16° Wtorek
16 Października

Śr

Czw

Pią

Sob


FB Robert Bąkiewicz

Kolejny kandydat na prezydenta Pruszkowa

Lista kandydatów na prezydenta Pruszkowa stale się wydłuża. Do wyścigu o fotel dołączył Robert Bąkiewicz z KWW Porozumienie Narodowo-Patriotyczne Pruszków.

– Wczoraj Państwowa Komisja Wyborcza udostępniła na swoich stronach informację o mojej kandydaturze na stanowisko prezydenta miasta Pruszków. Tym samym mogę oficjalnie ogłosić mój start w tegorocznych wyborach z Porozumienie Narodowo-Patriotyczne Pruszków – poinformował na swoim profilu Robert Bąkiewicz.

Sam o sobie pisze: Katolik, Polak, mąż i ojciec, Prezes Stowarzyszenia "Marsz Niepodległości", Redaktor Naczelny telewizji internetowej i portalu Media Narodowe.

Tym samym to już czwarty kandydat, który stanie do wyścigu o fotel prezydenta Pruszkowa. Na tronie Państwowej Komisji wyborczej widnieją jeszcze dwaj inni zarejestrowani kandydaci – Jan Starzyński (KWW Samorządowe Porozumienie Pruszkowa) oraz Paweł Makuch (KW Wspólnie Pruszków Rozwijamy). Oficjalnie swój start zapowiedział również Konrad Sipiera (KW Prawo i Sprawiedliwość). 

Pełną listę kandydatów na włodarzy nie tylko Pruszkowa ale i okolicznych miejscowości poznamy do 26 września.


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 164

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

A ja nigdy nie głosowałem na Starzynskiego ba nawet psy na nim wieszalem za jego polityke. Ale wybaczcie ale na mlodego Sipiere nie zaglosuje bo nic w zyciy jeszcze nie osiągnął poza tym nie cierpie Pisu. A Bakiewicz znam go osobiscie i dlatego tez nie otrzyma mojego glosu mimo ze jest sympatyczny ale poglady go dyskredytuja w moich oczach. Reszta kandydatwo to tzw No neim nie wiadomo skad sie wzieli.

Gość

pruszków patriotyczny ale dla lewaków to za ciężki temat, lewacy lubia junckera

Gość

Pruszków narodowy, Pruszków patriotyczny. Pruszków, Pruszków ponad wszystko. Jaki jest program Porozumienia Narodowego dla pruszkowskiego menelstwa?

Gość

Starzynski do dyktator Pruszkowa, ktory spowodowal zacofanie miasta przez okres panowania 20 lat. Potrzeba nam nowego niezwiazanego ze Starzynskim prezydenta. Bez ukladzikow z prezesem Tbs-u.

Gość

Nazi scum!

Gość

Starzyńskiego niedasię ruszyć. Powtarzam, NIEDASIĘ!!! :D

Gość

Jakby mial inne nazwisko moze bym zaglosowal, a tu smieszne :) nazwisko Bakiewicz. Jak Bak. Tylko smrodu narobi.

Gość

Widać, ze się obawiacie tego kandydata, prezydentem ma zostać ponownie ,,NIEDASIE" i tyle, każdy inny won, ot taki pluralizm

Gość

Trzeba walczyc z takimi ludzmi, bo jak nie to oni zaczna z nami wojowac.

Gość

Inteligentny inaczej wyraz twarzy, pustka bijąca z oczodołów, wyraźna prostota umysłu, która nie pozwala mu dostrzec niuansów. Rysy twarzy bardziej pierwotne niźli cywilizowanego człowieka. Widać trochę agresji w tej twarzy - została po przodkach, którzy jeszcze nie tak dawno temu polowali na mamuty. Walka, walka, walka - taki genetyczny przekaz dostał i to widać na twarzy. Nie będzie islamistów, to będzie walczyć z wami, bo macie nie takie fryzury, nie chodzicie do kościoła, nosicie okulary, czytacie książki, nie jecie kaszanki itp

Gość

Do wezyr ,,... Kobieta jest równa a mąż kochający,, buhaaaaaa

Gość

Do wezyr Mienia zawód Ahmed, dobrze mówicie

Anitka

Anja Rubik w Warszawie otworzyla szkole sek... A co na zaoferowal Starzynski ? Dom seniora ? To juz stary pryk i bedziemy zacofani z takim prezydentem. Chcemy isc z duchem postepu

Wezyr

Chcemy koniec kosciolow w Pruszkowie. Tutaj ma byc islam i meczety!!! Kobiety islam dla was jedyna wiara gdzie kobieta jest rowna, maz kochajacy. Podczas gdy w wierze chrzescijanskiej pijany maz bije i gwalci zone, a kosciol nic! Usunmy religie ze szkol! Usunmy nardowcow. Ich myslenie jest przed potopowe.

