24° Wtorek
21 Sierpnia

Śr

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon
Anna Zwolińska

Kolejne włamania w regionie...

W nocy z 4 na 5 grudnia doszło do dwóch włamań. W Opaczy-Kolonii nieznani sprawcy „weszli” do jednej z firm i ukradli pieniądze, natomiast w Grodzisku Mazowieckim skradziono sprzęt budowlany.

Zarówno o jednej, jak i o drugiej sprawie poinformowali nas czytelnicy. – Chyba doszło do włamania do firmy w Opaczy na ul. Jesionowej. W nocy były radiowozy na miejscu – podaje Andrzej.

Z kolei w Grodzisku doszło do włamania na teren budowy. – Przy ul. Augustowskiej budują domki szeregowe i coś się tam stało, bo na miejscu są policjanci – napisał Eugeniusz.

Postanowiliśmy sprawdzić te doniesienia. Obydwa przypadki potwierdzają policjanci z komend powiatowych w Pruszkowie i Grodzisku.

W Opaczy skradziono pieniądze. – Potwierdzam, że w Opaczy doszło do włamania z kradzieżą. W godzinach wieczornych, między 20-21 skradziono pieniądze w siedzibie jednej z firm – mówi podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Natomiast w Grodzisku zniknął sprzęt budowlany. – Otrzymaliśmy zgłoszenie przed 8.00 rano dziś o kradzieży narzędzi i przedmiotów do montażu w nowo budowanych segmentach. W tej chwili policjanci są na miejscu, prowadzą swoje ustalenia. Nie mamy jeszcze dokładnych informacji o stratach – zaznacza asp. Sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 10

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

NAd AdmiN

ja pier**** włamanie było a na forum się Janusze kłócą jak używać cudzysłowu

Gość

w s. olid pracują byli policjanci , przygotowują sobie miejsca pracy na emeryturze?

8

Więcej Ukraińców to będziemy tu mieli ,,bliski wschód".

Gość

A czy tak zupełnie przypadkiem na miejscu włamania nie zostawił ktoś oferty na ochronę z firmy s0lid s3curity ?

Captain Obvious

Otóż to! Jeżeli złodzieje weszli do budynku tej firmy, to nie jest to nic specyficznego, tj. nie wykorzystano tu słowa "weszli" jako mającego własną dwuznaczność, bo dosłownie tam weszli, używając nóg . :)

Gość

To się doucz... https://sjp.pwn.pl/zasady/;629866 "oznaczania specyficznych użyć wyrazów i wyrażeń"

Captain Obvious

Do Gościa z 15:07: Niestety, cudzysłowy nie służą do tego. Ponadto, cudzysłowu nie wstawia się w słowach, tylko słowa wstawia się w cudzysłów: http://www.interpunkcja.com.pl/znaki-interpunkcyjne/cudzyslow-funkcje-i-zastosowania/

Gość

Cudzysłów wstawia się także w słowach, które są swojego rodzaju przenośnia. W podstawówkach o tym uczą. Koleś dobrze napisał, więc ocb?

Captain Obvious

Dawno mnie nie było! Panie Sewerynie, czy wstawiając słowo "weszli" w cudzysłów cytuje Pan czyjąś wypowiedź, tak jak zrobiłem to ja w tym zdaniu, czy może chciał Pan zasygnalizować, że nie chodziło o wejście per se tylko o jakiś inny sposób uzyskania dostępu do siedziby firmy, a Pan nazywa to wejściem jedynie celem żartu?

Gość

Wszystko jest w porządku. Funkcjonariusze oddelegowani są do chromienia seansów nienawiści 10-go każdego miesiąca i do szpiegowania opozycji. Złodzieje i bandyci mogą czuć się bezkarni.