°


Archiwum

Kolejne zmiany w Nadarzynie

Zaszły zmiany w radzie nadzorczej Przedsiębiorstwa Komunalnego Nadarzyn sp. z o.o. Ponadto decyzją nowej rady został odwołany dotychczasowy prezes zarządu spółki.

Dziś odbyło się nadzwyczajne zgromadzenie wspólników Przedsiębiorstwa Komunalnego Nadarzyn sp. z o.o., na którym podjęto istotne decyzje. Wybrano nowy skład rady nadzorczej. W skład odwołanej rady nadzorczej wchodzili: Mariusz Filipek (przewodniczący), Magdalena Wicha i Lidia Niksa. W składzie nowej rady nadzorczej PKN znaleźli się: Dorota Bąbiak-Kowalska (przewodnicząca),  Krzysztof Brzeszczyński i Magdalena Niziołek.

Ale nie była to jedyna zmiana. – Decyzją Rady Nadzorczej odwołany został dotychczasowy prezes zarządu spółki Piotr Kozłowski. W jego miejsce powołano nowego prezesa zarządu, którym został Krzysztof Brański – czytamy na stronie gminnej Nadarzyna.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 5

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Króluj Nam Chryste

Kiedy wywalą komendanta straży miejskiej w Nadarzynie ? Jak wiadomo służył on w milicji i nie może być zatrudniany przez Naszego Pana Komisarza .

Gość

Dlaczego słowo PIS przechodzi a inne partie na P nie?

PiS

Jak wiadomo gdy przejmniemy całą władzę nad wszystkim wszystkie stanowiska będą obsadzone przez naszych ludzi. Nawet dzieci nie będą przyjmowane do przedszkola gdy rodzice nie będą członkami naszej partii.

Gość

Jaka jest przynależność partyjna nowo wybranych. ?

Gość

Czyli PiS znowu wprowadza swoich.