Gość

mając dobro miasta na względzie nigdy na Starzyńskiego głosować się nie będzie

maciavelli

młody Sipiera dostał z krwią doświadczenie? chyba "namaszczenie", nie mam nic przeciwko młodym w polityce i przeciwko PiS, ale w kampanii wszystko pięknie wygląda, a śmiejecie się z NIEDASIE, że stawia pomniki, na NIEDASIE nie chcę głosować, ale młody Sipiera zacznie nam pewnie stawiać pomniki Smoleńskie po pół roku prezydentury i Pruszków będzie sterowany z Nowogrodzkiej i części Pl. Bankowego- Wojewoda Sipiera senior, Marsz Narodowy jak wygra to będzie wielka niewiadoma

z_centrum

Ręce opadają jak czyta się takie teksty. Panu Janowi należy się szacunek i emerytura. Nie ma już tej energii co 20 lat wcześniej. P. Robertowi brakuje w zdjęciu tylko takiego tła w biało czarne pasy jak u zatrzymanego więc odpada. P. Paweł już wygrał wybory na portalusamorządowym więc niech już tam zostanie. Hejterzy wybrali już swój cel - tego co ma najmłodsze jaja. Uważam więc że lepiej mieć dwa razy młodszego Prezydenta, co z krwią dostał od ojca doświadczenie i dać mu szansę, niż głosować na kogoś kto kiepsko wygląda i nie ma szans na pomoc od tatusia - wojewody. Jeszcze nie było takiej pary rodzinnej że ojciec rządzi województwem a synek miastem. Tylko taki duet to gwarancja zmian w mieście. No Zobaczymy jeszcze jaki ma młody Sipiera program. Pozdrawiam!

Gość

Każdy kandydat jest dobry, byle nie Starzyński, który zabiera linie autobusową ZP do Warszawy a buduje pomniki za 80 milionów a mieszkańcom żałuje stałej linii autobusowej. Piastów ma dwie linie autobusowe, to Pruszków też powinien.

Gośćjaga

Porażające... faszysta kandyduje na preydenta miasta! Do tego doprowadził pis i kukiz ... #faszyzmnieprzejdzie..... Faszyzm idzie z pisem i onr!

Gość

trzeba wspomnień że SPP to też jakby PO i przeciwnicy dobrej zmiany. Potrafią w Pruszkowie dogadywać się i kłócić. Gawkowski szedł na całość przeciw SPP i Starzyńskiemu, ale Kurzela na gruncie parlamentarnym przyznał się do wspierania PO publicznie na sesji rady miejskiej, chodził na marsze KODu, kłamał publicznie wobec wojewody na spotkaniu w LO Kościuszki. Te towarzystwo SPP trzeba odsunąć od władzy. PO w Pruszkowie jest słabe samorządowo i niespodzianek nie powinno być z ich strony. Najbardziej sensowny wydaje się sojusz PIS i stowarzyszenia narodowo patriotycznego. Nie wiadomo co reprezentuje Wspólnie Pruszków Rozwijamy. Być może jest to sensowna alternatywa wobec SPP i też należy im życzyć powodzenia. Kandydatura Roberta Bąkiewicza widać wzbudza sensację i jest przedmiotem ataku ze strony totalnych, czyli sił antypolskich.

Gość

Oddam konia w szybkie ręce, ktoś chętny?

Gość

każdy byle by nie PIS. PO jest dwieście razy lepsze od pisowskiej neokomuny złodziei

xyz

Do Gościa od poprawnej pisowni - do napisania Pan lub Ci wystarczy Shift. A poza tym mówię precz z "nie da się".

Gość

każdy ..byle nie z PO

miki

Ja ogólnie jestem za PiSem, ale tak się zastanawiam... tylu mamy muslimów i banderowców w naszym mieście, że taki ktoś by się przydał.

