samochodu. 90% polaków tego nie potrafi, nie wspominając już o jeździe na zderzaku na trasach szybkiego ruchu "bo ja mam mocniejszego Pasata w TDI, więc mi zjedź."

Gość

Kolejny frajer jeżdżący na zderzaku