27° Niedziela
19 Sierpnia


aeronauta.pl

Kolejne spotkanie na temat studium

Władze Pruszkowa zapraszają na kolejne już spotkanie na temat nowego Studium Uwarunkowań i Zagospodarowania Przestrzennego dla Pruszkowa. Tym razem spotkanie odbędzie się na Malichach.

Gdzie będzie biegła nowa droga? Gdzie powstanie nowe osiedle mieszkaniowe? Gdzie zaplanowano szkolę? Gdzie ulokowano park? Na te i wiele innych pytań dotyczących tego jak będzie wyglądało nie tylko otoczenie naszego domu, ale całe miasto, odpowiedź znajdziemy we wspomnianym już studium. To dokument, który prezentuje kierunki rozwoju miasta. 

Pruszków studium już ma, ale należy je uaktualnić (z reguły robi się to co 15-20 lat). Jednak nim rada miasta przyjmie uchwałę, projekt studium należy skonsultować z mieszkańcami. W tym celu na terenie Pruszkowa są organizowane spotkania z mieszkańcami. Kolejne odbędzie się już 30 stycznia o godz. 18.30 w Przedszkolu Niepublicznym „Jedynka” przy ul. Sadowej 62. 

W takcie spotkania mieszkańcy nie tylko zapoznają się z założeniami nowego studium oraz planowanymi kierunkami rozwoju miasta. Dodatkowo w trakcie spotkania będzie można składać wnioski do projektu studium. Jeśli nie zrobicie tego na spotkaniu, to macie czas na złożenie wniosku do 12 lutego. 

Z projektem nowego studium oraz harmonogramem spotkań można zapoznać się tutaj.


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 7

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

A może by w końcu znależli jakiegoś inwestora , tylko nie tego od magazynów i hurtowni. Tych w Pruszkowie aż nadto.

Gość

Jaka wladza,takie i konsultacje.

Gostek

Prusa 35 to Pruszkow!!!

Gość

I studium jest już nieaktualne bo Paszkowianka będzie miała nowy przebieg....

Gość

Niech ta władza przestanie sie ośmieszać.

Gość

pruszków to stalowa , narodowa i stary żbików

Daro

Malichy to porazka! To nie Pruszkow!