Klaudia

Allach Akbar ! Precz z narodowcami i wiara chrzescijanska !

Paulina

Świat upada. Na prezydenta startuje pan, który swoich ludzi ze stowarzyszenia ubiera w mundury Armii Krajowej z opaskami z falangami. Wstyd i hańba. Szok i niedowierzanie. Farsa i polityczny stand-up.

Dr Gimbus

Uważam, ze tylko Pan Robert będzie tym kandydatem, który sprawi, że te miasto ożyje, dajcie nam Pana Roberta w dniu 21.10 Anno Domini 2018 (MMXVIII) a będzie git

Gość

Do Gość 2018.09.26 11:39 Panie Sienkiewiczu używaj klawisza Caps Lock pisząc Pan lub Ci.

Gość

do Gość 2018.09.26 10:47 panie Mickiewiczu widzę, że wreszcie wyłączyłeś klawisz Caps Lock, po drugie takie jest zdanie, które ci zacytowałem o ludziach którzy ,,krzyczą" dużymi literami w internecie, za taki sieciowy ,,wrzask" grozi ban na wielu forach,

Gość

Do Gość 2018.09.25 19:25 Bardzo niepoprawna i chaotyczna budowa zdania. Nie używaj więcej takich słów jak wieśniak, kretyn czy burak. Ja w wobec Ciebie nie używam takiego słownictwa.

Paweł82

do preczzfaszyzmem - cytuję za Wikipedią "Według niektórych relacji w Auschwitz Mosdorf zaczął udzielać pomocy także Żydom. Do tej pory politycznie zwalczał Żydów i lewicę, dopóki w jego mniemaniu byli oni zagrożeniem dla narodu i państwa polskiego. Z chwilą, gdy Żydzi stanęli w obliczu biologicznej zagłady, wspierał ich według swych możliwości". Gdzie tu masz pogromy Żydów podczas wojny? Były relacje twoerdzące że nie za bardzo chciałpomagać Żydom, że uważał że najpierw Polakom trzeba pomagać, ale nikt mu morodowania Żydów nie zarzucił. Jak przeczytasz całość informacji o Mosdorfie na Wikipedii to nie ma nic też o rzekomej chęci kolaboracji ONR z Niemcami. Piszesz czerwone kłamstwa i tyle. Raz sierpem, raz młotem itd.

Mosze

dzięki, że dbacie o naród Żydowski i walczycie z antysemitami, ale my i nasze lobby mamy się dobrze, za miłe słowa zastanowimy się czy nie robić wam podwyżki cen w przyszłym roku

Martinez do Gościa

Pisząc "tam" (nie jestem z SPP) miałem na myśli Parzniew, a dokładnie pola pomiędzy Pruszkowem a Parzniewem. O sugerowanym posiadaniu przez p. Kurzelę nieruchomości przy Staszica nic mi nie wiadomo, nie czytałem wspominanego materiału i nie formułuję swoich wniosków w oparciu o plotki. Stwierdzam natomiast, że wykonywanie przebicia skracającego przejazd do Parzniewa przez centrum miasta, jest działaniem szkodliwym z punktu widzenia interesu miasta Pruszków, tak jak wykonanie rond na Sienkiewicza jest szkodliwe z punktu widzenia inżynierii ruchu i bezpieczeństwa publicznego (straż pożarna).

Gość

,,Najlepiej jednak o narodowcach świadczy ich postawa w czasie II wojny światowej. Już w październiku ruch narodowy przeszedł do konspiracji i zaczął tworzyć swoje siły partyzanckie, których celem była walka z dwoma okupantami – hitlerowskimi Niemcami oraz komunistycznym Związkiem Radzieckim, " https://onrbrygadapomorska.wordpress.com/2013/03/09/narodowcy-w-powstaniu-warszawskim/

Gość

do Gość 2018.09.25 16:29 pisanie komentarzy i pełnych zdań z dużej litery uchodzi za objaw wieśniactwa i tzw. wrzasku w internecie i oznacza, ze brakuje ci podstaw kultury, a ja wole mieć problem z interpunkcją niż być takim burakiem w sieci , i co mnie zabolało? objaw twojej głupoty? to już twój problem

Gość

Gośćpreczzfaszyzmem bzdury piszesz. Po pierwsze w hitelerowskich Niemczech nie było faszyzmu tylko narodowy socjalizm. Po drugie faszystów w Polsce nie było. Sanacja zakazała działania partii faszystowskiej. Jesteś przesiąknięty propagandą rodem z PRLu i Gazety Wyborczej. ONR Falandze można zarzucić sporo , ale nie chęć eksterminacji Żydów na równi z hitleryzmem. Można zarzucić getto ławkowe, potyczki z Żydami i traktowanie ich jako jednolitej politycznie masy.

Gośćpreczzfaszyzmem

@Paweł82 Mosdorf faktycznie pomagał żydom ale po tym jak już trafił do obozu koncentracyjnego i a własne oczy zobaczył do czego powadzi jego faszystowska ideologia. Co zaś się tyczy ONR to jego członkowie założyli organizacje oficjalnie kolaborującą z Nazistami i urządzali pogromy żydów podczas wojny. Chcieli utworzenia kolaboracyjnego rządu na wzór innych państw. Gdyby Hitler się zgodził to tez mielibyśmy własne oddziały SS i to złożone z "patriotów". Dzisiaj ideologiczni spadkobiercy kolaborantów i szmalcowników, zwykłe faszystowskie k... chcą nas uczyć czym jest patriotyzm.

Gość

DO GOŚĆ Z 2018.09.25 12:48 ZDANIE ZACZYNA SIĘ Z DUŻEJ LITERY ,,, A Z INTERPUNKCJĄ TEŻ MASZ KŁOPOTY I KOŃCZYMY ZDANIE KROPKĄ ... MYŚLĘ , ŻE ZABOLAŁO TO PANA KO...A.

Gość

@Nie jestem z SPP 2018.09.23 15:45 - to w nawiazaniu do informacji ktora ktos podal na lamach wpr24.pl swego czasu, ze kurzela jest wlascicielem ziem w okolicahc ul.staszica?

Gość

Czemu Ludwik Dorn nie wystartuje ? Przeciez to tutejszy

Gość

Starzynski juz nakradl swoje . Dopuscic mlodych do grabiezy ?

Klara

Nie lubi arabow. A to fajne chlopaki sa.

Gość

umcyk basta umcyk basta, niech zyje-nam prezydent naszego miasta

Andrzej Ława

Faszysta i religijny fundamentalista, odpowiedzialny za organizację terrorystycznego ataku na teatr wskutek którego kobieta doznała poparzeń chemicznych.

Gość

za dobry kandydat na ten zaścianek,

Gość

do Gość2018.09.25 09:59 wiesz ja bazuje na starym dobrym słowniku a wszelka odmiana z błędami jest dobra dla kretynów czyli inteligentnych inaczej

Gość

@Fff - tak jest do Boga można się modlić bez pośredników w postaci panów w czarnych sukienkach i wszędzie - w parku, domu, lesie czy na łące. Skoro jest wszechmocny i wszystko wie to na wysłucha jak modlimy się szczerze. Gość - Hitlerka to masz chyba w swojej mózgownicy.

Gość

DO GOŚCIA 2018.09. 21:31 GDYBYŚ BYŁ INTELIGENTNY TO BYŚ WIEDZIAŁ DLACZEGO "R Z A D N E".

Gość

Ludzie, takiego oszołoma jak Bąkiewicz chcecie sobie wybrać na prezydenta? Czy Polacy juz zgłupieli do reszty? W hitlerkach gustujecie?

Gość

Jan Starzynski prezydentem

Gość

Starzyński najlepszy bo z doświadczeniem . Niestety młodzi myślą o sobie i swoich rodzinach w dzisiejszych czasach . A nie o mieszkańcach np Pruszkowa.

Paweł82

Co do nazywania pana Bąkiewicza i narodowców faszystami - pewien cytat: "Gdy obstrukcjoniści staną się zbyt irytujący, nazwijcie ich faszystami, nazistami albo antysemitami. Skojarzenie to, wystarczająco często powtarzane, stanie się faktem w opinii publicznej." Kto to powiedział? Józef Stalin. Radzę więc się dwa razy zastanowić zanim kogoś nazwiecie faszystą i zniesławicie. Robicie bowiem dokładnie tak jak kazał Stalin swoich pachołkom. Chcecie być pachołkami Stalina? A żeby było ciekawiej to jeden z założycieli przedwojennego ONR (Jan Mosdorf) zginął w Auschwitz za pomoc Żydom. Taki był z niego faszysta. Zaś co do samych wyborów - Starzyński "nie da się" na emeryturę. Niech ktoś nowy i młody się wykaże wszystko jedno Sipiera czy Bąkiewicz. Oceniajmy na podstawie propozycji dla miasta, a nie wyznawanych poglądów. Ja w marszu niepodległości biorę udział od kilku lat i idą tam głównie ludzie młodzi (naście do dwadzieścia kilka lat), ale i ludzie starsi oraz m.in. rodziny z małymi dziećmi. Rok temu obok mnie szła młoda kobieta z kilkumiesięcznym dzieckiem na ręku. To dziecko to chyba najmłodszy faszysta na świecie. Nawet nie wie co to jest faszyzm:-)

Fff

Przepraszam, ale mieszanie Boga do tej całej szopki jest mocno nie na miejscu. Aha, proszę nie utożsamiać Boga z kościołem.

Gość

Michnik autorytetem buhaaaa, ale razem z bratem Stefanem czy oddzielnie?

Gość

Do gość z 18.05 Słowo,, żadne,, piszę się tak, polecam słownik ortogr a potem podniete

Gość

kto mi poda definicję słowa "nacjonalizm" zacznijmy od Greki... pytanie do posiadających IQ większe od temperatury ciała ;-)

Gość

Trzeba zaprosić autorytet moralny jakim jest Adam Michnik. On wytłumaczy co jest głupotą

Gość

JAKIE OSIĄGNIĘCIA MA KONRAD SIEPIERA ? R Z A D N E !!! JAKIE DOŚWIADCZENIE ? R Z A D N E !!! KIM JEST ? SYNALKIEM TEGO CO TEŻ SZYBKO SIĘ WSPINA.

gość

,,fa fa faszyzm wszędzie" stęka nadredaktor wszystkich redaktorów, oto spis tych okropnych haseł, to czysta zgroza,a naczelnym, głównym hasłem, motto, tego Marszu Niepodległości z 2017 r., było "My chcemy Boga" - to słowa starej religijnej pieśni, którą podczas wizyty w lipcu w Warszawie zacytował amerykański prezydent Donald Trump http://niezalezna.pl/209157-i-gdzie-tu-faszyzm-oto-spis-hasel-z-transparentow-z-marszu-niepodleglosci-zobacz

Gość

To jest wstyd dla Pruszkowa. Trzeba zaprosić autorytety moralne np Adama Michnika aby wytłumaczył jak głupia to jest kandydatura

Gość

Być może kandydat jest nieco zbyt ideologiczny ale poziom chamstwa wobec niego odsłania poziom intelektualny i moralny atakujących

Gość

Oko press rosyjska agentura wpływu w mediach. Co za durnie to czytają i polecają. Przecież tam będą pluć na to co narodowe.

Niezależna

Jeśli komuś nie chce się szukać, to jeden z wielu artykułów https://oko.press/stoleczny-ratusz-marsz-narodowcow-nawiazywal-do-marszow-nsdap-i-milicji-faszystowskiej/ Jeśli chcecie mieć takiego prezydenta ....

Polak niekatolik

nie wiem skąd u ludzi biorą się takowe poglądy

Gość

Każdy, powtarzam każdy kandydat; Sipiera, Makuch Bąkiewicz itp., itd będzie 100 razy lepszy od Starzyńskiego

Gość

Lepiej niech zostanie P Starzynski zna wszystko wie wszystko a nowy jak nowy może być gorzej

Gość

Ja też zagłosuję na Pana Starzynkiego

Marta

Gościu z godz 10:59, nie jestem od Starzyńskiego i też wkurza mnie zarządzanie miastem, ale sorry, Panu Bąkiewiczowi mówię nie. Wystarczy poczytać i pooglądać ogólnodostępne w internecie materiały. To dopiero jest oszołomstwo.

Gość

Marsz niepodległości nigdy nie był nazistowski to typowe lewackie bredzenie,

Gość

Widać że trole z wyborczej plują na tym forum na narodowego kandydata bo nie posądzam specjalnie władz SPP o aż tak lewackie sympatie. Może się mylę.

Gość

"to ja zagłosuję na Starzyńskiego" witki mi opadły to ktoś jeszcze chce kopi Gronkiewicz Waltz? Obsłubkowanie już zaczeliśmy eko-oszołomstwo jest wdrażane itd. itp.

do Gość

Jacy naziści? Co ty gościu bredzisz? Nacjonalizm to nie nazizm. Wyłącz WSI24 , włącz myślenie.

Marta

Masakra, jeśli mamy takich kandydatów to ja zagłosuję na Starzyńskiego.

Gość

Jeszcze tylko nacjonalisty nam brakuje wśród kandydatów. To już wolę starego Starzyńskiego niż wspierać odradzanie się neonazizmu w Polsce, a zwłaszcza w moim Pruszkowie. Naziści prawie nam zniszczyli nam kraj, osoba, która wspiera nazistowski Marsz Niepodległości zasłaniając się "Bogiem" - nigdy nie zdobędzie mojego głosu!

@Igor

Problem w tym, że niewiele mają do powiedzenia.

Gość

Chyba nie w tej kolejności - powinno być Polak, katolik, przecież najpierw urodził się Polakiem, a dopiero później go ochrzcili jak się domyślam, w obrządku rzymsko-katolickim, bo jest też kościół greko-katolicki. Osobiście wolałbym mniej "narodowego" zadęcia, a więcej konkretów, co pożytecznego dla mieszkańców Pruszkowa zamierza uczynić kandydat, tylko w realnych granicach, bez gruszek na wierzbie w rodzaju szynobus z osiedla Staszica do dworca SKM.

Gość

Bąku, ten wielki napis na garażach na Przyszłości to twoja sprawka ?

Gość

Cieć na budowie, popieram

Gość

Po powyższym artykule to już wolę Starzyńskiego nawet jakby miał rządzić dożywotnio

Martinez

Jeśli chodzi o "osiągnięcia" pana Gołosia na polu walki o interes społeczny, bez wątpienia będzie to wprowadzenie WADLIWEJ organizacji ruchu na rondzie w Piastowie, oraz BEZCZYNNOŚĆ w zakresie implementacji nowej organizacji ruchu mojego autorstwa.

Nie jestem z SPP

Może warto dodać ze plan pana Kurzeli odnośnie przebijania Sygietyńskiej i Sienkiewicza jest sprzeczny z interesem Pruszkowa. To przebicie ułatwi przejazd z Warszawy do Parzniewa, a więc podniesie wartość mieszkań które za chwilę tam powstaną. Jednocześnie cały ten ruch przeleje się przez spokojne dotychczas ulice śródmieścia i okolice parku przy ul. Różanej. Pozdrawiam, Martinez.

Nie jestem z SPP,

a na domiar wszystkiego powinieneś się zorientować, że mam prawicowe, antyPiSowskie, antyMorawieckie i antyunijne poglądy. Jako konserwatysta jestem też przeciwnikiem wszelkiej ideologii i wszelkich -izmów (socjalizmów, liberalizmów, nacjonalizmów, filosemityzmów, feminizmów i innych idiotyzmów). A Bąkiewicza zdecydowanie lepiej oceniam niż Gołosia czy Kurzelę. Chciałbym aby Prezydentem był człowiek, który nie będzie traktował Pruszkowa z którym jestem emocjonalnie związany, jak słupa do brania kredytów na latarenki, elektrobusy, ławeczki, betonową kostkę itp. Który nie będzie mierzył wartości tego miasta ceną działek. Który nie powycina drzew jak na Lipowej i tak jak planuje Gołoś - na Komorowskiej. Który nie będzie patrzył jaki kawał tego tortu można wyrwać dla siebie aby się nażreć bez umiaru pod sam korek, bełkocząc przeżuwawszy bakalie - że to dla miasta, wyborców i "łobywateli"...

Gość

Głosuję na Bakiewicza

Nie jestem z SPP,

ale jak dla mnie i Gołoś i Kurzela i Makuch tak samo zły. Co mi po nazwisku i etykietce partyjnej skoro każdy z nich tylko klepie o elektrobusach. Parę lat temu wszyscy klepali o koszach na psie kupy, a teraz o g... wartych elektrobusach. Czy jest jakiś kandydat który chociaż deklaruje że zrobi coś dla miasta i w interesie mieszkańców, a nie kosztem miasta i w interesie tych którzy później dają medialne nagrody najlepszych samorządowców z tytułu nakręcania koniunktury i realizacji polityki parytetu długu? Sorry, nie widzę, nie słyszę.

Głos

Gdyby nie młody Sipiera z pewnością zagłosowałbym na Bąkiewicza! W tej chwili jednak to przy Sipierze Pruszków ma największe szanse na rozwój,każdy myślący wie dla czego...Koniec z 20 letnim zacofywaniem Pruszkowa! Robert wycofaj się i nie odbieraj głosów Sipierze bo każdy będzie ważny przy walce z komuną która zatęchła się w Pruszkowie!

Gość

Kompletnie nie ma na kogo głosować w tym mieście. Albo narodowiec, albo pisior, albo ten który już korzenie zapuścił. Chyba trzeba będzie tym razem iść głosować przeciwko. Tylko przeciwko komu? Pisiorowi czy narodowcowi?

Igor

A może tak posłuchać kandydatów co mają do zaoferowania, a nie ferować wyroków że stara gwardia się okopała i nowych czapuja! Starych znamy i wiemy Co potrafią a "młodzi" niech mają szansę się wykazać i udowodnić że widzą Co jest jeszcze do poprawienia

Gość

Spadaj miernoto faszystowska. Tu wszyscy są Polakami--tak dla przypomnienia. A katolik, który promuje faszyzm- NIE JEST KATOLIKIEM !!! Tobie bliżej do Hitlera, niż do Boga

Gość

Tylko jeden kandydat Jan Starzyński i tylko jedna partia SPP przewodnią siłą Pruszkowa resztę rozdeptać

MOP

Prezydent nazywa się Jan Starzyński. I koniec tej jałowej dyskusji.

Gość

Panie Adamie Pan pozdrowi swego brata

Gość

Michnikowszczyzna już się odzywa i pieje o faszyzmie , zupełnie jak w czasach gdy żydokomuna uznawała za faszystów wszystkich od lewa do prawa co nie akceptowali sowieckiego poddaństwa. Żydokomuna inicjowała morderstwa żołnierzy wyklętych. Nienawidziła też Żydów, którzy nie akceptowali nowego ustroju rodem z Moskwy. Przykładem jest Grydzewski redaktor wiadomości literackich wydawanych w Londynie. Sprzedaż Gazety Wyborczej i tak maleje i to se ne vrati panowie Michnikowie i Szechterowie

Polak -nie katolik

Hahahah, zobaczcie tylko na tą twarz i hasła - dialog i współpraca to obce słowa dla Pana Bąkiewicza, który chce zrobić czystki w naszym mieście.

Gość

Koniec władzy Starzyńskiego i Kurzeli w tym mieście!! Nadchodzi nowy lepszy...ale na pewno nie faszysta!

Gość

Ofensywa stronników SPP i pomagierów trwa,, dla nich wiecznym, dożywotnim prezydentem ma być tylko idol Starzyński, żaden inny; Gołoś, Bąkiewicz a także przysłowiowy Kowalski jest zły, trzeba ich więc opluć, ośmieszyć, a dlaczego? bo jest jego przeciwnikiem i kandydatem, Trolujcie sobie, nadal a ja mam nadzieje, ze wasza porażka będzie jeszcze bardziej dotkliwsza, precz z SPP i jej kolesiami,

Allanjan aslamdułaje

Zagłosuje na tego pa a

Gość

Ten kandydat, który zmusi dziadków i babki nie mający zatrudnienia latających po osiedlowych śmietnikach i rozsypujących pozostawiony chleb w koszach aby podjęli się pożyteczniejszego zajęcia. Bardzo dobrze gdyby zbierali pozostawione po pieskach miny. Straż Miejska nie reaguje na złośliwe dokonania tych starców, którzy z nudów myślą że robią dobry uczynek nie zważając na zafajdane samochody i parapety mieszkań.

Gość

,,fa fa faszysta -nie lubi też mojego brata Stefana " stwierdził tateredaktor ,,poczytnej" gazetki

Gość

Widzę tu ofensywę stronników SPP, aby dokopać kandydatowi narodowców. Wasze niedoczekanie Panie i Panowie, władzę zdobytą nie raz musicie pierwszy raz oddać. Za budowanie pomników głupoty wam się dostanie. Czerwona kartka. SPP nie przejdzie. Pruszków narodowy zwycięży.


« poprzednie 1 2